ببر ببر: لوئیس ترو در حال ساخت مستند جدید عجیب و غریب جو است

[ad_1]

قفل اولیه را تقریباً یک سال پیش به خاطر دارید؟ با نگاه کردن به گذشته به نظر می رسد چنین زمان عجیب و غریبی است. ما نمی دانستیم که 12 ماه آینده چه چیزی برای ما در نظر گرفته است ، ما بیش از حد مشغول کامل کردن شروع کننده های مایه خود و تماشای پر صحبت ترین برنامه در Netflix بودیم: ببر ببر.

بله ، سری مستنداتی که میت های بی پایان کارول باسکین را در اختیار ما قرار می داد تقریباً یک سال پیش سقوط کرد – اما این اولین باری نبود که مخالف آن جو اگزوتیک در یک مستند حضور داشت.

مستند لوئیس ترو در مورد چه موضوعی خواهد بود؟

یک دهه پیش ، مستند لوئیس ترو خطرناک ترین حیوانات خانگی امریکا “ببر ببر” به نمایش در آمد ، زیرا سازنده مستند انگلیسی وقت خود را با اگزوتیک در پارک حیوانات خود گذراند.

خانواده شوهر میلیونر گمشده کارول باسکین در اولین نمایش “Dancing With The Stars” او درخواست تجدید نظر را پخش کردند

در حالی که شاهد بودیم اگزوتیک به دلیل سفارش ضربه به باسکین در پایان سریال نتفلیکس به 22 سال زندان محکوم شد ، تروکس تصمیم گرفته است که یک فیلم مستند بعدی را برای همه آنچه از آن زمان تاکنون رخ داده بسازد.

کجا می توانیم آن را تماشا کنیم؟

فرقه جو عجیب و غریب به سفارش بی بی سی دو ساخته شده است و شاهد آن خواهیم بود که تروکس با ستاره های مستند اصلی خود و همچنین دوستان اگزوتیک صحبت می کند و برخی از فیلم های دیده نشده از آخرین مستند را نیز پخش خواهد کرد.

ترو در مورد سند جدید گفت: “این یکی از آن داستانهای کاملاً آمریکایی است که در قلب اوکلاهما اتفاق می افتد و شخصیت های بازیگری تقریباً بیش از حد رنگارنگ و بزرگتر از حد تصور هستند.”

من در طی سه بازدید جداگانه ، در سال 2011 هشت یا نه روز در پارک فیلمبرداری کردم. فراموش کردم که چقدر شلیک کردیم تا اینکه در حین قفل کردن دوباره به فیلم برگشتم. این که چقدر آنجا بود فوق العاده است. از آن زمان داستان عجیب و غریب و بزرگتر شد ، و در بازگشت به اواخر سال گذشته من یک درام واقعی را کشف کردم که مرا به جهاتی هدایت می کرد که هرگز انتظار آن را نداشتم.

طبق گزارش ها ، تایگر کینگ برای فصل 2 در حال بازگشت است ، اما همه در آن حضور ندارند

چه موقع هوا می گیرد؟

فرقه جو عجیب و غریب پیش بینی می شود که 90 دقیقه طول بکشد و در حالی که هنوز تاریخ پخش ندارد ، در خلاصه داستان آمده است: “با نگاهی به مستند اصلی خود در حالی که ساعت ها از فیلم های دیده نشده را تأمل می کنید ، لوئیس تصمیم گرفت تا بفهمد جو اکوتیک واقعی کیست.

“همانطور که او سعی می کند اتفاقاتی را که در این سالها رخ داده است بررسی کند ، با دوستان قدیمی مستند اصلی خود آشنا می شود ، تیمی که سعی در بیرون کردن او از زندان و نزدیکان جو دارد که قبلاً هرگز صحبت نکرده اند.”

چه زمانی ببر ببر سال گذشته افتاد ، این به نوعی پدیده تبدیل شد. علاوه بر مستند جدید Theroux ، نیکولاس کیج برای بازی در فیلم Exotic در یک سریال کوچک بدون نام و یک مستند دیگر ثبت نام کرده است ، زنده مانده از جو عجیب و غریب، سال گذشته آزاد شد. در حالی که Netflix به سری دوم اشاره کرده است ببر ببر، هنوز تاریخ انتشار وجود ندارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>