برای مقابله با لذت جنسیتی و شکاف ارگاسم ، زبان در مورد جنسیت زنان باید تغییر کند

[ad_1]

اگر من می گفتم زاویه دار کردن ، تاب خوردن ، کم عمق بودن و جفت شدن ، فکر می کنید من در مورد چه کاری ادامه دارم؟ ماهیگیری؟ ابرو؟ همگام سازی دستگاه ها؟

اشتباه می کنید

به هر حال

بر اساس یک مطالعه جدید ، آنها در واقع اصطلاحاتی برای توصیف موقعیت های جنسی هستند که نفوذ را برای زنان لذت بخش تر می کند. اما تاکنون این مواضع هیچ نام رسمی نداشته است – خود مسئله ای است. مشکل دیگه؟ گزارش شده است که در حین رابطه جنسی تنها 20٪ از زنان تنها از راه نفوذ ارگاسم می کنند.

درباره شکاف ارگاسم جنسیتی و اینکه چگونه زنان احساس می کنند حق بستن آنها است ، بسیار نوشته شده است. اما اگر اصطلاحات خوبی برای توصیف آن ندارید چگونه می توانید آنچه را که نیاز دارید درخواست کنید؟

این انگیزه اصلی یکی از نویسندگان این مطالعه جدید بود که در آن 4000 زن آمریکایی در مورد چگونگی بهتر رابطه جنسی مشاوره شدند. آنچه آنها لذت بردند و در مجله علمی Plos One منتشر شد.

گفتگوی واقعی: فقط 39٪ از زنان در هنگام رابطه جنسی به طور منظم ارگاسم می کنند ، در حالی که 91٪ از مردان. این سری جدید برای ویرایش رابطه جنسی اینجاست

من هفته گذشته با دکتر دوان هنسل ، استادیار جامعه شناسی در دانشکده پزشکی دانشگاه ایندیانا در مورد ساعت زن صحبت کردم و در اینجا چگونگی تعریف چهار تکنیک که برای اکثر زنان به خوبی کار می کند ، توضیح داده شده است. (و اصطلاحاتی که او دوست دارد به بخشی جدی از واژگان زنان و مردان تبدیل شود – و بسیار مهم در مکالمات مربوط به آنچه زنان در رختخواب نیاز دارند).

زاویه چرخش ، بالا بردن یا حرکت لگن به روشی است که اسباب بازی یا آلت تناسلی احساس بهتری دارد.

“تکان دادن هنگامی است که یک زن از بالا باشد و در هنگام نفوذ می تواند تحریک کلیتور را تجربه کند.

“کم عمق نفوذ درست در قسمت ورودی واژن است.

“جفت شدن برای لذت بردن از زنان یک چیزهای مختلف است. نفوذ – به علاوه دستها یا اسباب بازی های جنسی برای تحریک کلیتور. “

همانطور که وی اظهار داشت: “این عبارات به زنان اختیار و اعتماد به نفس می دهند تا احساس خوب را بخواهند.”

به طور خلاصه این جاه طلبی دکتر هنزل است. و قابل ستایش و واقعاً نوآورانه است.

با نامگذاری برخی از این موقعیت ها که می تواند شانس لذت بردن از زنان را افزایش دهد – او نه تنها نیاز به لذت بردن از رابطه جنسی را مشروعیت می بخشد ، بلکه همچنین ابزارهایی را برای بیان خواسته ها در مناطقی به دست بسیاری از زنان می دهد که بروش زدن

مقایسه رستوران او نیز مناسب است. تصور کنید که به یک رستوران می روید و برای سفارش یک غذا یا چاشنی خاص کلمات را نمی دانید.

شما می دانید که می خواهید آن چیز سفید با وسط زرد روی نان تست شما برود – اما کلمه تخم مرغ هنوز مشخص نشده است.


تصویرگری چلسی هیوز

این مانع ، که ممکن است کوچک به نظر برسد ، ممکن است تمام تلاش شما را به تعویق بیندازد و در مرحله اول حتی از تلاش برای سفارش جلوگیری کند.

این به این دلیل نیست که مردان در تلاشند تا در مورد چگونگی عملکرد جنسیت صحبت کنند. همانطور که یک مرد به من نوشت: “آیا طرف دیگر این سکه این نیست که از مردان نیز انتظار می رود عاشقانی با دانش و خبره باشند – و اگر هیچ مردی س womanال کند که” مرد چه چیزی می خواهد؟ ” ” زیرا نشانگر عدم اعتماد به نفس است. “

گرچه این یک نکته معتبر برای تأمل و در نظر گرفتن آن است ، اما هنوز از این واقعیت دور نیست که اکثر مردان از رابطه جنسی نفوذی ارگاسم می کنند و اکثر زنان چنین نیستند.

زبان به عنوان یک مانع موضوعی است که به سایر حوزه های زندگی زنان نیز منتقل می شود.

درد بزرگ است. فراتر از شکاف ارگاسم جنسیتی – یک شکاف درد جنسیتی نیز وجود دارد – با بروز علائم ، زنان معمولاً باور نمی شوند و جدی نمی گیرند.

هیستری ، با واکنش بیش از حد ، به خانه می رود و دو پاراستامول مصرف می کند – هنوز هم اغلب اوقات خودداری از دنیای پزشکی است.

باز هم ، اگر مجموعه ای از اصطلاحات متقابل و متقابل برای توصیف درد وجود داشته باشد ، این می تواند تا حدی بهبود یابد ، به ویژه دردی که مخصوص زنان است.

کار دکتر استلا بولو از دانشگاه متروپولیتن منچستر بر این موضوع متمرکز است. چگونه زنان ابراز درد نمی کنند و همچنین چگونه می توان زبان را پیدا کرد ، عباراتی برای توصیف درد – به ویژه در مورد آندومتریوز. (چیزی که من شخصاً خیلی خوب آن را می دانم).

‘Edging’ تکنیک خودارضایی است که می تواند به شما در خوابیدن و تقویت روحیه کمک کند

عنوان یکی از مقالات دانشگاهی او همه چیز را می گوید: “” من احساس می کنم توسط هزار مرد کوچک رد می شوم “: چالش های انتقال درد آندومتریوز.”

همانطور که گفته می شود در مورد رهبری و اطمینان از اینکه زنان بیشتر نقش اصلی جامعه را بر عهده دارند – شما نمی توانید همان چیزی باشید که نمی توانید ببینید. شما نمی توانید آنچه را که توصیف نمی کنید بخواهید.

برای از بین بردن شکاف پرداختی جنسیتی ، می توانید دوباره همین پرونده را مطرح کنید. ابتدا باید بدانید که آیا محل کار شما مشکلی دارد یا خیر ، سپس باید زبان خود را پیدا کنید تا در مورد آنچه که هنوز هم بیشتر مردم به طرز وحشتناکی ناجور می دانند – پول – صحبت کنید. و چرا ارزش شما بیشتر است. جالب است که زبان در این زمینه توسعه یافته و پذیرفته شده است – که باعث شده این مکالمه های خاردار رسمی تر و امیدوارم کمی ساده تر باشد.

خواه در اتاق خواب باشد یا جراحی پزشک – فقط با متحد کردن برخی کلمات و اصطلاحات کلیدی می توانیم در مورد نیازهای خود با دوستان ، عاشقان و متخصصان خود به خوبی صحبت کنیم و ببینیم که تنها نیستیم. دور از آن.

و بسیار مهم اینکه آنچه ما درخواست می کنیم عجیب و غلط نیست.

اما بارنت ساعت زن رادیو 4 BBC و Newsnight شب BBC Two را ارائه می دهد. بر توییتر/ اینستاگرام اوemmabarnett است. کتاب او نامیده می شود این در مورد زمان خونین است. دوره زمانی.

دو هفته آینده به GLAMOR برگردید تا قسمت بعدی او را بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>