برد پیت و یووهونگ یون لحظه ای نمادین را در اسکارهای 2021 برای ما رقم زدند

[ad_1]

یوه-جونگ یون یکی از برجسته ترین های فصل جوایز امسال ما بوده است. تهدید کننده ستاره وقتی اولین کره ای شد که برای بازی در این فیلم تأثیرگذار اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن را از آن خود کرد ، تاریخ ساز شد. اما گرچه عملکرد او روی صفحه باورنکردنی است (و لیاقت همه افتخارات را دارد) ، اما شخصیت واقعی زندگی اوست که نمی توانیم از آن سیر شویم.

جایزه این ستاره 73 ساله را هیچ شخصی به جز برد بیت نداد ، او مانند روباه نقره ای رویایی به نظر می رسید و واکنش او در دیدار با او نمی تواند قابل قبول باشد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

وی گفت: “سرانجام آقای برد پیت.” “دیدار شما خوشحال شدم. وقتی در تولسا فیلمبرداری می کردیم کجا بودید؟” او اضافه كرد ، قبل از آنكه صورت خود را در كف دستان خود بگذارد. شایان ستایش بود!

در همین حال ، براد ، که فقط باید به آن اشاره کنیم دوباره به نظر رویای می رسد ، از دیدار با او نیز به همان اندازه هیجان زده به نظر می رسید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این بازیگر سپس به سخنرانی پرداخت که هم مخاطبان را مجذوب تماشاگران می کرد و هم تماشاگران را در خانه مجذوب خود می کرد ، در حالی که فریاد می زد به بازیگر همکار گلین کلوز ، که او نیز در این گروه و البته بازیگران و گروه میناری نامزد شده بود. “لی آیزاک چونگ ، بدون او من امشب اینجا نخواهم بود. او کاپیتان و مدیر من بود. ”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در اوایل سال جاری ، یوه-یونگ برنده بهترین بازیگر نقش مکمل زن در جوایز SAG و بار دیگر در BAFTA شد. هر دو برد تاریخی بود.

قبل از اسکار ، از این خانم بازیگر س wasال شد که چگونه اولین کره ای نامزد دریافت جایزه اسکار بازیگری است ، که وی در پاسخ گفت: “بسیار استرس زا. من فقط از معرفی شدن بسیار خوشحال شدم. من حتی هیچ وقت آرزو نمی کردم که نامزد اسکار شوم. اگر من پیروز شوم مردم برای من بسیار خوشحال خواهند شد ، اما این بسیار استرس زاست. “

خوشحالیم

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>