بررسیهای کلاژن JS Health Vitality X + شگفت آور هستند

[ad_1]

چه Khloe و Kourtney Kardashian مارک های خود را راه اندازی کنند یا تأثیرگذاران سلامتی شما در زمینه تبلیغات فواید آن ، کلاژن در حال حاضر لحظه ای لحظه ای را سپری می کند.

و به دلیل خوبی

اما اولین چیز اول: آنچه در روی زمین است است کلاژن؟

کلاژن چیست؟

کلاژن فراوانترین پروتئین در بدن است و برای ساخت عضله و ترمیم سلول ضروری است. این یک پروتئین ساختاری طولانی ، الیافی است – از لحاظ ظاهری مانند طناب است – که به پوست قدرت و کشش می بخشد “، می گوید الکسیس گرانیت ، متخصص پوست در Mallucci London.

که اغلب به عنوان داربست برای پوست توصیف می شود ، مانند یک ترامپولین عمل می کند که یک ساختار پایه حمایتی ایجاد می کند و “boiiing” مورد نیاز ما برای پوستی با ظاهر سالم را به ما می دهد. به پوستی پر چرب و آبدار فکر کنید.

5 هک زیبایی نابغه برای اینکه در عرض چند ثانیه کمتر خسته به نظر برسید

با اعتبار اساسی چهره پردازی خود ، این دلیل وجود دارد که مارک های زیبایی و مصرف کنندگان می خواهند با مراقبت از پوست که حاوی این ماده تشکیل دهنده است ، اقدامی انجام دهند و نوید می دهد که به پوست ما عطر بیشتری می بخشد.

دقیقاً به همین دلیل است که یک مارک تصمیم گرفت یک پودر کلاژن به دامنه خود اضافه کند – و هر کسی که بخاطر آن وحشی شود.


milliemackintosh / اینستاگرام

نه تنها JS Health’s Vitality x Collagen Glow Powder به لطف طرفداران مشهوری مانند Millie Mackintosh ، Rochelle Humes و Vanessa Hudgens در سراسر اینستاگرام ویروسی شده است ، اما فرمول ارائه دهنده درخشش دارای بررسی های قابل توجهی در رسانه های اجتماعی و آمازون است (جایی که به فروش می رسد )

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

به گفته این مارک ، کلاژن 44.99 پوندی Vitality X + آن حاوی خالص ترین منبع کلاژن هیدرولیز شده با کیفیت بالا است که کلاژن دریایی با پایداری دارد ، از پوست ماهی های ماهی در اعماق دریا از نروژ ، باعث بهبود قابلیت هضم و افزایش فراهمی زیستی می شود. این محصول برای پشتیبانی از پوست ، مو و ناخن ، سلامت گوارشی ، انرژی و نشاط ، هدف قرار دادن پوست آسیب دیده از آفتاب ، خطوط ریز و تیرگی عمومی ایجاد شده است.

این پودر دارای 90٪ بررسی 5 ستاره در آمازون و امتیاز 4.9 / 5 در وب سایت مارک است که در آن مردم به دلیل پاک کردن شرایط پوستی خود ، محصول را ستوده اند.

این ویتامین ها و مکمل ها دارای صدها مرور 5 * هستند و به فروش خود ادامه می دهند ، بنابراین چه خبر است؟

یکی از کاربران قبل و بعد از آن عکسهای خود را از اگزما به اشتراک گذاشت و توضیح داد: “من از وقتی که مدام در محل کار خود ماسک زده ایم با پوست خود دست و پنجه نرم می کنم. همچنین متوجه شدم که پوست من به راحتی به التهاب واکنش نشان می دهد. پوست من بسیار بهتر است و اگزمای دست من نیز بسیار بهبود یافته است ، یک مزیت غیر منتظره ، متشکرم. “

دیگری نوشت: “استفاده از این آسان بود و من بهبود چشمگیری در مو و پوست خود دیده ام ، به ویژه در اواخر ماه که از Vitality X استفاده کرده ام. من روزاسه دارم بنابراین همیشه نگرانم که هر محصول جدیدی ممکن است این مشکل را بدتر کند و هیچ عکس العمل منفی نداشتم. بسته بندی با کیفیت عالی بود و استفاده از آن بسیار آسان بود. “

بسیاری از کاربران این محصول را تمیز می کنند که در عرض 6 هفته پوست خود را پاک می کند ، آن را محکم تر و شفاف تر می کند ، در حالی که به اگزما و روزاسه نیز کمک می کند.

مارک Aussie JSHealth ، که توسط جسیکا سپل ، متخصص تغذیه تاسیس شده و در کنار متخصصان برجسته بهداشت ایجاد شده است ، دارای طیف وسیعی از ویتامین ها و مکمل های پرفروش با استفاده از “قدرت تبدیل مواد مغذی … با ترکیبات قدرتمند مورد حمایت علم” است.

در حالی که کلاژن در سراسر شبکه های اجتماعی RN وجود دارد ، به ویژه مکمل های “مو + انرژی” مقدار زیادی از بررسی های درخشان را در آمازون جمع کرده اند.


الان بخرش

اگر به دنبال پرش روی باند واگن مکمل هستید ، این ممکن است مکان خوبی برای شروع باشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>