بررسی برس خشک کن موی آمیکا: اندیشه های صادقانه ما

[ad_1]

هیچ تفریحی بهتر از آزمایش جالبترین روند مراقبت از پوست / آرایش / مو و نوآوری های مبهم در زمینه زیبایی از راحتی خانه خود وجود ندارد. با این اوصاف ، هیچ چیز ناامیدکننده ای بیش از هزینه بیش از 100 پوند برای یک سیستم صورت جدید در خانه یا جفت صاف کننده موی مزاحم وجود ندارد ، فقط برای فهمیدن اینکه آنها در واقع * م workثر نیستند.

وارد GLAMOR سعی می کند: مجموعه هفتگی اینستاگرام که ویراستاران GLAMOR را می بیند همه کارهای وقت گیر (و گران) را برای شما انجام می دهند.

این ابزارهای بی سیم مو با یک ظاهر طراحی شده شما را به سطح جدیدی از راحتی می رسانند

بله ، ما مشغول امتحان کردن همه جنون های زیبایی ناامیدکننده و شگفت انگیز برای استفاده از اینترنت (بخوانید: TikTok) توسط طوفان بودیم – از BaByliss ‘Hydro Fusion Air Styler (برس چرخان هوای گرم رویاها) تا CurrentBody’s Skin LED Precision و تهویه هوا بدون زرد Fanola. اینها محصولی است که هر influencer / gen-Z beauty slueth / ویرایشگر زیبایی در اینترنت درباره آنها صحبت می کند – اما اینکه می خواهید قبل از جدا شدن از پول خود در مورد آن اطمینان داشته باشید.

با تشکر از GLAMOR Tries ، نیازی نخواهید داشت که سکه های سخت بدست آمده خود را برای آزمایش این نوآوری ها هدر دهید. ما اولین کار آنها را انجام می دهیم ، به شما کمترین قیمت را می دهیم و اطمینان می دهیم که در کالاهایی سرمایه گذاری می کنید واقعاً کار کردن چیزی که میبینی را دوست داری؟ شما می توانید تمام محصولاتی را که در هفته های گذشته در تلاشهای GLAMOR مشاهده شده در زیر بخرید. مسابقه بله؟

اگر موهای شما در حال حاضر توپ بازی نمی کند ، زمان آن است که یک روال مراقبت از پوست برای پوست سر خود ایجاد کنید

Chloe Laws مدیر رسانه های اجتماعی در GLAMOR Tries این هفته برس مو خشک کن موی Amika را آزمایش کرد. ابزاری دو در یک برای فرم دهی مو که ترکیبی از برس مو و سشوار است و ادعا می کند که به راحتی و به سرعت در خانه منفجر یکنواخت و با کیفیت سالن ایجاد می کند.


اکنون آن را بخرید ، Selfridges اکنون آن را بخرید ، آمیکا

“من واقعاً هیجان زده هستم! من از سشوار کشیدن موهای خودم وحشتناک هستم ، این کار را می کنم نه این استعداد را دارد ، اما من احساس می کنم وقتی سالن را ترک می کنی بنابراین امیدوارم که این امر باعث تغییر بازی در برنامه موهای من شود. “کلوئه درباره برس خشک کن مو می گوید.

کلوئه از جعبه خارج شد ، در مورد اندازه برس اظهار داشت: “این در مقایسه با برس معمول خشک شده شما عظیم است! برای مرجع ، اندازه صورت من است که باید حجم زیادی را که فکر می کنم به من برساند و فقط موهای من کاملاً ضخیم است ، امیدوارم که من برای سنین طولانی اینجا نباشم. “

کلوئه شروع به استفاده از این ابزار می کند ، و آن را به طور مساوی برای پایان حرفه ای دمیدن در میان موهای خود می کند. “بنابراین ما آن را داریم! همانطور که می بینید من دارم صفر مهارت در سشوار زدن اما هنوز هم خیلی خوب شد! احساس می کنم خشک شده ام. “


اکنون بخرید ، Selfridges اکنون بخرید ، آمیکا

آیا به برس مو خشک کن موی Amika اجازه می دهید؟ آیا قبلاً آن را امتحان کرده اید؟ نظرات خود را در اینستاگرامglamouruk با ما در میان بگذارید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد جورجیا تردد ، نویسنده تجارت همکار GLAMOR انگلستان ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

بهترین صاف کننده های مو برای هر بودجه و نوع مویی که ارزش آن را دارد که کاملاً سرمایه گذاری کنید

در عین حال ، در اینجا تمام محصولاتی که طی چند هفته گذشته در GLAMOR Tries مشاهده کرده اید ، آورده شده است. خرید خوش بگذرد!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>