بررسی دقیق LED LED CurrentBody

[ad_1]

برای آزمایش جالبترین روند مراقبت از پوست / آرایش / مو و نوآوری های ناامیدکننده در زیبایی فناوری از راحتی خانه خود ، زمان بهتری از یک قفل ملی نیست. با این حال ، هیچ چیز ناامیدکننده ای بیش از هزینه بیش از 100 پوند برای یک روش درمانی موی جدید یا سیستم صورت در خانه نیست ، فقط برای فهمیدن اینکه این در واقع * م workثر نیست.

وارد GLAMOR سعی می کند: مجموعه هفتگی اینستاگرام که ویراستاران GLAMOR را می بیند همه کارهای وقت گیر (و گران) را برای شما انجام می دهند.

در اینجا ده محصولی که در Glam Drop این هفته دیدید آورده شده است

ما مشغول امتحان کردن همه (گاهی) حواس پرت بوده ایم اما همیشه دیوانه های زیبایی فوق العاده برای گرفتن طوفان در اینترنت – از درمان ماسک هوشمند UFO 2 FOREO (ماسک صورت LED با اختلاف) تا صورت 138 پوندی سارا چاپمن در منزل و صورت سلامتی Toni & Guy! Crimper حجم دهنده مخفی. اینها محصولی است که همه زیبایی های کهنه کار در اینترنت درباره آنها صحبت می کنند – اما شما می خواهید قبل از خرید کمی درباره آنها تحقیق کنید.

با تشکر از GLAMOR Tries ، نیازی نخواهید داشت که سکه های سخت بدست آمده خود را برای آزمایش این نوآوری ها هدر دهید. ما اولین کار آنها را شروع می کنیم ، به شما کمترین قیمت را می دهیم و اطمینان می دهیم که شما روی محصولاتی که واقعا کار می کنند سرمایه گذاری کنید. چیزی که میبینی را دوست داری؟ شما می توانید تمام محصولاتی را که در هفته های گذشته در تلاشهای GLAMOR مشاهده شده در زیر بخرید. مسابقه بله؟

لب هایی مثل Little Mix می خواهید؟ این سایه بوش دقیق MAC است که آنها دوست دارند (و با هزینه 15 پوند متعلق به شماست)

در GLAMOR Tries این هفته ، دستیار رسانه اجتماعی ما ، لوکا وتربی-متیوز ، دستگاه دقیق LED CurrentBody’s Skin را امتحان کرد. با ورود 139 پوندی ، این دستگاه LED دستی نوید می دهد تا از خطوط ریز و چین و چروک و علائم معکوس پیری در صورت و گردن شما بکاهد – به لطف رنگ قرمز در سطح حرفه ای (اما بی ضرر) و در نزدیکی نور مادون قرمز LED که از آن ساطع می شود. لوکا گفت: “آنها به پوست شما کمک می کنند تا کلاژن بیشتری تولید کند ، به جریان خون کمک می کنند و همچنین سلول های پوست شما را اکسیژن می کنند.”

از آنجا که این دستگاه دستی است ، شما می توانید از طریق راحتی تختخواب / مبل / میز کار خود ، مناطق خاصی را از نظر نگرانی هدف قرار داده و تمرین کنید. به علاوه ، شما فقط باید هر هفته به سه یا پنج درمان سه دقیقه ای متعهد شوید تا تأثیرات آن را ببینید. امیدوار کننده به نظر می رسد ، درست است؟ بیایید دریابیم که چطور گذشت …


الان بخرش

لوکا گفت: “بنابراین ، قبل از شروع می خواهید صورت خود را تمیز و لایه برداری کنید.” وی افزود: “اگر شما از هرگونه مراقبت از پوست یا آرایش باقیمانده استفاده کنید ، این امر باعث می شود كه درمان شما م effectiveثر نباشد زیرا مانع نور می شود. آنها همچنین توصیه می كنند كه می توانید از سرم استفاده كنید.”

“تمام کاری که شما انجام می دهید این است که آن را به مدت سه دقیقه روی پوست خود نگه دارید ، یعنی زمان درمان شما ، و بعد از آن بوق می زند که به شما بگوید کارتان تمام شده است.”

“من فقط گونه ها و چانه های پیشانی خود را انجام دادم ، عمدتا به این دلیل که جای ترساندن آن است. بر روی پیشانی ام احساس می کنم که کمی بهبود یافته است. احساس می کنم به من کمک کرده است کمی بیشتر سفتی و احساس غلیظی به پوست من اضافه شود .

شایان ذکر است که شما قصد دارید این کار را به مدت هشت هفته انجام دهید ، بنابراین شما نتایج فوری و فوری را مشاهده نخواهید کرد. “اما من فکر می کنم دراز مدت ، این ایده واقعا خوبی است – همچنین به این معنی است که شما می توانید این کار را از راحتی خانه خود انجام دهید.

“طرفدار بزرگ این مسئله ، و من واقعاً هیجان زده هستم که می بینم – وقتی مرتب از آن استفاده می کنم – چه نوع نتیجه ای می گیرم.”

الان بخرش

11 بهترین ماسک صورت LED برای داشتن چهره ای درخشان (به علاوه هر آنچه در مورد نور درمانی در خانه باید بدانید)

آیا به این دستگاه LED اجازه می دهید؟ آیا قبلاً آن را امتحان کرده اید؟ نظرات خود را در اینستاگرامglamouruk با ما در میان بگذارید.

در عین حال ، در اینجا تمام محصولاتی که طی چند هفته گذشته در GLAMOR Tries مشاهده کرده اید وجود دارد. خرید خوبی داشته باشید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>