بررسی زیبایی Stick-On | Glamour UK

[ad_1]

هیچ تفریحی بهتر از آزمایش جالبترین روند مراقبت از پوست / آرایش / مو و نوآوری های شگفت انگیز در زمینه زیبایی از راحتی خانه خود وجود ندارد. با این حال ، هیچ چیز ناامیدکننده ای بیش از هزینه بیش از 100 پوند برای یک سیستم صورت جدید در خانه یا جفت صاف کننده موی مزاحم وجود ندارد ، فقط برای فهمیدن اینکه آنها در واقع * کار نمی کنند.

وارد GLAMOR سعی می کند: مجموعه هفتگی اینستاگرام که ویراستاران GLAMOR را مشاهده می کند تمام کارهای وقت گیر (و گران) را برای شما انجام می دهند.

اینها بهترین محصولات Fenty Beauty و Fenty Skin هستند و در حال حاضر 20٪ تخفیف در Boots دارند

بله ، ما مشغول امتحان کردن همه جنون های حساس و حیرت انگیز زیبایی برای استفاده از اینترنت (بخوانید TikTok) توسط طوفان بودیم – از درمان ماسک هوشمند UFO 2 FOREO (یک ماسک صورت LED با تفاوت) تا سلام روز Toni & Guy! Crimper Secret Volumising Crimper and KVD Beauty’s Good Apple Skin Perfecting Foundation Balm. اینها محصولی است که هر influencer / gen-Z beauty slueth / ویرایشگر زیبایی در اینترنت درباره آنها صحبت می کند – اما اینکه می خواهید قبل از جدا شدن از پول خود در مورد آن اطمینان داشته باشید.

با تشکر از GLAMOR Tries ، نیازی نخواهید داشت که سکه های سخت بدست آمده خود را برای آزمایش این نوآوری ها هدر دهید. ما در اولین کار آنها هستیم ، به شما کمترین قیمت را می دهیم و اطمینان می دهیم که در محصولی سرمایه گذاری می کنید واقعاً کار کردن چیزی که میبینی را دوست داری؟ شما می توانید تمام محصولاتی را که در هفته های گذشته در تلاشهای GLAMOR مشاهده شده در زیر بخرید. مسابقه بله؟

Trinny Woodall 10 پرفروش ترین کتابهای آرایش خود را معرفی کرده است – و اگر امروز آنها را بخرید می توانید 10٪ تخفیف بگیرید

در GLAMOR Tries این هفته ، Beauty Editor Lottie Winter روند زیبایی را آزمایش کرد که شما مطمئناً * از اواخر در سراسر شبکه های اجتماعی دیده اید. آرایش استیک.

“این برچسب های گل بسیار زیبا از Squish Beauty در واقع برای ایجاد آکنه شما هستند ، اما من فقط فکر می کنم که آنها واقعا زیبا هستند ، بنابراین من می خواهم از آنها به عنوان آرایش استفاده کنم!” Lottie با استفاده از طرح های رنگارنگ در گوشه خارجی چشم خود شروع می کند. “آنها بسیار سرگرم کننده و آسان هستند ، و همچنین آنها می خواست از نظر جوش عالی به نظر برسید. “

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

او با ورقهای تقلبی جلد 1 سیاته لندن که دارای چهار طرح جالب است ادامه می دهد. “بنابراین اینها در واقع برچسب های ناخن هستند و شما قطعاً می توانید با آنها هنرهای ناخن آسانی انجام دهید ، اما آنها فقط برچسب هایی هستند بنابراین دوباره می خواهم آنها را روی صورت خود بگذارم.”

او ورقه چاپ پلنگ چند رنگ را انتخاب کرده و به آرامی با استفاده از موچین آنها را روی پلک های خود می زند. “بچه ها من وسواس دارم. وسواس زده ام. این خیلی جالب به نظر می رسد و خیلی بهتر از هر کاری است که می توانستم آزاد کنم.”

آیا آرایش استیک می دهید؟ آیا قبلاً آن را امتحان کرده اید؟ نظرات خود را در اینستاگرامglamouruk با ما در میان بگذارید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد جورجیا تردد ، نویسنده تجارت همکار GLAMOR انگلستان ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

در عین حال ، در اینجا تمام محصولاتی که طی چند هفته گذشته در GLAMOR Tries مشاهده کرده اید ، آورده شده است. خرید خوش بگذرد!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>