بررسی سرم اسید هیالورونیک Tan Luxe Super Glow

[ad_1]

قهوهای مایل به زرد تقلبی کمی بحث برانگیز است. یا نمی توانید از وسایل کافی سیر کنید یا کاملاً ترسیده اید. برای سالهای زیادی ، من در اردوگاه دوم قرار گرفتم – یعنی به دلیل تجارب بسیار وحشتناک * که باعث شد خط و شباهت به یک Wotsit داشته باشم. این برای بهترین های ما اتفاق می افتد. سپس سرم Super Glow Hyaluronic Self-Tan Tan-Luxe را کشف کردم و بازی کاملاً تغییر کرد. من می گویم “کشف” … من نبودم بیرون برای پیدا کردن یک برنزه کننده خودم که واقعاً می توانم با آن کار کنم … من فقط وقت زیادی را در اینستاگرام می گذرانم ، و به نظر می رسید که هر نفوذی / زیبایی / مراقبت از پوست در اطراف این موارد را توصیه می کند. چگونه می توانم احتمال درخشش ، آبرسانی را از دست بدهم و برنزه از یک بطری؟

صبح بیدار شدن از خواب بعد از اولین استفاده از سرم صورت جدید ، لحظه ای بود که سعادتمندانه از کمپ وحشت زده به کمپ تان قدم زدم و از آن زمان به آنجا رفته ام. این موارد شایسته توجه است بلافاصله. مستقیما. خوشبختانه ، این در حال حاضر در LookFantastic 15٪ کاهش یافته است (که بیش از 5 پوند کار می کند) ، بنابراین می توانید یک قطعه پای الهه براق را با هزینه کمتری دریافت کنید. در اینجا همه چیزهایی است که شما باید بدانید قبل از اینکه * به سبد اضافه کنید *.

10 محصول جدید ویرایشگر زیبایی GLAMOUR می خواهد در مورد آنها اطلاعاتی کسب کنید (از جمله آخرین افت جمعه تابستان و محدوده برنزه کننده جدید Beauty Pie)

محصول

Tan-Luxe Super Glow Hyaluronic Self-Tan Serum ، 35 پوند 29.75 پوند ، LookFantastic


الان بخرش

HYPE

Tan-Luxe Super Glow همان بود جهان اول سرم خود برنزه کننده هیالورونیک ، superfood. این مارک تجاری آن را به عنوان “بهترین طرفدار شما همیشه در بطری” به بازار عرضه می کند – به لطف این واقعیت که حاوی درصد مناسبی از مواد برنزه کننده (4٪ DHA طبیعی گرفته شده) برای استفاده روزانه است ، بنابراین رنگ پوست شما را بلند نمی کند * بیش از حد * تعداد زیادی شکاف یک شبه. بخوانید: پوست لکه دار و نارنگی وجود ندارد. فقط ظریف ، زوج درخششی که مطمئناً باعث تعارف شما می شود.

این توانایی عالی برنزه سازی با گنجاندن تن از مواد مناسب برای پوست همراه است ، به طوری که Super Glow می تواند برای بهبود چهره شما یک شبه کار کند. وجود دارد هیالورونیک اسید با وزن بالا که با هیالورونات سدیم با وزن مولکولی بسیار کم ازدواج کرده است تا به اتصال هیدراتاسیون در لایه های مختلف پوست دست یابد – برای تأمین آبرسانی طولانی مدت ، چند لایه و فوری همزمان با برنزه شدن. در جای دیگر ، روغن دانه Chia برای حفظ سطح رطوبت سالم ، عصاره چغندر برای روشن شدن چهره شما ، روغن دانه تمشک به عنوان یک آنتی اکسیدان و روغن آووکادو که غنی از اسیدهای چرب و ویتامین E است. همچنین عصاره کلم پیچ برای سفت شدن پوست شما وجود دارد ، عصاره بلوبری همچنین غنی از آنتی اکسیدان (احساس تم؟) و روغن نارگیل است که برای کاهش التهاب کار می کند. به شما گفتم: مراقبت از پوست و برنزه تقلبی در ترکیب.

خوب ، چطور گذشت؟

آیا می توانید نشانه های آسیب خورشید را معکوس کنید؟ خبر خوب از یک متخصص پوست برتر …

بازبین

سوفی کوکت ، نویسنده تجارت

زیبایی بیوگرافی

همانطور که گفته شد ، من نیستم تاریخی بیشتر یک دباغ کننده ساختگی است. اما پوست من فوق العاده روشن است – من تقریباً همیشه به دنبال یکی از سه سایه نرم هر پایه هستم – و خوابیدن در آفتاب را خیلی دوست ندارم. اگر می خواهم چهره ای آفتاب بوسم ، پایین رفتن از مسیر ساختگی تنها گزینه من است.

در مورد نوع پوست من ، این ترکیب است. گونه ها و نواحی زیر چشم من تمایل دارند کمی خشک شوند ، در حالی که T-zone من با سرعت چرب می شود. اوه ، و برنزه های تقلبی * اگر پوست آنها را روی صورت خود بمالم ، پوست من از بین می رود ، بنابراین یافتن موردی که خدا پسند نباشد ، باعث می شود.

عقده

وقتی تان لوکس گفت: “بدون رگه. بدون بو. بدون درام” ، زرد ، رنگ پریده ، سفید بطری شیر) ، شما به این نیاز دارید “) ، آنها بودند کاملا در نقطه. به طور جدی – بررسی های مربوط به این مطالب کاملاً دقیق است و من کمی احساس می کنم زودتر آن را در زندگی خود نداشتم.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

من عاشق این هستم که Super Glow بدون هیچوقت باعث می شود برنزه سازی تقلبی داشته باشید ، یک تجربه برنزه سازی قابل تنظیم دارد. به نظر می رسد که به جای آن ، وقتی صبح روز بعد از خواب بیدار شدم ، سه هفته در ساحل کارائیب تنبلی کرده ام. شما می توانید برای یک درخشش فوق العاده ظریف و یا لایه ای کمی بیشتر برای چیزی حتی “درخشان تر” از یک ذره کوچک استفاده کنید و به زیبایی در زیر مرطوب کننده کار می کند – خیلی سریع خشک می شود. بوی خدایی می دهد و پوست ترکیبی من به خوبی به عنصر اسید هیالورونیک رسید. این به لطف ظرفیت منحصر به فرد آن در اتصال و حفظ مولکول های آب برای پوست من مانند یک لیوان آب عظیم است.

من فروخته ام جدی – من این سرم صورت را به تک تک دوستانم توصیه می کنم ، بخصوص در حالی که در فروش است.

الان بخرش

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت Glamour UK Sophie Cockett ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

من برنزه تقلبی ویروسی Coco & Eve را امتحان کردم و من را از بین برد – این دلیل است که شما باید خود را با یک بطری برکت دهید در حالی که 30٪ تخفیف دارد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>