بررسی صاف کننده مو Steampod حرفه ای L’Oreal: 76 پوند تخفیف

[ad_1]

ابزار صاف کردن بخار L’Oreal Professionel Steampod دنیای زیبایی را هنگام راه اندازی به نوعی سر موهای صاف و کمی سوخته تبدیل کرد. USP واضح است: با استفاده از قدرت بخار در مقابل صفحات با حرارت زیاد که رشته ها را می بندند و باعث شکافتن انتها می شوند ، لباسهای صاف را با 78٪ آسیب کمتر از صاف کننده های موی سرامیکی تحویل می دهند. و کار می کند.

در نوامبر 2019 ، آخرین و بزرگترین تکرار اتفاق افتاد – ابزار صاف کردن بخار L’Oreal Steampod 3.0 – و از آن زمان ما را قلاب کرده است. و PSA: در حال حاضر از فروش 235 پوندی به 159 پوندی (!) در فروش روز آمازون نخست ، با صرفه جویی در کل 76 پوند. واقعاً


الان بخرش

33 معاملات زیبایی آمازون Prime Day که شما * واقعاً نمی خواهید آن را از دست بدهید (فکر کنید با تخفیف Tan Luxe ، Elemis و Coco & Eve)

رویای ما برای رسیدن به راشل گرین از دوستانقفل مستقیم پوکر به این معنی است که ما بوی ضعیف دود موهای خود را طی سالها به طور خطرناکی آشنا شده ایم ، بنابراین استفاده انقلابی از بخار لورآل اولین و جذاب ترین تفاوت بود. در اینجا بیت علمی است.

یک صاف کننده معمولی مو را به هسته می سوزاند (بخار آب مشاهده می کند که رطوبت شما را از قفل خارج می کند) ، این بدان معناست که وقتی به بیرون از مو می روید با ناامیدی بدنبال هر آبی که بتوانید بازیابی کنید و فر می شود ، می شود. به عبارت دیگر ، شما بعد از سفر به باربادوس بیشتر شبیه ریچل خواهید بود. از طرف دیگر ، Steampod لورآل از یک جریان مداوم بخار استفاده می کند که مرکز را خشک نمی کند تا سالم بماند و نیازی به چسبیدن به رطوبت موجود نخواهد بود. جایزه: این ابزار روی انواع مختلف مو از کوتاه تا بعد کار می کند و شما می توانید دما را از 180-210 درجه تنظیم کنید.

بهترین صاف کننده های مو برای هر نوع بودجه و نوع مویی که ارزش آن را دارد که کاملاً سرمایه گذاری کنید

با یک سبک طراحی ، می توان آن را برای یک پایان مستقیم ابریشمی ، یا امواج حجیم استفاده کرد. این همان جایی است که پیشرفت های به روزرسانی 3.0 به وجود آمده است – این سیم دارای یک سیم است که 360 درجه می چرخد ​​، به این معنی که شما مجبور نیستید صفحات را در موقعیت های نامناسب مانور دهید ، در حالی که 14٪ باریکتر و 37 light سبک تر از طراحی قبلی است.

اگر یک نقص در مورد سلف خود وجود داشته باشد ، استفاده از آن بسیار سنگین است زیرا بخار از یک مخزن آب یکپارچه می آید ، بنابراین این یک مزیت مهم است. مخزن Said نیز بخشی از Steampod 3.0 است ، اما به طور قابل توجهی حجم آن کمتر است ، و اگر نگران درد ناشی از پر کردن آن هستید ، بدانید که آب کافی برای پنج یا شش جلسه طراحی را در خود نگه می دارد. یک شانه داخلی نیز وجود دارد (قابل برداشتن است) که به شما کمک می کند تا هنگام عبور از هر قسمت از مو ، گره هایی را مرتب کنید.

حکم؟ ابزاری کارآمد که بدان معنی است که شما به مقدار زیادی اسپری محافظ حرارتی و یا اسپری مخصوص نگهدارنده برای ثابت نگه داشتن آن نیاز ندارید. صرفه جویی 76 پوندی آمازون در روز تصمیم گیرنده است ، مطمئنا…

الان بخرش

برای اطلاعات بیشتر از Amazon Prime Day …

اگر موهای شما در حال حاضر توپ بازی نمی کند ، زمان آن است که یک روال مراقبت از پوست برای پوست سر خود ایجاد کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>