بررسی ماسک Tropic Skincare Clear Skin Blemish-Fighting

[ad_1]

آیا چیزی راضی تر از لکه زدن روی ماسک صورت غنی و سم زدایی و احساس فوری روی پوست ، تمیز کردن عمیق منافذ پوست و ایجاد آلودگی و آلودگی است؟ برای آن دسته از ما که پوستی چرب یا مختلط داریم – یا مستعد آکنه هستیم – ماسک صورت تصفیه کننده یک مرحله حیاتی در روند مراقبت از پوست ما است ، به طور موثر سبوم و باکتری های اضافی را که می توانند باعث شکستن پوست شوند ، از بین می برد.

یک محصول از این دست وجود دارد که در حال حاضر نمی توانیم از آن سیر شویم و چنان وفادارانه ای کسب کرده است که یک محصول به فروش می رساند هر سه دقیقه. Clear Skin Blemish-Fighting Mask از Tropic Skincare – یک مارک طبیعی مراقبت از پوست با استفاده از مواد پایدار از آزمایشگاه خود در Surrey – از مواد شناخته شده ضد آکنه مانند اسید سالیسیلیک و خاک رس سبز برای پاکسازی موثر پوست و متعادل نگه داشتن چهره استفاده می کند.

آیا پوست شما بازی می کند؟ در اینجا دلیل نیاز شما به گوش دادن به روده است

در توضیحات محصول آمده است: “با استفاده از این دستگاه ماسک مدت زیادی به لکه ها بگویید. با رایحه آهک و رزماری احساس خواهید کرد که صورت خود را در یک اسموتی سبز قرار داده اید – اما ضرر آن چیست؟ حاوی شماره یک BHA ضد لک – اسید سالیسیلیک ، و همچنین شروع به لایه برداری پوست ، به عمق منافذ نفوذ می کند تا باکتریهای طولانی مدت را که می توانند باعث شعله ور شدن شوند از بین ببرند.

“خاک رس سبز و زغال چوب بامبو به عنوان یک عمل حمایتی از بین برنده عمل می کند و اسپیرولینا و گوجی بری هرگونه قرمزی را کاهش می دهد و باعث ترمیم پوست می شود. چهره و حواس شما احساس زرق و برق و شادابی می کند.”


الان بخرش

ماسک پاک کننده لکه ها فقط در وب سایت Tropic صدها بررسی پنج ستاره دارد. یکی از مشتریان می نویسد: “این ماسک صورت شگفت انگیز است ، آن را برای نوجوانان من خریداری کرده و تفاوت آن را در اولین استفاده مشاهده کردید.” “پوست آنها شفاف تر و لکه ها کمتر عصبانی بودند.”

“این ماسک فوق العاده است ، نه تنها در خشک کردن نقاط خوب عمل می کند بلکه بوی الهی هم می دهد!” “من دچار لکه های هورمونی هستم ، بنابراین آن را مستقیماً روی لکه ها قرار داده و یک شب آن را ترک کردم تا خشک شود … من فقط دوست دارم که چگونه این ماسک احساس اعتماد به نفس تمیز در شما ایجاد می کند.”

پاکسازی پوست روش طبیعی پوست برای از بین بردن اسلحه است. در اینجا تفاوت آن با آکنه وجود دارد

بنابراین ، برای ماسک صورت پاک کننده آکنه و مقرون به صرفه که ممکن است در روز یکشنبه مراقبت از خود در آینده ایجاد شود ، بیشتر از این نگاه نکنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>