بررسی مایع سازی آزمایشگاه های پت مک گرات

[ad_1]

Dame Pat McGrath ، مجری آرایش و بنیانگذار نام تجاری زیبایی نام او ، به دلیل محدوده آرایش لوکس خود از پالت های سایه چشم که دارای شکوه خالص به شکل پودر ، قطره های شگفت انگیز همکاری رژ لب های مات فوق العاده محدود با SUPREME و گسترده او است ، شناخته شده است. و دامنه “برهنه”.

مات برگشته است و چه کسی رژ لب های مات با رسوب رنگ حماسی ، رنگدانه با کیفیت بالا و قدرت ماندگاری فوق العاده چسب مانند پت مک گرات را دارد؟ خوب ، ما خبرهای خوبی را تحویل می دهیم. پت به تازگی چهار سایه جدید را برای محدوده Liquilust راه اندازی کرده است: (Orchid Wild ، Pink Desire ، Venom 3 ، Flesh 3) برای پیوستن به رنگ های Divine Nude و Divine Rose که در ماه آوریل راه اندازی شد و از پالت MOTHERSHIP VIII: Divine Rose II الهام گرفته شده است. .

در مجموعه آموزشی Pat McGrath x Supreme از دست رفته اید؟ امروز یکی جدید افتاده است

پت مک گرات هرگز کسی نبوده که ناامید کننده باشد ، بنابراین مطمئناً ما انتظار چیزهای بزرگی را داریم. رژ لب های مایع با یک حجاب فوق العاده مخملی از رنگ اشباع فرموله شده اند که ادعا می کنند بدون لکه گیری یا انتقال تا 12 ساعت دوام می آورند. اپلیکاتور آن به صورت قطره اشک است و به شما امکان می دهد دور لب خود را با کارآیی و دقت برای یکپارچه ترین سطح طراحی کنید. بافت صاف و روان باعث می شود که زمان پخش کافی تنظیم شود و برای سفارشی سازی بی پایان ، یعنی تا زمانی که تنظیم شود ، ترکیبی بی دردسر را ارائه می دهد.

محصول:


الان بخرش

بررسی ها:

شی مامونا ، دستیار زیبایی و سرگرمی GLAMOUR
سایه:
طلسم شده


برای شفافیت کامل ، محصولات آرایشی پت مک گرات با علاقه مندی های من در همه زمان ها وجود دارد. این برند واقعاً هم زیر رنگ و هم رسوب رنگ را می فهمد و تهیه آن سخت است. بنابراین سعی می کنم هنگام بررسی این موضوع خیلی مغرضانه عمل نکنم. من کمتر از یک دختر از نوع رژ لب هستم ، بیشتر از نوع “خط لب ، مومیایی کردن و رفتن” هستم. با این حال ، اگر من قصد دارم از رژ لب استفاده کنم ، مات خواهد بود (من قبلاً صدای Gen-Z را می شنوم که سرشان را تکان می داد) با لطیف ترین رنگ براق در مرکز آن.

من بافت این را دوست داشتم مایع سازی. فقط با استفاده از نرم افزار سر می خورد. چوب کاملاً شکلی است ، نه خیلی بزرگ ، نه خیلی کوچک. من آزمایش کردم طلسم شده سایه ای که در مقایسه با تصاویر بسیار نارنجی تر از قهوه ای به نظر می رسد. من آن را با یک خط لب سایه تیره تر انداختم و آن را مرتب کردم. من دوست دارم لایه لایه سازی و جمع آوری آن آسان باشد ، (اولین پوشش کاملاً واضح است ، بنابراین قبل از اینکه لایه آن را بپوشانید اجازه دهید ابتدا خشک شود) ، زیرا اگر این کار را بکنید ، گاهی اوقات رژ لب های مایع خشک و نرم می شوند. من می گویم که باید وقت بگذارید تا خشک شود ، در غیر این صورت آن (همه جا) حرکت می کند اما با خشک شدن ، مانند چسب گوریل به شما می چسبد. فکر می کنم دوباره دارم عاشق رژ لب می شوم …

امتیاز: 10/10

دبورا جوزف ، مدیر مسئول GLAMOUR
سایه:
گوشت 3


این مرا در بسته بندی قرار داد: یک پانک با ژنرال Z vibe – تصویر پاشنه S & M سیاه ، حروف لاکی برجسته یاس بنفش و لوله براق مشکی همه جذابیت غیر قابل مقاومت دارد. هنگام باز شدن ، آنطور که تصور می کردم خامه ای نبود ، اما برس زاویه دار به من اجازه می داد یک خط لب تیز و دقیق ایجاد کنم ، بنابراین نیازی به خط کش ندارم. این قطعاً به قول لک و ضد انتقال عمل می کند – من با آن شنا کردم (بله ، ویرجین اکتیو محلی من قبلاً قبلاً چیزی ندیده است) و بعد از آن دوش گرفتم و هنوز هم کاملاً روشن بود.

همچنین ماسک صورت و تست بوسه را پشت سر گذاشت – لکه ای از داخل ماسک من ایجاد نکرد یا به گونه شوهرم منتقل نشد. تنها نکته منفی – این کاملاً خشک شده روی لب های من است – احساس کردم که به یک محصول نرم کننده در بالا نیاز دارم تا احساس رطوبت آن بهتر شود. اثر کلی؟ ظاهری فوق العاده براق ، مات ، رنگی کاملاً واضح و عمیق و محصولی مناسب برای نوید مهمانی های شب تابستان طولانی و زمستانی.

امتیاز: 7/10

امیلی مدیک ، مدیر سرگرمی و دستیار ویرایشگر GLAMOUR
سایه:
السون 4


من هیچ وقت بدون رژ لب قرمز نیستم. این سلاح مخفی ، ابزار قدرت و مسیر بی وقفه من برای اعتماد به نفس و خوشبختی در هر سناریوی خاص است (به غیر از خرما – پسران تمایل دارند از لب های قرمز ترسیده باشند.) بنابراین ، به عنوان یک متخصص ، از اینکه توانستم دام را امتحان کنم هیجان زده شدم. رژ لب مات LiquiLust Legendary Wear Pat McGrath در السون 4. نام پررنگ ، اما از افسانه ای که دام پت است ، رسیدها را دریافت می کند. و از سوپرمدل افسانه ای ، کارن السون ، امیدوار کننده نیز نامگذاری شده است. بسته بندی بی عیب و نقص: باعث می شود احساس هیجان داشته باشم.

این یک رژ لب مایع است ، که ترجیح من نیست ، زیرا متوجه می شوم شما نمی توانید تعریف کافی را دریافت کنید و به راحتی می توانید مانند جوکر ظاهر شوید. رنگ قرمز متوسط ​​عالی ، اما در اولین استفاده آن همه دندان های من را فرا می گیرد و کمی غم انگیز است. من لبهای کاملا نازکی دارم ، بنابراین ، همانطور که شک می شود ، تعریف آن را دشوار می کند. اما یک بار دیگر ، به جایی نمی رود و نیازی به درخواست مجدد برای ساعت ها نیست ، که نادر است. من هم مات بودن را دوست دارم. من چوب را به مایع ترجیح می دهم ، اما همانطور که رژ لب های مایع می روند ، این کاملاً تند است.

امتیاز: 7/10

فینسو گورونگ ، کارمند دولت
سایه:
برهنه الهی


ما فکر می کردیم دوران رژ لب های مایع به پایان رسیده است ، اما پت مک گرات آن را دوباره خریداری کرد و او نیز آن را به خوبی خریداری کرد. بسته بندی براق و سکسی است ، و یک اندازه ایده آل برای کیف دستی شما است. اپلیکاتور نیز از اندازه خوبی برخوردار است و کاربرد را آسان و دقیق می کند. این فرمول به خوبی به کار رفته است ، بافت کرمی و نرم است – احساس سنگینی یا چسبندگی نمی کند. آنها همچنین رنگدانه ای را برای بافت به خطر نیاندازند ، این رنگ در سایه یکنواخت ادامه می یابد ، بدون نیاز به لایه ای اضافی یا لایه ای اضافی.

با استفاده فوری ، فرمول احساس راحتی می کند. یکی از گیرهای من با رژ لب مایع ، احساس وحشتناک رطوبت است که از لب و روح شما مکیده می شود. در ابتدا این فرمول خوب عمل می کند ، شما به سختی می توانید آن را بر روی لب خود احساس کنید و همچنین انتقال کمی دارد. در زمان COVID ، این باعث می شود پوشیدن ماسک نسیم باشد و شما مجبور نباشید که تقریباً نیمی از محصول خود را روی ماسک خود فشار دهید. با این حال با گذشت روز ، لب های من احساس خشکی و راحتی کمتری می کردند. من همیشه به نظر می رسد که با خشک شدن مات ، رژ لب مایع کمی ضخیم تر است – البته همراه با کمی مرهم لب ، اشکالی ندارد.

امتیاز: 7/10

ملیسا ویلیامز ، مدیر مهمان نوازی
سایه:
گوشت 3


با استفاده از رژلب پت مک گراث احساس کردم که انگار یک ابریشم مایع معطر را روی لبهایم می مالم ، کیفیت مرطوب کننده به من احساس تازه ای می بخشد. بر خلاف رژ لب / رژ لب دیگر که می تواند احساس تنگی یا یکنواختی مرطوب بر روی لب ایجاد کند ، این محصول به خوبی متعادل بود و دارای بافتی سبک است که به من اطمینان می دهد راحتی من برای بقیه روز مسئله ای نخواهد بود ، آنجا هیچ ترس از آن به طور بالقوه ترک خوردن یا لکه گیری وجود دارد.

برس به مقدار مناسب برای استفاده در اطراف لبه های لب ، فقط یک گسترش بیشتر از محصول مورد نیاز برای ظاهر کلی به پایان می رسد. هنگامی که وارد کار شدم ، بلافاصله از این رنگ تعریف و تمجید شد و به عنوان “رنگی با ظاهر غنی” توصیف شد که البته اگر من تملق می کردم و اطمینان داشتم که برجسته و قابل توجه است ، از نظر من چیزی است که در یک محصول به دنبال آن هستم.

امتیاز: 10/10

الان بخرش

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستیار زیبایی و ویژگی های Glamour UK Shei Mamona ، وی را در Instagramsheimamona دنبال کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>