بررسی محدوده مراقبت از صورت فرمول روغن نارگیل پالمر

[ad_1]

مدتی است که روغن نارگیل یک کلید واژه در بیز زیبایی است. در حقیقت ، روغن نارگیل به عنوان یک داروی معجزه آسا برای تقریباً هر بیماری مو ، پوست و سلامتی که وجود دارد ، مورد ستایش قرار گرفته است.

چرا؟ خوب ، درس علوم سریع: روغن نارگیل به طور سنتی با استخراج روغن از نارگیل خام یا مغز خشک نارگیل ساخته می شود ، غنی از اسیدهای چرب با زنجیره متوسط ​​است و به عنوان مرطوب کننده و التیام بخش ، ضد التهاب و ضد باکتری شناخته می شود. این بدان معنی است که برای افرادی که پوست خشک دارند یا بیماری هایی مانند اگزما مناسب است. پوست حساس یا تحریک شده در معرض آلودگی ، اشعه ماورا بنفش یا سایر متجاوزان محیطی. و پوست مستعد آکنه و جوش های پوستی است.

به همین دلیل Palmer’s محدوده مراقبت از صورت فرمول روغن نارگیل جدید خود را با فرمولاسیون روغن نارگیل بکر ارگانیک بکر و روغن مونو تأیید شده توسط EcoCert برای پوستی با ماندگاری بالا و مرطوب ارائه کرده است. این محصولات غیر comedogenic هستند ، به این معنی که منافذ را مسدود نمی کنند (بخوانید: باعث شکستگی می شود) و هرگز روی حیوانات آزمایش نمی شوند. این مجموعه در حال جمع آوری نظرات پنج ستاره از مشتریان اینجا و در ایالات متحده است و گفت:
به تسکین لکه های خشک ، آرامش شعله ور و بازگرداندن درخشش کمک می کند.

بنابراین تصمیم گرفتم آن را امتحان کنم. پوست من تقریباً همه جعبه های اینجا را تیک می زند: لک دار است ، گاهی خشک می شود ، به طور مداوم در معرض آلودگی است (تشویق می کنید برای آن ، لندن) ، و در این هفته سهم مناسبی از اشعه ماورا بنفش را به خود اختصاص داده است (ممکن است این موج گرما طولانی بماند).

این افکار صادقانه من است …

مرحله 1: مرهم پاک کننده نارگیل مونو

من به عنوان کسی که مستعد ابتلا به منطقه T روغنی و شکستگی است ، همیشه در مورد پاک کردن مومیایی ها شک دارم. اما بعد از چند روز استفاده از مقدار کمی از این مومیایی بر روی خشکی پوست ، من یک مومیایی کننده پاک کننده هستم. آن را به آرامی به پوست و ناحیه چشم ماساژ دهید و به طور موثری آلودگی ، آلودگی و آرایش روز – حتی ریمل مژه و ابرو را از بین ببرد – و باعث می شود پوست لکه دار تمیز شود. و نکته اصلی فروش برای من این است که هیچ باقی مانده چربی را که با سایر مرهم های پاک کننده پیدا کردم باقی نگذاشت. در اینجا خطر جمع شدن یا انباشتگی محصول وجود ندارد.


مرحله 2: اسکراب صورت قند نارگیل

بعد از پاکسازی ، کمی آب استفاده کردم تا محصول را به آرامی در پوست ماساژ دهم. من بعد از لایه برداری بیش از حد با فرمول های خشن و ساینده در سالهای جوانی من از اسکراب احتیاط می کنم – و اگرچه این اسکراب دارای بافتی دانه دار است ، اما نه خشن است و نه ساینده. شما می توانید قند نارگیل طبیعی را به آرامی سلول های مرده پوست را از بین برده و منافذ پوست را از بین ببرد ، اما بعد از آن ، پوست احساس صافی می کند ، اما سفت نیست. مانند هر لایه بردار ، فقط دو یا سه بار در هفته از آن استفاده کنید.


مرحله 3: مرطوب کننده صورت آب نارگیل

ماده اصلی در اینجا اسید هیالورونیک است و شما احتمالاً نیازی ندارید که به شما بگویم این مواد یک نیروگاه آبرسانی است. اما فقط با 7.50 پوند ، این گزینه واقعاً مقرون به صرفه برای کسانی است که می خواهند بدون برچسب قیمت سنگین ، عطش پوست را برطرف کنند. این کرم سبک همراه با آب نارگیل ، آنزیم های ویتامین E و پاپایا برای رطوبت بیشتر ، مستقیماً به پوست من آغشته شد و باعث زنده شدن قابل توجه آن شد ، بدون اینکه چسبناک یا براق باشد. بعد از اینکه صورتم کمی زیر آفتاب سوخت ، آن را آرام بخش دیدم (هرگز SPF خود را فراموش نکنید ، مردم!)


برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

مرحله چهارم: روغن صورت نارگیل مونو ï

ممکن است وسوسه شوید که روغن را قبل از مرطوب کننده به دلیل نازک شدن آن استفاده کنید ، اما قانون کلی مراقبت از پوست این است که روغن های بعد از مرطوب کننده روغن نباشند زیرا چگالی روغن بیشتر است ، بنابراین می تواند به کرم نفوذ کند ، در رطوبت آن مهر و موم شده و در لایه اضافی مواد مغذی قفل شود. صادقانه بگویم ، من کمی آدم دلباخته روغن صورت هستم – من عاشق این چیزها هستم ، و تلاش زیادی در بازار کرده ام. این یکی از بهترین روغن های ارزان قیمت صورت است که استفاده کرده ام. روغن نارگیل و نه روغن مغذی دیگر – روغن نارگیل فوق بکر ، روغن تاهیتی مونوی ، روغن بادام شیرین ، روغن ماکادامیا ، روغن آرگان ، روغن انگور ، روغن ماراکوجا (گل گل مایع) ، روغن آفتابگردان ، روغن زردآلو و روغن کنجد – پوست من را به طور جدی ترک کرد درخشان ، بدون هیچ مانده چربی. من اکنون چند بار از آن استفاده کرده ام و در حال حاضر شاهد تفاوتی در درخشندگی پوستم هستم ، بعلاوه برخی از رنگدانه های لکه های گذشته روی گونه های من پاک شده است. و این فقط یک تنه است! این روغن – و بقیه محدوده های مراقبت از صورت روغن نارگیل Palmer’s – باید یک ماده اصلی در کابینت حمام همه باشد.


برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

محدوده مراقبت از صورت فرمول روغن نارگیل جدید Palmer’s را در تسکو و آمازون خریداری کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>