بررسی هتل Hampton Manor Foodie Staycation

[ad_1]

رانندگی در جاده پر پیچ و خم شاخ و برگ درختی که در گذشته متعلق به نخست وزیر سابق انگلیس بود ، سر رابرت پیل ، شاهکار بزرگ و برجسته معماری که همان Hampton Manor است ، تقریباً غافلگیرم کرد زیرا به طور ناگهانی در همه موارد به چشم می خورد شکوه درخشان آن این یک پیش نمایش کاملاً چشمگیر از آنچه قرار بود یک استراحت مضاعف برای اقامت یک غذای دو روزه باشد.

مانور همپتون بهترین های تاریخ و مدرنیته را ارائه می دهد: مدیریت غرق در میراث خود ، با اشاره به حساسیت معاصر. اتاق ها به طور یکپارچه ویژگی های دوره با طراحی مدرن را ترکیب می کنند ، هر یک از آنها به صورت جداگانه سبک می شوند. ما در مجموعه هنریتا ماریا اقامت داشتیم. با تزئیناتی از جنگل سبز تیره ، با وان بزرگ و پنجره های باشکوه و جاروبرقی که به داخل ملک نگاه می کنند و همه به شما احساس خیالی و پیله ای اتاق را می دهند.

راه پله جاروبرقی هتل ، همراه با لوستر باشکوه ، همه این احساس را به من القا می کرد که هر بار که از پله ها بالا و پایین می رفتم ، عضوی از جامعه جامعه بریتانیا در یک دوره گذشته هستم. به طور مناسب ، راه پله به سالن منتهی می شود ، که مانند دکوراسیون آرام و آرام آن مانند ضربان قلب مانپور همپتون احساس می شود. ترکیبی از اسطوخودوس نرم ، نقوش گل ملایم ، خاکستری ها ، کرم ها و نور ملایم. همچنین دارای ضبط کننده وینیل است که در آن می توانید موسیقی خود را بیاورید و پخش کنید و برای بخشی از فعالیت های شب خود به عنوان DJ مقیم باشید. این مکان ایده آل برای استنشاق لیوان های ضد نوشیدنی و کوکتل های مخلوط استادانه ساخته شده توسط متخصص غذا و میکس شناس ساکن هتل است که از مواد رشد یافته در این ملک برای الهام بخشیدن به کوکتل های تکرار نشدنی خود استفاده می کند.


این حس منشأ به Peels که رستوران اصلی هتل است می ریزد. من می توانم اثبات کنم که پس از تجربه منوی طعم و مزه 4 دوره کلاس جهانی ، همراه با جفت کردن شراب برای هر دوره ، اعتبار ستاره میشلن چقدر شایسته است. کلم خامه دار با غذای آغازین خاویار exmoor مقدمه ای دلپذیر برای تیغ نازک کاملاً بو داده و سیب زمینی کاملاً مزه دار شده بود ، که همگی در باغ املاک پرورش یافته است. گیاه گراس با قارچ ، سس قهوه ای و جو که متعاقب آن اتفاق افتاد دارای غنای خاکی و خاکی بیشتری بود که باعث شد من بیشتر بخواهم. این smorgasbord توسط تمشک کاملاً دلپذیر و پودینگ خامه ای پر از طراوت و طراوت کامل تکمیل شد. گزینه های عالی گیاهخواری و پکاتریان نیز در Peel’s که غذای سرو شده فصلی و ارگانیک است سرو می شود.

بهترین تعطیلات آخر هفته در انگلیس برای تفریح ​​تابستانی پس از قفل که هنوز هم برای رزرو در دسترس است (در حال حاضر)

صبحانه نیز یک امر پر زرق و برق بود که در خانه Nytimber سرو می شد – یک دهلیز با سقف شیشه ای روشن ، پر از نور ، همراه با لوستر باشکوه ، گل ، شاخ و برگ و ظرافت. صبحانه هرگز اینقدر پر زرق و برق احساس نمی شد. اولین وعده غذایی روز در اینجا یک کلاس مستر در کلاسیک است. از صبحانه قاره ای ، تا ماست تولید شده محلی با ترکیب های میوه های تازه ، صبحانه سنتی انگلیسی تا دهانی که کاملا با تخم مرغ ماهی تخم مرغ را آب می کند ، برای هر کام چیزی وجود دارد.

دهلیز نیز محلی است که چای بعد از ظهر سرو می شود ، یا شما گزینه بسیار خوبی برای جمع آوری یک سبد پیک نیک برای تهیه هر مکان در این املاک هستید – دقیقاً همان کاری که من انجام دادم. با داشتن 45 هکتار زمین فضای کافی برای یافتن مکانی برای تماس با خودم و داشتن “بانوی لحظه مانور” خودم را داشتم. و بگذارید به شما بگویم ، سبد ناامید کننده نیست. این سبد پیک نیک متوسط ​​شما نبود. این یک پخش لذت بخش از رول های سوسیس تازه ساخته شده بود. شیرینی لعابدار باشکوه و کليه لکه های گرم و شکننده – مستقيماً از فر – با خامه ترين کرم لخته و مربا سرو می شود. قهوه ای شکلاتی و نرم و اضافی با تارت تمشک آه بسیار زیبا و شیرینی پوسته پوسته عالی آن رقابت جدی داشت. همه اینها با تامل یک پتو و شامپاین برای پیک نیک فراهم کردند تا تجربه ای به یاد ماندنی را به دست آورید ، و چرت زدن اجتناب ناپذیر در زیر آفتاب روی چمن. سعادت مطلق!

من به سختی از چای بعد از ظهر که باعث چرت زدن و افتخار می شد ، عبور کردم و وقت آن رسیده بود که چشیدن شراب و گشت و گذار در باغ جذاب Walled که در سال 1891 ساخته شده است و به یک فضای کاملاً تمیز تبدیل شده است ، در آنجا محصولات ارگانیک ملک رشد می کند. . من هم از شراب ها و هم از کلاس چشایی که به میزبانی جیمز برگزار شد تحت تأثیر قرار گرفتم. وی با تأکید بر تهیه شرابهایی که پایدار هستند و همچنین باید کنترل کیفیت دقیق را انجام دهند تا در Hampton Manor ذخیره شود ، صاحب این املاک به همراه همسرش است. تعهد به مسئولیت کیفیت و محیط زیست به طور مداوم در طول تجربه Hampton Manor اجرا می شود.


در مجاورت باغ دیواری Smoke ، رستوران روستایی روستای Hampton Manor که در آن؛ حدس زده اید ، همه چیز روی چاله های آتش پخته شده است. نور شمع ، آتش خروشان و غذاهای دهان و گوشت و سبزیجات همراه با شراب همراه همه در کنار هم قرار می گیرند تا یک عصر واقعا به یاد ماندنی را رقم بزنند. این مکان به صورت مشترک و مشترک است ، و “s’mores -for -afters” در کنار آتش یک شب کاملا عالی را پشت سر می گذارند.

این بهترین محل های اقامت برای هر نشان ستاره ای است – زیرا برج حمل و سرطان ایده های متفاوتی در مورد زمان خرابی دارند

Hampton Manor حتی با عظمت و شکوه غیرقابل انکار خود نوعی راحتی را فراهم می کند که تقریباً به محض ورود به آن شما را راحت می کند. این ترکیب برنده مراقبت های ارائه شده توسط پرسنل دلچسب ، شراب و کوکتل های کلاس جهانی ، بعدازظهر جذاب است چای ، زمین های پراکنده و توجه خیره کننده به جزئیات در Hampton Manor که من را متقاعد کرده است – هرگز زمان بهتری برای اقامتگاه غذای ترمیمی در انگلیس نبوده است.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>