بررسی پیوست Supersonic Flyaway Dyson: افکار صادقانه ما

[ad_1]

هیچ تفریحی بهتر از آزمایش جالبترین روند مراقبت از پوست / آرایش / مو و نوآوری های مبهم در زمینه زیبایی از راحتی خانه خود وجود ندارد. با این حال ، هیچ چیز ناامیدکننده ای بیش از هزینه بیش از 100 پوند برای یک سیستم صورت جدید در خانه یا جفت صاف کننده موی مزاحم وجود ندارد ، فقط برای فهمیدن اینکه آنها در واقع * م workثر نیستند.

وارد GLAMOR سعی می کند: مجموعه هفتگی اینستاگرام که ویراستاران GLAMOR را مشاهده می کند تمام کارهای وقت گیر (و گران) را برای شما انجام می دهند.

این ابزارهای بی سیم مو با یک ظاهر طراحی شده شما را به سطح جدیدی از راحتی می رسانند

بله ، ما مشغول امتحان کردن همه جنون های زیبایی ناامیدکننده و شگفت انگیز برای استفاده از اینترنت (بخوانید: TikTok) توسط طوفان بودیم – از BaByliss ‘Hydro Fusion Air Styler (برس چرخان هوای گرم رویاها) تا CurrentBody’s Skin LED Precision و تهویه هوا بدون زرد Fanola. اینها محصولی است که هر influencer / gen-Z beauty slueth / ویرایشگر زیبایی در اینترنت درباره آنها صحبت می کند – اما اینکه می خواهید قبل از جدا شدن از پول خود در مورد آن اطمینان داشته باشید.

با تشکر از GLAMOR Tries ، نیازی نخواهید داشت که سکه های سخت بدست آمده خود را برای آزمایش این نوآوری ها هدر دهید. ما در اولین کار آنها هستیم ، به شما کمترین قیمت را می دهیم و اطمینان می دهیم که شما در محصولی سرمایه گذاری می کنید واقعاً کار کردن چیزی که میبینی را دوست داری؟ شما می توانید تمام محصولاتی را که در هفته های گذشته در تلاشهای GLAMOR مشاهده شده در زیر بخرید. مسابقه بله؟

به گفته یک آرایشگر برتر ، این یک اشتباه است که همه ما هنگام سشوار زدن موهای خود مرتکب می شویم

در GLAMOR Tries این هفته ، ویرایشگر زیبایی Lottie Winter جدیدترین لوازم جانبی Supersonic Dyson را آزمایش کرد. پیوست Flyaway. این ادعا می کند موهای کودک را صاف می کند و اطمینان حاصل می کند که همه چیز برای یک براق و براق در جای خود باقی می ماند ، اما آیا این کار م workثر است؟


الان بخرش

“من بسیار جالب و بسیار هیجان زده هستم که این کار را امتحان می کنم. Flyaway Attachment از جلوه” Coanda “دیسون استفاده می کند ، که در مدل AirWrap نیز استفاده می شود و اساساً از هوا برای گرفتن و حالت دادن به مو بدون گرما استفاده می کند. می گوید لوتی.

“بنابراین من فقط موهایم را با چند انبر حالت دهی کرده ام اما منظورم این است که به این پروازها نگاه کنید! نه نگاهی که می خواستم و من حتی هنوز بیرون نرفته ام. ظاهراً تنها کاری که من باید انجام دهم این است که این را از بالای سر خود اجرا کنم و آن را به راههای هوایی ببندد و آن را صاف کرده و در آن را قفل کند. “لوتی پیوست Flyaway را به انتهای سشوار Supersonic خود اضافه می کند.” من قصد دارد تا از جریان کامل هوا و سپس کمترین تنظیم گرما استفاده کند و اجازه می دهد تا آن را رها کنیم! “

Lottie با اتصال پیوست Flyaway Dyson Supersonic را به پایین موهای خود جارو می کند: “هوم ، چه! من کاملاً دمیده شده ام – جناس در نظر گرفته شده است. این بسیار چشمگیر بود! خیلی سریع بود بدون گرما و بدون محصول – که یک چیز بزرگ برای آن است من چون من ریشه های واقعا چربی دارم ، بنابراین هر زمان که سرم صاف کننده یا اسپری براق می زنم ظرف یک ساعت موهای من چرب است. به نظر می رسد من سرم زده ام اما موهای من کاملا بدون محصول است. “

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

“این ضمیمه به خودی خود 30 پوند است که بد نیست. قیمت آن مشابه برخی از سرم های روان کننده برتر است ، اما این هرگز تمام نخواهد شد ، یا اگر آن را بخرید با سشوار Supersonic Dyson همراه است. من فروخته شده ام در این مورد ، آفرین دایسون! ” لوتی می گوید.

آیا به Dyson Supersonic Flyaway Attachment اجازه می دهید؟ آیا قبلاً آن را امتحان کرده اید؟ نظرات خود را در اینستاگرامglamouruk با ما در میان بگذارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Associate Commerce Writer GLAMOR UK Georgia Trodd ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

موهایی که کمی “مِه” به نظر می رسند؟ این روش های درمانی براق کننده اساساً مانند برق لب برای موهای شما هستند

در عین حال ، در اینجا تمام محصولاتی که طی چند هفته گذشته در GLAMOR Tries مشاهده کرده اید ، آورده شده است. خرید خوش بگذرد!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>