بررسی FOREO LUNA 3 Plus: من ابزار مراقبت از پوست انقلابی را امتحان کردم

[ad_1]

محصول:

دستگاه پاکسازی و تقویت کننده حرارت FOREO LUNA 3 Plus ، 219 پوند ، در فروشگاه های Beauty Beauty ، lookfantastic ، Feelunique ، FOREO ، Selfridges و John Lewis موجود است.

HYPE:

FOREO به دلیل تولید ابزار انقلابی مراقبت از پوست مشهور است. آخرین راه اندازی خط LUNA 3 ، LUNA 3 Plus، دارای دو عملکرد ابتکاری است. یک برس تمیز کننده ساخته شده از نقاط تماس سیلیکونی حرارتی و فوق العاده بهداشتی و یک درمان ریز جریان برای ایجاد سفت و بلند شدن پوست. هنگامی که به همراه برنامه مورد استفاده قرار می گیرد ، این دستگاه به شما این امکان را می دهد تا روتین خود را با توجه به نیازهای فردی پوست شخصی سازی کنید – به سادگی شدت برنامه را انتخاب کنید و به طور خودکار همگام سازی می شود.


الان بخرش

بازبین:

جورجیا ، نویسنده همیار تجارت ،georgiatrodd

بیوگرافی زیبایی:

پوست من عمدتا با بینی کمی چرب خشک است و گاهی اوقات لکه ها / آکنه هایی در اطراف خط فک و دهانم ایجاد می شود. من در نوجوانی به دلیل آکنه رنج می بردم و دچار بیماری پوستی (ویتیلیگو) هستم ، از اینکه مراقبت از پوست خود را با روتین صبح و شب انجام می دهم بسیار افتخار می کنم (به علاوه مقدار زیادی SPF در این بین).

FOREO LUNA 3 PLUS بررسی:

شما بدون شک تاکنون نام FOREO و دستگاه های نبوغ آن را شنیده اید (ما قبلاً فوفو FOREO LUNA و FOREO UFO 2 را آزمایش کرده ایم و برای آنها بیش از حد افتاده ایم) بنابراین هیچ سوالی وجود ندارد که این مارک هنگام ورود به بازار چیزهای خود را بشناسد برای مراقبت از پوست این مشکل وقتی بوجود می آید که در یافتن ابزار مناسب برای نوع پوست و نیازهای خاص شما خلاصه می شود. شما احتمالاً دو یا سه دستگاه در قفسه مراقبت از پوست خود دارید. یکی برای تمیز کردن ، یکی برای تقویت یا ضد پیری و دیگری برای ماساژ دادن. پیدا کردن یک ابزار که همه کارها را انجام می دهد مانند پیدا کردن یک سوزن در انبار کاه است ، من کاملا شما را می گیرم.

که گفت ، FOREO LUNA 3 Plus احساس یک گام قوی در جهت ترکیب مراقبت از پوست و درمان های صورت است.

در ابتدا به عنوان برس تمیز کننده صورت سیلیکونی به اندازه دست ظاهر می شود. اما با قلم مو ، مغزها می آیند. در میان موهای سیلیکون هشت نقطه لمسی حرارتی قرار دارد که به لطف فناوری ریز جریان هدف ، باعث ذوب شدن ناخالصی ها / آرایش در هنگام بلند کردن ، سفت شدن و سفت شدن پوست می شود. در طرف مویی دو پایه وجود دارد که میکرو جریان را مستقیماً با کمک سرم رسانای FOREO (که شامل آن است) به داخل پوست هدایت می کند.

بهترین برس های پاک کننده صورت تضمین شده است که رژیم مراقبت از پوست شما را به سطح بالاتری می رساند

سپس مغزها به شکل برنامه ای در می آیند که مستقیماً روی تلفن خود بارگیری می کنید. پس از ثبت نام یا ورود به سیستم برنامه در iPhone یا Android خود و ایجاد نمایه خود ، سپس FOREO LUNA 3 Plus را از طریق بلوتوث به تلفن خود متصل می کنید.

در بالای صفحه اصلی برنامه ، تصویر کوچکی از دستگاه LUNA 3 Plus قرار دارد و وقتی روی آن کلیک می کنید ، لیستی از گزینه ها دریافت می کنید. تصمیم گرفتم ابتدا صورتم را تمیز کنم. برس به خودی خود بسیار ملایم است اما دستورالعمل های تمیز کردن به همین سادگی نیست. در لیست گزینه ها ، “شروع پاکسازی” وجود دارد که به نظر من در واقع کار نمی کند. مهم نبود که چند بار Start را فشار داده ام (یا هر چیزی ، واقعاً) هیچ اتفاقی برای دستگاه من نیفتاده است ، بنابراین در نهایت آن را دوباره خاموش و روشن کرده و صورتم را به صورت دستی تمیز کردم. این کمی آزار دهنده بود زیرا دوست داشتم هر منطقه از صورتم را به روشی که برنامه به نظر می رسد هدف قرار دهم.

می خواستم اطمینان حاصل کنم که احمقانه نبودن من نیستم ، قسمت بررسی فروشگاه برنامه را بررسی کردم تا ببینم آیا شخص دیگری با مشکل مشابه من روبرو شده است یا خیر ، و مطمئناً ، بسیاری از بازرسان در مورد مشکلات برنامه صحبت کردند.

به غیر از این ، حرکت لرزاننده ابزاری که روی صورت شما ایجاد می کند ، احساس می کنید که شما واقعا تمیز کننده خوبی به پوست خود می دهید. شما فقط پاک کننده معمول خود را به صورت مرطوب خود زده و دستگاه را روشن کرده و با حرکات دورانی به آرامی آن را ماساژ دهید تا تایمر داخلی خاموش شود. سپس شستشو داده و صورت خود را خشک کرده و مرطوب کننده مرسوم خود را استفاده می کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بعد از آن مستقیماً روی “درمانها” کلیک کردم و گزینه Full Facial Toning را بارگیری کردم ، سرم رسانا را استفاده کردم و شروع کردم.

به نظر می رسد این قسمت از برنامه عملکرد خوبی دارد. یک ویدئو نشان می دهد که دستگاه را در کجا قرار دهیم و چگونه آن را جابجا کنیم تا بهترین نتیجه را از درمان بدست آوریم و صادقانه بگویم که احساس می کردم در آبگرم صورت خود را دارم. نحوه کارکرد محصول کاملاً انقلابی احساس می شود ، خصوصاً اکنون با دانستن مزایای Gua Sha و سایر ابزارهای ماساژ ، واقعاً جالب است که FOREO را به روش خود از آن روند می پرید. صادقانه بگویم هنگام استفاده از این برس برای انواع پوست طبیعی (که من نیستم) تردید داشتم ، اما فکر می کنم بیشتر افراد می توانند از استفاده از آن بهره مند شوند.

مصداق نهایی:

علیرغم مشکلات موجود در برنامه ، که امیدوارم در آینده ای نزدیک حل شود ، LUNA 3 Plus از FOREO مانند آبگرم کف دست شما است. مراجعه به صورت IRL از نظر گرفتن قرار ملاقات گران ، وقت گیر و مشکل است ، بنابراین این دستگاه لطف پس انداز خود را در نظر بگیرید.

ویژگی پاک کنندگی نیز عالی است و پس از آن پوست من کاملاً صاف احساس می شود ، اگر راهنمایی در مورد محل تمرکز آن داشته باشم حتی بهتر خواهد بود.

فروشگاه های Glamour: خرید مراقبت از پوست در تابستان برای شما درخشش باورنکردنی ایجاد می کند

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Associate Commerce Writer GLAMOR UK Georgia Trodd ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>