برنامه های سفر پس از قفل وبلاگ یانین تیلور و موارد دلخواه خود مراقبت از خود

[ad_1]

در زندگی عادی بیشتر چه چیزی را از دست می دهید؟ اگر چیزی شبیه به ما هستید ، این لیست احتمالاً چیزی شبیه به این دارد: دوستان و خانواده ما ، رستوران محلی پیتزا و کاوش در جهان.

دلمان برای نوشیدن کوکتل در سواحل شن سفید و غرق آفتاب تنگ شده است. دلمان برای سعادت در کنار استخر ، خواندن کتاب بدون مراقبت در دنیا تنگ شده است. ما آن هیجان شاد ماجراجویی را که هنگام کاوش در گوشه ای از سیاره که قبلا هرگز قدم در آن نگذاشته اید ، به دست می آوریم.

به همین دلیل رویای سفر در آینده نوعی ضرورت مراقبت از خود برای وبلاگ نویس ینین تیلور (معروف بهidressmyselff) بوده است. و او یک راز برای به اشتراک گذاشتن دارد: یک عطر خاص این قدرت را دارد که شما را به آن مکان سرگردانی انتقال دهد ، فقط با یک اسپریت کافی برای تقویت روحیه شما.

مجموعه عطر مورد نظر؟ مایکل کورس Wonderlust به نام مناسب. در آنجا ادو پرفیوم مایکل کورس واندرلوست وجود دارد که توسط صاحبان زیبایی به عنوان فرار در بطری شناخته می شود. با گلهای غنی و سرسبز شرقی ، یادداشت های مرکبات آبدار و شیر بادام ابریشمی ، احساس نوشیدن piña coladas در مقاصد دور را ایجاد می کند (بله ، لطفا). برای چیزی کمی عمیق تر ، مایکل Kors Wonderlust Sublime وجود دارد ، که به لطف عنبر غنی و شرقی ، مانند یک ساعت طلایی در بطری است. خیساندن آخرین روز یک روز غرق در آفتاب که در ساحل مشغول بازی کردن است. سرانجام ، Michael Kors Wonderlust Eau Fresh یک فرار احیا کننده است: عطری میوه ای و گلی که ما را به یاد بیدار شدن در یک روز گرم و بدون ابر در تعطیلات می اندازد. نوید ماجراجویی که حواس ما را بیدار می کند.

در اینجا ، یانین از طریق نکات مراقبت از خود ، و جایی که مایکل کورس واندرلاست او را به آنجا منتقل می کند ، با ما صحبت می کند …


یانین تیلورidressmyselff

مراقبت از خود برای شما چه معنایی دارد و چرا فکر می کنید اکنون این مسئله بیش از هر زمان دیگری مهم است؟

مراقبت از خود برای من راهی برای بهبود ذهن و بدن شما از استرس و سایر عوامل حواس پرتی است. این راهی برای نشان دادن مقداری عشق به خود و مراقبت از سلامت روانی شما است ، خصوصاً در چنین مواردی که محدود به کارهایی هستیم که می توانیم انجام دهیم.

در چنین شرایط سخت ، فکر می کنید چیزی مانند زیبایی و عطر می تواند چنین تأثیر مثبتی بر روحیه ما بگذارد؟

زیبایی قطعاً می تواند به ما یادآوری کند که پس از قفل شدن چه اتفاقی می افتد. از نظر من ، این نوعی مانند این است که خود را برای حالت عادی جدیدی که باید با آن روبرو شویم تنظیم کنید. ما با نشان دادن عشق به خود ، اعم از مو ، پوست یا ذهن ، اطمینان حاصل می کنیم که از ذهن و بدن ما مراقبت و نگهداری می شود.

از زمان قرار گرفتن در معرض قفل کردن ، من همچنین به عنوان بخشی از برنامه مراقبت از خودم روزانه عطر می پاشم. این یک روش ساده است تا شما را برای روز آینده هیجان زده کند – حتی اگر فقط از خانه کار می کنید – و شما را به یک لحظه یا مکان خاص بازگرداند. اسپری کردن روی رایحه مایکل کورس واندرلوست مرا به یک بالی آفتابی و گرمسیری منتقل می کند – یکی از مکان های مورد علاقه من. من چنین خاطرات شگفت انگیزی را در آنجا ساخته ام و نمی توانم صبر کنم تا برگردم!

مدل Cheyenne Maya Carty خاطرات جشن رفتن خود را برای تعطیلات به “خانه دوم” خود در موریس و رایحه ای که می تواند شما را به مقصد عجیب و غریب منتقل کند ، تعریف می کند

این اولین اسپریتز ، با یادداشت های گل های شرقی ، فوراً مرا به عقب برگرداند و به یک روز گرم و شور در ساحل ، تماشای غروب آفتاب با دوستان و شوهرم. بوی علف لیموترش ، یاسمن و سایر ادویه های عجیب و غریب را حس می کنم که بلافاصله احساس آرامش می کنند و حالم را خوب می کند. مایکل کورس واندرلوست واقعاً مرا به سفری منتقل می کند که در آنجا بسیار کاوش کردم و با دوستان و اهالی محل خاطرات زیادی ایجاد کردم. از تورهای دوچرخه سواری در اطراف جزیره لمبونگان ، تا خوردن غذاهای دریایی تازه صید شده در کنار اقیانوس در اولواتو و گشت و گذار در مزارع برنج در اوبود.


یانین تیلورidressmyselff

سایر بخشهای اساسی برنامه مراقبت از خود چیست؟

کارهای روزمره مراقبت از خودم کاملاً جوش برانگیختن است: پخت و پز غذای مورد علاقه ماکارونی ودکا. یک جلسه مراقبت کامل روز یکشنبه با ماسک صورت و مقداری چای گیاهی. FaceTiming و جلب نظر با دوستانم برای من بسیار مهم بوده است که در این همه گیری با دوستان و خانواده ام در ارتباط باشم و به خودم یادآوری کنم که ، حتی اگر در خانه تنها باشم ، اما هنوز با مردم در ارتباط هستم و در این روابط سرمایه گذاری کنم.

به محض باز شدن مرزها ، اولین جایی که می روید کجاست؟

فکر می کنم باید تایلند باشد. من حدود دو سال است که خانواده ام را ندیده ام و دوست دارم با شوهرم برگردم زیرا آنها از زمان نامزدی ما را ندیده اند! بانکوک برای من خانه است.

این 3 توصیه برتر بانکوک من است:

  1. به بازار جاتوجک بروید که آخر هفته باز است. به معنای واقعی کلمه می توانید همه چیز و هر چیزی را در آنجا بخرید. این کفش بسیار عظیم است بنابراین کفش راحتی برای راه رفتن بپوشید.
  2. در پشت بام هتل Banyan Tree نوشیدنی دریافت کنید. این منظره بسیار زیبایی است که در آن می توانید تقریباً کل بانکوک را مشاهده کنید – این ساختمان در یک ساختمان بسیار بلند قرار دارد بنابراین اگر از ارتفاع می ترسید ممکن است بخواهید این مکان را از دست بدهید (اما منظره ارزش آن را دارد!)
  3. البته به یکی از بازارهای شناور معروف سر بزنید. با معده خالی بروید زیرا می خواهید همه چیز را در آنجا بخورید.

چیزی که اخیراً به عزیزانتان هدیه داده اید چیست؟

من در واقع شمع هایی ساخته ام که به دوستان و خانواده خود هدیه داده ام و همچنین برای آنها گل ارسال کرده ام ، فقط برای اینکه مطمئن شوم که آنها به هم وصل هستند زیرا سال سختی برای همه بوده است. انجام یک فعالیت کوچک خوب برای من برای مشغول نگه داشتن من و تعجب آور کردن آنها با هدایای خانگی بسیار پسندیده است.


یانین تیلورidressmyselff

مراقبت های شخصی قفل من باید داشته باشد:

  1. ماسک خواب ابریشمی
  2. روپوش ابریشمی
  3. یک جفت جوراب کرکی
  4. مقداری شکلات Paso CBD
  5. آی پد من

با استفاده از این عطرها ، ماجراهای دور از دسترس دور از دسترس نیستند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>