برچسب پاک کننده زنانه Goodwipes در توییتر ویروسی شده است

[ad_1]

شرکتی که پشت یک پاک کننده زنانه قرار دارد وعده داده است که کاربران یک “شهر کوچک و شاد و سالم” – در میان سایر زبانهای حامی – را با واکنش گسترده ای در شبکه های اجتماعی روبرو می کند.

همه چیز از آخر هفته شروع شد وقتی که یک زن عکسی از قسمت جلو و عقب “شستن آنجا را زیر” ، ساخته شده توسط یک شرکت آمریکایی به نام Goodwipes ، در توییتر به اشتراک گذاشت. کاربر وحشت زده عکس ها را زیرنویس کرد: “این شرکت متعلق به مردان سفیدپوست است.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

همانطور که توییتر در عکسهای خود به آن اشاره کرده است ، “پاک کننده بر پایه آلوئه” که با گل همیشه بهار و سیس متعادل با PH تعادل یافته و توسط Goodwipes به عنوان “hoorah for hoo-ha” شما لقب گرفته است.

بدتر اینکه ، در پشت بطری ، در توضیحات آمده است: “آیا می دانید واژن (داخلی) یک ماشین تمیزکننده جادویی است ، اما واله (خارجی) کاملاً ماده دیگر است. اما استفاده از پاک کننده مناسب برای شاداب نگه داشتن بانوی کوچک شما یک کلید اصلی بسیار مهم است.

آیا می دانید میکروبیوم واژن شما چقدر سالم است؟ چون احتمالاً باید …

“یک چیز اشتباه می تواند PH طبیعی او را از بین ببرد ، که منجر به خشکی پوست ، خارش ، عفونت ادراری ، عفونت های مخمری ، بو و موارد دیگر می شود. خداحافظ فیلیسیا ، بعداً ممنون! CU هرگز.”

ببخشید! چی؟

20 واقعیت شگفت انگیز در مورد واژن ما شرط می بندیم که شما نمی دانید

در توضیحات محصول توضیح داده شده است که چرا نباید از صابون ها و بدن شستشوی بدن برای تمیز کردن ولو استفاده شود ، زیرا PH آنها 9 است ، که ظاهراً برای شهر هو بسیار زیاد است.

در دفاع از فمفرش محبوب من

“بنابراین ، ما را به پایین بشویید برای چرخش. این بسیار آرام است و همه چیز را به عنوان آفتاب خوب احساس خوب می کند.” “بدون مواد شیمیایی ناخوشایند. بدون خارش ، چسبندگی یا سوزش ، همیشه. فقط یک باجینگو کوچک و شاد”.

برخی از واکنش های شدید شدید افرادی که آن را “سخت گیرانه” ، “پر از اطلاعات غلط” و “خواندن دردناک” خوانده اند ، نشان دهید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

یک نفر در توئیتر نوشت: “نهههههههههههههههههههههههههه آخرین چیزی است که ما به آن احتیاج داریم” ، در حالی که دیگران در بررسی خطرناک بودن برند برای پاکسازی مجرا اظهار داشتند:

این که آیا شما یک فرد متعصب تناسب اندام هستید یا یک مبل گریز از مبل هستید ، در اینجا چگونگی عادت های قفل شما برای سلامتی واژن شما خراب شده است

دکتر تانیا ادیب ، متخصص زنان و زایمان در Callaly ، به Tyla گفت: “شما هرگز نیازی به شستشوی واژن ندارید زیرا کاملاً خود تمیز کننده است. وولوی موجود در خارج توسط ترشحات واژن مرطوب نگه داشته می شود ، شستشوی ولو با آب کاملا کافی است مگر اینکه به یک بیماری پزشکی مبتلا باشید ، در این صورت معمولاً نرم کننده مرطوب کننده توصیه می شود. “

خوشحالیم که این مسئله برطرف شده و می توانیم در صلح و آرامش به استراحت بپردازیم و می دانیم که “باجینگو” ما بسیار خوب عمل می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>