برگزارکنندگان Glastonbury برای یک روز کنسرت زنده در ماه سپتامبر تأیید می کنند

[ad_1]

در حالی که طرفداران موسیقی وقتی سازمان دهندگان جشنواره Glastonbury اعلام کردند این رویداد پنج روزه برای دومین سال لغو شد ، ناامید شدند ، اما یک رویداد پخش مستقیم به جای این اتفاق در 22 مه برگزار شد ، به نظر می رسد یک رویداد واقعی IRL ممکن است بعداً اتفاق بیفتد تابستان و بله ما بسیار هیجان زده هستیم.

اجرای کنسرت زنده در Worth Farm این هفته توسط شورای سامرست تصویب شد و همه نوع حماسه به نظر می رسد ، به خصوص پس از لغو بسیاری از رویدادها در سال گذشته.

برخلاف گلستونبری ، جشنواره موسیقی جدید فقط برای یک روز برگزار می شود و پس از مشورت با ساکنان محلی و مقامات تصویب شد.

سام Phripp ، رئیس مجوز شورا ، گفت: “هر رویدادی باید از نظر Covid ایمن نباشد ، و مندیپ با دیگر سازمان ها و برگزارکنندگان همکاری خواهد کرد تا مطمئن شود که این مسئله صدق می کند.”

برگزارکنندگان Glastonbury خبر از پخش جریانی جدی حماسی از Worth Farm به همراه Jorja Smith ، Kano و Coldplay داده اند!

مجوز تأیید شده اجازه می دهد تا یک کنسرت زنده با حداکثر 50،000 شرکت کننده داشته باشید. با این حال ، کمپینگ شبانه در محل مجاز نیست.

تاکنون جزئیات مربوط به ترکیب واقعی مجری ها و همچنین زمان عرضه بلیط هنوز مشخص نشده است – تمام آنچه ما می دانیم این است که امیلی اویس ، سازمان دهنده این برنامه ، به NME این کنسرت قرار است اعتدال نامیده شود.

وی قبل از تأیید مجوز به نشریه گفت که جشنواره سپتامبر “یک جشنواره بزرگ خواهد بود[r] نسخه حزب پیلتون »- برنامه سالانه” متشکرم “برای جمع آوری کمکهای مالی برای روستاییان ، کارگران و مردم محلی.

وی گفت: “ما این کار را هر سپتامبر انجام می دهیم ، اما فقط بزرگتر خواهد شد و مردم می توانند پایین بیایند.” “اگر آن را انجام دهیم ، آن را اعتدال می نامیم. ما دادرسی مجوز گرفتیم و با مقامات در حال کار هستیم تا ببینیم چه کاری می توانیم انجام دهیم ، اما این فقط یک قدم در یک زمان است. “

با خارج شدن از لایحه Glastonbury و Lovebox ، کدام جشنواره های موسیقی * در واقع * تابستان امسال برگزار می شوند؟

ارم ، بچه هایی که ممکن است بخواهید هر آخر هفته در سپتامبر را به هر حال رایگان نگه دارید!

تا آن زمان ، این شنبه ، 22 مه ، از ساعت 19 بعد از ظهر در جریانهای Worth Farm زندگی کنید. این کنسرت 5 ساعته پخش زنده جهانی قرار است اجراهای زنده فیلمبرداری شده از سایت جشنواره Glastonbury از جمله افرادی مانند Coldplay ، Damon Albarn ، Haim ، George Ezra ، Michael Kiwanuka ، Wolf Alice ، Idles ، Jorja Smith ، Kano و Roisin Murphy باشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>