بریتنی اسپیرز مستندهای خود را “ریاکارانه” خواند

[ad_1]

این مسئله محافظه کاری بریتنی اسپیرز باعث تشدید جایگاه وی در کانون توجهات – همه شده است یک قطعه می خواهد ستاره پاپ

این خواننده این بار که معمولاً در پست های خود در شبکه های اجتماعی مرموز است ، این بار به صراحت اعلام کرد که از تمام مستندهایی که بیرون آمده و روی محافظه کاری خود تمرکز کرده اند ، کافی است ، چیزی که در حال حاضر برای تغییر شرایط درگیر جنگ قانونی است.

در صورتی که برای اولین بار همه اینها را می شنوید ، محافظه کاری بریتنی پدرش جیمی اسپیرز را در موقعیتی غیرمعمول قدرتمند نسبت به دارایی ها ، شغل و تصمیمات بزرگش قرار می دهد. بریتنی می خواهد پدرش در محافظه کاری خود یک صندلی عقب نشینی کند و پویایی را به طور کامل به بیزاری جیمی تغییر دهد ، از این رو قوانین پیچیده قانونی در این زمینه وجود دارد.

10 نکته مهمی که از تماشای مستند تکان دهنده Framing بریتنی اسپیرز آموختیم

به دلیل جنبش #FreeBritney در شبکه های اجتماعی ، علاقه به این موضوع افزایش یافت و به زودی روزنامه نگاران نیویورک تایمز Framing را ایجاد کردند Britney Spears ، مستندی که به لحاظ تاریخی و تا امروز به عمق موضوع پرداخت.

اکنون بی بی سی نبرد را برای بریتنی: طرفداران ، کش ، و محافظه کار منتشر کرده است و به وضوح بریتنی به اندازه کافی کافی داشته است.

او سکوت خود را در اینستاگرام شکست ، جایی که پیرو وفاداری به فیلم های رقص و سبک زندگی خود دارد.

عکاسی که بریتنی اسپیرز را رد کرد ، اما به دلیل رفتار وحشتناک وی دست از کار کشید ، آنچه را که شاهد بوده ، نشان می دهد – و این تکان دهنده است

او نوشت: “2021 قطعاً از سال 2020 بهتر است اما من هرگز نمی دانستم مثل این خواهد بود … !!!!

“این همه مستند در مورد من امسال با زندگی دیگران باعث می شود زندگی من … چه بگویم … من عمیقاً متملق هستم !!!! این مستندها بسیار ریاکارانه هستند … آنها از رسانه ها انتقاد می کنند و سپس همان کار را می کنند … 🤔 ؟؟؟؟؟ “

این مستندها به طور طبیعی بر قسمت های آسیب زا از زندگی شخصی بریتنی متمرکز شده اند که منجر به محافظه کاری وی برای شروع می شود. در حالی که آنها زمینه لازم برای چرایی وجود این مشکل در زندگی امروز او را فراهم می کنند ، آنها بارها و بارها تصاویر بریتنی را در برخی از پایین ترین لحظات (به ویژه شکست های 2007 و 2008) نمایش داده اند. زمانهایی که او هرگز نمی خواست برای شروع در انظار عمومی بازی شود.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

او ادامه داد: “لعنت … من همه شما را نمی دانم اما خوشحالم که به همه شما یادآوری می کنم اگرچه در زندگی ام دوران سختی داشته ام … در زندگی ام اوقات بسیار شگفت انگیزتری داشته ام و متأسفانه دوستان من … من فکر می کنم جهان بیشتر به منفی علاقه مند است 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ !!!!

“[…] چرا منفی ترین و آسیب زا ترین زمان های زندگی من از همیشه قبل برجسته می شود ؟؟؟؟ “

سپس بریتنی در مورد برخی نکات مثبت در زندگی خود نوشت.

سرانجام ، با انداختن سایه در انتهای پست ، وی کار خود را با این کار تمام کرد: “PSSSS من در واقع با بیلی B اصلاً صحبت نمی کنم بنابراین من صادقانه می گویم بسیار گیج شده ام … !!! این Instagram من است !!! PSSSSS هیچ پسر پاپاراتزی… من نمی خواستم شما و خدمه شما مرا دنبال کنید !!!! “

مردم هنوز اشتیاق پیچیده ای برای اوقات سخت “بریتنی” دارند و او آماده تغییر روایت است.

مد و زیبایی بریتنی اسپیرز در طول سالها ، از دختر مدرسه ای دهه 90 گرفته تا ملکه فرش قرمز ، به نظر می رسد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>