بریجتون: خانواده رج-ژان پیج به صحنه های جنسی او واکنش نشان می دهند

[ad_1]

تا زمانی که در زیر صخره ای محروم از اینترنت زندگی نکرده باشید ، می دانید که اکنون کاملاً تنازعات زیادی در آن رخ داده است بریجتون. در واقع ، صحنه های جنسی بسیار زیادی وجود دارد ، ما رتبه بندی همه آنها را به عهده خود گرفتیم (خوش آمدید).

در طول فصل یک ، شاهد هستیم که دوک هاستینگ (با بازیگر رگه ژان پیج) با همسر جدیدش دافنه بریجرتون (با بازی فیبی داینور) همه جوره جور در می آید ، و در حالی که ما بینندگان دقیقاً از این موضوع عصبانی نبودیم ، اعضای خانواده به ویژه هیجان زده نمی شدند.

بریجتون فصل 2: ​​هر آنچه می دانیم

در ظاهر در نمایش گراهام نورتون، رگه-ژان پیج فاش كرد كه خانواده اش مجبور به تماشای آن صحنه های گرم و بخار جنسی هستند. بی دست و پا – به شکلی نامناسب.

“احتمالاً شما باید قبلاً مکالمه خانوادگی ناجور را انجام می دادید؟” از گراهام نورتون پرسید.

Regé-Jean پاسخ داد: “ما یک گروه خانوادگی WhatsApp داریم ، بنابراین یک دو شکلک قرمز با چراغ قرمز و شکلات هلو وجود دارد – اما ما چند نفر از اعضای خانواده را از دست دادیم.”

وی ادامه داد: “و چند پسر عموی این یادداشت را از دست دادند.” “بنابراین آنها در حال تماشای این نمایش هستند و من یک پیام کاملاً جدی در DM های اینستاگرامم دریافت کردم ،” واقعاً باید هشدار پسر عموی وجود داشته باشد. من مجبور شدم تعداد زیادی فنجان چای تاکتیکی درست کنم. از اتاق خارج شدم تا یک فنجان چای تاکتیکی ، برگشت و شما هنوز می رفتید! “

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بریجتون با تولید در بهار 2021 برای فصل دوم در 21 ژانویه رسما تمدید شد.

این اعلامیه به صورت یک خبرنامه از خود لیدی ویستلدون منتشر شد:

“تن از آخرین شایعات سرگرم است و افتخار من این است که به شما بگویم: بریجرتون برای یک فصل دوم رسماً برمی گردد. امیدوارم که شما یک بطری راتافیا را برای این جالب ترین مراسم ذخیره کرده باشید.

“بازیگران بی نظیر بریجتون در بهار سال 2021 به مرحله تولید بازمی گردند. این نویسنده به طور مطمئن مطلع شده است كه لرد آنتونی بریجرتون قصد دارد بر فصل اجتماعی سلطه یابد. من قلم خود را برای گزارش در مورد همه و همه فعالیتهای عاشقانه او آماده خواهم داشت.

“با این حال ، خواننده مهربان ، قبل از اینکه بخش نظرات را با درخواست برای جزئیات دقیق تر روشن کنید ، بدانید که من حاضر نیستم در این مورد جزئیات را گزارش کنم. صبر ، یک فضیلت است.

“با احترام ،

“بانوی سوت زده”.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>