بزرگترین روند زیبایی رسانه های اجتماعی که باید بدانید

[ad_1]

منصفانه است که بگوییم روندهای زیبایی طی یک سال گذشته مختل شده است. بدون فرش قرمز ، اولین اکران فیلم یا حتی نوشیدنی بعد از کار با همسران برای الهام بخشیدن به تغییر آرایش جدید ، ما مجبور به تغییر روش هستیم.

از یک طرف ، ما به جایی نمی رویم. حداقل در حال حاضر از این رو ، تمرکز مجدد بر مراقبت از پوست ، یا “پوستی گرایی” – اصطلاحی که توسط Pinterest ابداع شده است – که می بیند ما مراقبت از پوست خود را افزایش می دهیم و آرایش خود را کاهش می دهیم تا به “بافت طبیعی پوست” مانع شود.

از طرف دیگر ، ما وقت بیشتری برای خلاقیت و آزمایش داریم. بسیاری از ما از طریق کیف های آرایش و گزینه های مدل موی خود به سختی زندگی می کنیم ، به همین دلیل لوازم آرایشی رنگارنگ (فکر می کنم آسترهای پاستل ، جزئیات براق و سایه چشم 80s) قرار است در کنار کلاه گیس ها ، رنگ های شستشوی مو و نوارهای محافظ نرم و صاف ، بر سال 2021 غالب شوند.

اکنون که کمتر شاهد IRL یکدیگر هستیم ، رسانه های اجتماعی حتی نقش غالب تری را در الهام بخشیدن و تنظیم برنامه های زیبایی دارند. این همان چیزی است که ما شاهد آن هستیم …

پوستی گرایی

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

پایه های سنگین را فراموش کنید ، Pinterest می گوید: “پوستی گرایی ، درخشش جدید است.” ما فرمول های cakey را به نفع نفس کشیدن پوستمان و به جای اختصاص زمان برای مخلوط کردن پایه ، تغییر داده ایم و درعوض مراقبت از پوست خود را به بالا بردن روش تغییر داده ایم. مطمئناً ، اگر ما تلاش بیشتری می کنیم تا پوست خود را باورنکردنی جلوه دهیم ، ما می خواهیم آن را به نمایش بگذاریم به همین دلیل است که رنگ های براق و طبیعی در حال حاضر محور اصلی هر ظاهر زیبایی تأثیرگذار است. انتظار می رود آموزشهای بیشتری در مورد TikTok در مورد مرطوب نگه داشتن پوست (بررسی ، خستگی) و تقویت روشنایی مشاهده کنید. بیش از گرم ، سلفی های بدون لباس و آرایش کم کیفیت بر خوراک ما حاکم هستند.

پوشش تماس کنفرانسی: در اینجا نحوه حفظ آرایش طبیعی و فراوان است

پرنیان دهه 80

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

ما هنوز موج 90s را سوار می شویم ، اما Millennials و Gen Z دوباره به دهه 80 می رسند زمانی که مادر ما رویاهای نوجوانی خود را زندگی می کردند. فرها ، پرم ها ، سایه OTT؟ ما در حال دیدن درخواست تجدید نظر هستیم ، و متشکرم مادر آماده هستیم که چرخش خود را به آن بدهیم. #myparentslook در TikTok جایی که سازندگان سالنامه و عکس های عروسی مادر خود را از دهه 80 بازسازی کرده اند ، رو به پیشرفت است. برای الهام بخشیدن ، کیتی جین هیوز یک سری کامل از دهه 80 را در IG ارائه داده است ، و دانیل مارکان سایه چشم آبی برقی را در TikTok زنده کرده است.

آرایش دهه 80 بازگشت خوبی دارد. در اینجا خوشمزه ترین inspo است …

آستر پاستل

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

جستجو در “آستر پاستل” در سال گذشته با افزایش چشمگیری روبرو شده است ، بیشتر ما به دنبال ایجاد سوئیچ های ساده برای آرایش و آرایش آن هستیم. مبادله یک عنصر ، مانند آستر مشکی ، برای یک پاستل پیچ و تاب جالب اضافه می کند. فقط مطمئن شوید که آن را با انبوهی از ریمل مژه و ابرو ترکیب کنید. ما در حال خرد کردنfreshlengths هستیم که نعناع تکان دهنده و سایه های آبی کودک را مشاهده کرده ایم. حتی بهتر؟ آن را با لباس خود مطابقت دهید.

خط چشم سفید تمیزترین روند آرایش در این فصل است … در اینجا نحوه کشیدن آن است

آرایش چشم حداکثر

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در حالی که برخی از ما در جبهه آرایش کمترین حد را طی کرده ایم ، دیگران به سمت دیگر حرکت کرده اند. بسیاری از ما کمتر آرایش می کنیم ، بنابراین وقتی این کار را انجام می دهیم ، ممکن است از آن نهایت استفاده را ببریم. سایه چشم رنگین کمان ، چشمک های زرق و برق ، خط گرافیکی و تزریق رنگ های روشن به از بین رفتن تیرگی وضعیت قفل کمک می کند. این چیزی است که ما احتمالاً می توانیم آنرا به طرف دیگر بیماری همه گیر منتقل کنیم ، درصورتی که بتوانیم IRL را بیرون آورده و بیان کنیم. بیشتر سرگرم کننده ، بهتر ، حساب می کنیم.

آرایش ماکسیمالیستی آخرین پادزهر برای چهره پرده است

مارک های کوچک بزرگ

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

روحیه “کمک به همسایه خود را” که در اولین قفل به اوج خود رسیده است ، کمرنگ شده است زیرا همه ما جزیره ای تر شده ایم ، اما ، این زمان تأمل باعث شده است که ما آگاهی بیشتری نسبت به تأثیر انتخاب های ما – و قدرت هزینه ما – داشته باشیم در زمینه معیشت مردم. صنعت زیبایی ، مانند بسیاری دیگر ، در طی همه گیری رنج برده است ، که به لطف Brexit با تغییر مقررات همراه است. برای نشان دادن حمایت خود ، ما به دنبال مارک های کوچک و مستقل مانند Neighborhood Botanicals و مارک های زیبایی متعلق به سیاه پوستان مانند Uoma Beauty هستیم که واقعاً می توانیم با اخلاق آنها همراه شویم.

در حال حاضر بهترین مارک های کوچک زیبایی انگلیس برای پشتیبانی

کلاه گیس

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

نمی توانید به آرایشگاه ها بروید؟ مشکلی نیست. ما از یک سال گذشته مجبور به نگهداری از موهای خود شده ایم و گرچه ادعا نخواهیم کرد که می توانیم موهای زائد را بتراشیم ، ببافیم و رنگ کنیم ، اما یک چیز که می توانیم انجام دهیم آزمایش رنگ و طول با تعهد صفر است ، متشکرم به کلاه گیس ها کلاه گیس ها می توانند از نظر قیمت و کیفیت بسیار متفاوت باشند ، بنابراین بسته به آنچه که دنبال آن هستید ، ممکن است متوجه شوید که باید کمی بیشتر وقت و هزینه خود را صرف چیزی کنید که سالها قصد پوشیدن آن را دارید. کلاه گیس های BeautyStack ، Dollhouse London و AP برای این کار عالی هستند. یا اگر فقط برای آزمایش آماده هستید ، می توانید گزینه های سرگرم کننده و رنگارنگ و ارزان قیمت را از کلاه گیس و شین Annabelle انتخاب کنید. TikTok همراه با آموزشها و نکاتی در مورد چگونگی تناسب اندام یکپارچه برای دیوانه به نظر رسیدن آنها و تأثیرگذاری مانندnyane الهام روزانه از برشها و رنگها است. بنابراین ، اگر همیشه فکر کرده اید که با رشته های گل سرخ چه شکلی دارید ، وقت آن است که سوار شوید.

بیشترین س askedالات درباره بافت و کلاه گیس مو ، پاسخ داده شده است

ناخن های پر سر و صدا

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

مانند آرایش ما ، هنر ناخن به دو اردوگاه تقسیم شده است: کم کلید و کم اهمیت و همه با صدای بلند ، غرور و روشن. ما برای همه رنگ بسیار اینجا هستیم. هر روز از هفته ناخن های رنگین کمانی و هولوگرافی به ما بدهید (هرچند ، ما نیز به ظاهر فرانسوی های تجزیه شده شبیه هستیم).

از اسکیگل گرفته تا فرانسوی های رمیکس ، این روند ناخن هایی است که قرار است سال 2021 سلطه یابد

مدل موهای محافظ مناسب

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

سال گذشته فرصتی نادر فراهم کرده است که به موهای خود اجازه دهید از مدل دادن خشن فاصله بگیرند و در عوض به محافظت و مراقبت بپردازند. ما به دنبال نوارها و سبک های کم نگهدارنده هستیم که بدون آسیب رساندن به موها جلوه جذاب داشته باشند. نوارهای بافتنی به دلیل افزایش فشار و کشش پوست سر و ایجاد شکستگی مو مورد بررسی قرار گرفته اند ، بنابراین اکنون تمرکز بر روی سبک های محافظتی مناسب است که اگر به درستی انجام شوند گزینه های ملایمی برای فولیکول ها ارائه می دهند. “نوارهای گره ای بدون گره” 150٪ افزایش در Pinterest داشته است ، “نوارهای حباب دار” 135٪ و “سبک های بافت پشم” 145٪ افزایش یافته است. Pinterest می گوید: “فراتر از نوارهای بافته شده ، سبک های نمای خاص خود را با مهره ها یا هایلایت های رنگارنگ اضافه می کنند.” یک دختر فرفری که نمی توانیم از آن سیر شویم شانل خان است که حتی موفق می شود قوطی های کک را به عنوان لوازم جانبی قانع کننده مو بیرون بیاورد.

از گره های بانتو گرفته تا بافتنی ، بهترین مدل های محافظ موی بافت دار را جمع کرده ایم

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>