بزرگترین هفته مد پاییز / زمستان روند موهای سال 2021

[ad_1]

کمربندهای خود را ببندید ، هفته مد به حالت اولیه برگشته و خارج شده است ، البته کمی متفاوت از حالت معمول.

این بار به طراحان دیجیتال که عمدتاً یک امر دیجیتالی است ، اجازه نمی دهد که آنها از ارائه یک smorgasbord مجازی مد و زیبایی استفاده کنند.

جریان طبیعی از پنجره خارج می شود زیرا طراحان هر دو طرف مجموعه حوضچه ها به طور همزمان نمایش می دهند. در لندن ، ویکتوریا بکهام روز شنبه در گالری Hayward Centre Southbank شروع به کار کرد ، در حالی که جیسون وو مهمانی را با یکی از معدود سخنرانی های IRL در نیویورک آغاز کرد.

بزرگترین آرایش از پشت صحنه هفته مد AW21 به نظر می رسد که * شما * می توانید در خانه کپی کنید

تا جایی که به مو مربوط می شود ، شاید خیالتان راحت باشد که بدانید برخلاف فصول پیش از آن ، تاکنون هیچ مشکلی از پرمودل پودل ، آباژورهای برجسته یا برج های پروفرول با الهام از ماری آنتوانت دیده نمی شود (هرچند که ما همیشه در حد نوعی رسا هستیم batsh * t inspo دیوانه برای تهیه خاطرات قفل ما).


فقط چند روز دیگر ، و یک روند عمده مو در حال ظهور است: آمال ، اما قابل دستیابی.

به سبک مجازی واقعی ، ویکتوریا بکهام از آن طرف جهان برای شرکت در صحنه پشت صحنه فیلمبرداری مجموعه AW21 خود شماره گیری کرد. وی در مورد تأثیرپذیری از زیبایی نشان داد ، “این بار که در آن هستیم ، قطعاً نگرش ما را در مورد مو و زیبایی تغییر داده است. ما نکات مثبتی را از آن گرفته ایم و از عنصری از این تفکر برای آگاهی بخشیدن به مو استفاده کرده ایم. کمی آرام تر است. احساس راحتی و پوشیدنی وجود دارد. فرسوده است ، اما هنوز هم تمام شده است. “

وی افزود: “حاشیه های قدرت ضخیم و ضخیم” ، “ظاهر مو واقعاً از اوایل دهه 90 الهام گرفته شده است.” “من ایده موهای سنگین را دوست دارم. حاشیه های سنگین. موهایی که به نظر می رسد کمی خوابیده اند ، کمی خمیده اند – اما بسیار طبیعی.”

بلا حدید به تازگی یک حاشیه لاغر و ضعیف مژه (به علاوه همه سبک های حاشیه ای معروف ما …)

در جای دیگر ، طراحان دیگر نیز همین رویکرد را در پیش گرفته اند. در طول هفته مد کپنهاگ ، Baum und Pferdgarten ، مدل Anaa Saber یک میکرو میله را در موهایی با ظاهر طبیعی و طبیعی قرار داد. و در Prabal Gurung ، آرایشگر ، Evanie Frausto از محصولات Bumble & Bumble برای ایجاد تارهای زیبایی صیقلی استفاده کرد.

در اینجا بهترین ظاهر مو از ماه مد است …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>