بطری های آب قابل استفاده مجدد: 18 بهترین بطری آب در سال 2021

[ad_1]

خرید برای بهترین بطری های آب ممکن است یک کار بزرگ به نظر نرسد ، اما وجود دارد زیاد از گزینه های مختلف موجود ، از بطری های فولاد ضد زنگ ، تا طرح های آلومینیومی که آب شما را خنک می کند ، بطری های شیشه ای ، بطری های هوشمند که حتی نوشیدنی شما را فیلتر می کنند.

خوب ، از کجا شروع کنیم؟ چیدن درست یکی تفاوت بین نوشیدن هشت لیوان آب بسیار مهم در روز ، و هه ، فراموش کردن است.

شما می دانید که نوشیدن آب کافی برای بهره وری ، سلامت پوست و سلامت عمومی مهم است. بنابراین ، چه در یک بطری آب سرمایه گذاری کنید تا هنگام استفاده از تجهیزات بدنسازی در منزل خود ، جرعه جرعه بنوشید یا به سادگی می خواهید ظرفی زیبا روی میز WFH شما قرار بگیرد ، جمع بندی ما کمک خواهد کرد.

برای بهترین (و زیباترین) گزینه های Amazon ، Glossier و Sports Direct ، به خواندن ادامه دهید.

12 مورد از بهترین کتری ها برای خرید در حال حاضر (که در واقع هنوز موجود هستند)

بنابراین ، چرا یک بطری آب قابل استفاده مجدد یک سرمایه گذاری خوب است؟

همانطور که در بالا ذکر شد ، نوشیدن روزانه آب کافی برای انبارها مفید است. مطالعات نشان داده است که آبرسانی می تواند باعث بهبود پوست ، افزایش بهره وری و افزایش سیری شود، با نام مستعار کمک می کند تا مدت بیشتری احساس سیری داشته باشید.

بعلاوه ، تحقیقات همچنین نشان داده است که ماندن بدن در هنگام کاهش وزن کلیدی است. دلیل این امر این است که ، همانطور که در بالا گفته شد ، به شما کمک می کند سیرتر بمانید ، همچنین به اثبات رسیده است که به سوخت و ساز بدن کمک می کند.

بله ، نوشیدن برای سلامت کلی بسیار ضروری است. البته نیازی به ذکر نیست با تعویض به بطری آب قابل استفاده مجدد ، هر ساله حدود 150 بطری پلاستیکی را از رفتن به محل دفن پس انداز می کنید.

اکو کوچک برنده است؟ ما در

13 بهترین غلتک کف برای تسکین درد عضلات بعد از تمرین

چه مقدار آب باید هر روز بنوشم؟

از کشوری به کشور دیگر متفاوت است اما در انگلیس به شما توصیه می شود روزانه شش تا هشت لیوان آب بنوشید. مایعات دیگر کاملاً محاسبه می شوند – این فنجان های صبحانه چای و قهوه شماست.

در کل ، 1.2 تا 1.5 لیتر مایع در روز هدف بگیرید.

انواع مختلف بطری های آب موجود چیست؟

اینکه از کدام بطری استفاده کنید کاملاً به آنچه می خواهید استفاده کنید بستگی دارد. بعد از بطری آب ورزشی؟ Lululemon ، Sweaty Betty یا یک طرح پلاستیکی ساده نایک را انتخاب کنید.

حتی گزینه های مبهم و پیشرفته با تکنولوژی پیشرفته مانند Larq که آب شما را برای شما فیلتر می کند و بطری های عایق Chilly که مایع شما را خنک نگه می دارند ، در دسترس است.

11 سطح از بهترین تردمیل هایی که اکنون می توانید بخرید تا سطح قلب شما را از خانه بالا ببرند

آیا می خواهید بهترین بطری های آب موجود در RN را بخوانید؟ اسکرول را ادامه دهید…

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>