بلوند روبان تکنیک برجسته زیبایی مو است که باید درباره آن بدانید

[ad_1]

نمی دانید با رنگ موی خود چه راهی را دنبال کنید؟ ما نیز به همین موضوع فکر کرده ایم. ما به لطف این واقعیت که سایه های آرام احساس آرامش می کنند و از ماندگاری کمی برخوردار هستند ، ما عاشق رنگ موی طبیعی و طبیعی شده ایم.

موهای موس به عقب برگشته و از همیشه سکسی ترند. فقط از کیم کارداشیان بپرسید ، آخرین تغییر سایه ها …

اما نمی توان انکار کرد که یک بلوند یخی شدید نوع فرار از مو را ارائه می دهد و تازه می کند که ما اشتیاق داریم.

این چیزی است که آرزو می کنم قبل از سفید کردن موهایم بلوند سفید بدانم

این یکی سخت است. یا این بود ، تا اینکه ما یک روش برجسته زیبا را مشاهده کردیم که کمی از هر دو را ترکیب می کند. بور روبان ، در اصل توسط متخصصان در سالن رویایی Los Pastel ساخته شد (متاسفانه در استرالیا مستقر است ، اما با یک مجموعه از inspo در Insta). این روند بخشهای ظریف مو را می گیرد و روبانهای بلوند روشن را در میان قسمتهای تیره می بافد تا ترکیبی زیبا از تن ها ایجاد شود که به موها عمق و بعد می بخشد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

اگر از رشته های احساس شکنندگی خسته شده اید (آیا همه ما نیستیم ، به سلامتی قفل می شویم) ، این یک وسط زیبا و جذاب بین رنگ طبیعی ، غیر متعهد و یک بلوند روشن و روشن است که نیاز به نگهداری بیشتر دارد.

این در اصل نوعی بالایاژ با کنتراست بالا است ، با درخشش نور ماهرانه ای ایجاد می شود تا تعادل زیبایی بین سایه های تیره و روشن ایجاد کند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

شما می توانید کنتراست را تیز یا نرم کنید بسته به اینکه تار و پایه طبیعی شما چقدر تیره باشد و بخواهید سبک را بی نظیر کنید. ما عاشق بلوند روبان تونال در ترکیبی از سایه های کره ای ، شنی ، شامپاین و پلاتین هستیم که باعث بلند شدن ظریف بورهای کثیف می شود. اما ما همچنین عاشق بلوند روبان دهه 90 هستیم که باعث ایجاد یک برخورد رنگی تیزتر و دلفریب بین سبزه های تیره تر و بلوندهای روشن می شود.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بهترین خبر؟ شما می توانید آن احساس روشن و سبک را با نگهداری صفر بدست آورید. از آنجا که balayage خطوط سختی را در ریشه های شما ایجاد نخواهد کرد ، می توانید هرچقدر دوست دارید کم و زیاد مرتب به لمس بپردازید – بسته به نوع ظاهری که تازه یا زنده دارید – به هر صورت ، یکپارچه به نظر می رسد و زیبا.

برای اطلاعات بیشتر از معاون ویرایشگر زیبایی GLAMOUR ، اِل ترنر او را در Instagramelleturneruk دنبال کنید.

Balayage راز زیبایی برای آفتاب گرفتن مو است. در اینجا چند نکته برای استفاده از رنگ آمیزی شما آورده شده است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>