بلوند قدیمی هالیوود رنگ مویی است که در سالن ها از پلاتین استفاده می کند

[ad_1]

فقط ما بودیم یا بودیم همه آنقدر از بازگشایی آرایشگاه ها بسیار هیجان زده شده ایم که فراموش کرده ایم * در واقع * تصمیم بگیریم که یک آرایشگر پس از اینکه دستانشان را روی موهای قدیمی خسته ما گرفت ، می خواستیم چه کار کنیم؟ بنابراین مشتاق بودیم که خود را در رأس آن لیست انتظار قرار دهیم و خود را در آن صندلی چرخان و رو به آینه پارک کنیم که بسیاری از ما نتوانستیم با برنامه ای همراه شویم.

“اوه ، هوم ، اگر می توانستید بن بست هایی را که باید کافی باشد خرد کنید” – آشنا به نظر می رسد؟ بیا ، شما ماهها منتظر این لحظه نماندید تا فقط کمی اصلاح کنید.

خوشبختانه ، برخی از علاقه مندان به هوش مو بسیار مجهزتر بودند و با عکسهایی از عکسهای عکسهای مختلف و سایه ها و اشکال جدیدی که از آخرین بازدید از سالن خود قبل از Lockdown 3 (و یا 4 بود) آرزو می کردند ، به صندلی محبوب بازگشتند. تعداد شما از دست می رود).

این چیزی است که آرزو می کنم قبل از سفید کردن موهایم بلوند سفید بدانم

“از آنجا که ما چند سال پیش سالن را دوباره باز کردیم ، اگر چیزی فکر می کردم مردم ممکن است به سمت سایه های طبیعی تر حرکت کنند که در حین قفل کردن به آن عادت کرده اند – اما این کاملاً برعکس بوده است” ، هریت مولدون، فوق العاده رنگ آمیزی – و متخصص بلوند سفید کننده – در سالن بالای لندن لری کینگ. “همه مشتریان من فقط می خواهند که تا می توانند بلوند باشند ، نسخه ای روشن تر از خودشان”.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

اما یک تفاوت محسوس در درخواست هایی که هریت طی دو هفته گذشته دریافت کرده است در مقایسه با قبل از قفل شدن وجود دارد و این همه به لطف عشق تازه همه به رنگ های گرم است. یا ، همانطور که هریت آن را می گوید ، “بور پیر هالیوود”.

“چه با سفید کننده ، با هایلایت و چه با بالایج – حتی برای کسانی که برای سرگرمی به لهجه های آبی و صورتی در حاشیه یا انتهای آن می روند – همه چیز با چیزی طلایی در حال اتمام است. بیشتر شبیه یک بور قدیمی و قدیمی هالیوود است. من حتی رفته ام کمی گرمتر! ” او فاش کرد

در حالی که این روند ممکن است باعث تعجب کسانی شود که احساس می کنید در طول زندگی موهای خود را با شامپوی بنفش و تونرهای مختلف آغشته کرده اید تا از * ایجاد هرگونه زردی در بدن خود استفاده کنید ، کسانی که انگشتشان روی نبض است شاید آمدنش را دیده باشد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بیلی ایلیش را در نظر بگیرید ، که ماه گذشته طرفداران فداکار را با یک تحول اساسی شوکه کرد زیرا به نظر می رسید موهای سیاه و سبز خود را به یک ظاهر موی سفید توت فرنگی تبدیل می کند (البته رنگ آمیزان ، می دانند که خیلی بیشتر از این طول خواهد کشید).

نیکولا پلتز ، بازیگر آمریکایی و نامزد بروکلین بکهام در حال حاضر به طور مشابه بلوندی گرم دارد ، در حالی که هریت اخیراً به هالیوود ظاهر فلیسیتی هیوارد را نیز داده است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

هریت توضیح داد: “ما می توانیم عمق های مختلف گرما را بسته به آنچه مشتری به دنبال آن است ایجاد کنیم.” “چه از براق کننده ها و چه از رنگ های گرمتر استفاده کنیم ، قرارگیری هوشمندانه می تواند ظاهر نهایی را تغییر دهد و به این معنی است که واقعاً می توانیم روند را برای هر فرد متناسب کنیم.”

برای اطلاعات بیشتر از Charlie Teather ، ویرایشگر مد Glamour UK ، وی را در Instagramcharlieteather دنبال کنید

یک تئوری توطئه کامل در مورد موهای بلوند پلاتینیوم جدید بیلی ایلیش وجود دارد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>