بلو آیوی برنده جایزه گرمی 2021 برای فیلم “دختر پوستی قهوه ای” بیانسه شد

[ad_1]

جوایز گرمی 2021 با شروع رکوردشکنی آغاز می شود. نه تنها اولین بار است که این مراسم معتبر بصورت مجازی و همچنین با تعداد زیادی از اجرای زنده از هنرمندان اصلی برگزار می شود ، بلکه Blue Ivy ، دختر بزرگ بیانسه و جی Z به تازگی موفق به کسب اولین جایزه گرمی شده است و او را به عنوان دومین جایزه جوانترین برنده تاریخ.

این دختر 9 ساله جایزه بهترین موسیقی ویدیو را در کنار مادرش برای این آهنگ موفق به دست آورد دختر پوست قهوه ای، که همچنین شامل هنرمندان SAINt JHN و WizKid است.


آهنگ تقویت کننده و نشاط آور در ابتدا برای منتشر شد شیر شاه: هدیه، یک آلبوم موسیقی متن موسیقی که توسط بیانسه برای بازسازی انیمیشن 2019 ساخته شده است شیر شاه و بعداً برای یک ویدیو در آلبوم تصویری بیانسه Black Is King است، که در سال 2020 در دیزنی + آغاز به کار کرد.

از دیگر هنرمندان نامزد بهترین موسیقی ویدیو می توان به هری استایلز برای ترانه “Adore You” ، ویز کید “Life Is Good” با حضور دریک ، “Lockdown” ساخته اندرسون اشاره کرد. Paak و “Goliath” ساخته Woodkid.

نامزدی بیانسه در این رده ، وی را به عنوان نامزدترین هنرمند در مراسم امسال تبدیل می کند. متأسفانه ، این سوپراستار برای جشن گرفتن به طور زنده اجرا نخواهد شد ، با این حال ، مطمئناً این مراسم به لطف اجرای تیلور سویفت ، هری استایلز ، دعا لیپا ، مگان تی استالیون ، بد اسم حیوان دست اموز ، گربه دوجا ، کریس مارتین یک ستاره پرجمعیت است ، جان مایر ، کاردی بی و بیلی ایلیش نیز به صحنه می روند.

در اینجا همه آنچه درباره جوایز گرمی امسال باید بدانید – از جمله نحوه تماشای آن و اگر می خواهید تمام طول شب را داشته باشید ، لیست ما از تک تک هنرمندانی را که باید اجرا کنند ، مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>