بهترین آبگرم پا: 11 مورد از بهترین چشمه های شنای پا 2021

[ad_1]

این روزها وقت گرفتن در آرایشگاه ناخن های شیک شما سخت است ، چه رسد به اینکه * در واقع * برای پدیکور به آنجا بروید. به نظر می رسد همه ما تقویم ها و برنامه های کاری شلوغی داریم که مراقبت از خود (به نام مراقبت از پاهایمان) کمی در مشعل قرار گرفته است.

بعد از یک سال و نیم از روال # مراقبت از خود بسیار به طور جدی (ماسک های صورت روزانه ، رنگ آمیزی ناخن ها و خشک کردن در خانه با بهترین سشوارها) ، ما اولویت بندی موارد دیگر مانند دیدن عزیزان در بیمارستان و چند بار در ماه مراجعه به دفتر را شروع کرده ایم . متعاقباً ، این بدان معناست که همه ما فراموش کرده ایم که چقدر پاهای خود را از روی استعاره بالا می آوریم. وارد کنید: آبگرم پا.

بهترین صورت در لندن و بهترین متخصصان زیبایی که باید در رادار خود داشته باشند (زیرا چهره شما فقط شایسته بهترین ها است)

هرچند هیچ وقت یک کیفیت درمان سالن را برآورده نمی کند (من می دانم که من هرگز نمی توانم هنگام استفاده از لاک الکل به همان نظافت بدست آورم) ، اما گاهی اوقات یک کار در خانه فقط کافی است. اگرچه بهترین قسمت در مورد تهیه پدیکور باید خیساندن اسب های خود در آن مینی جکوزی باشد – بنابراین چگونه می توانید این احساس را از محل زندگی خود تکرار کنید؟ با بهترین آبگرم پا، البته.

چشمه های آب پا به اندازه کافی کوچک هستند که می توانند از یک اتاق به اتاق دیگر منتقل شوند (متأسفانه آنها صندلی ماساژ دهنده ای هستند که در اکثر سالن ها تهیه می کنید ، بنابراین ممکن است مجبور به انجام صندلی اداری یا صندلی راحتی باشید). حتی برخی از آنها امکان کنترل دما را دارند ، حباب دارند یا ماساژ آرام بخش می دهند. از قبل احساس آرامش می کنم – تمام آنچه که نیاز دارم ماسک صورت ، کتاب و حوله حمام است و من آماده شده ام.

این “لایه بردار اصلی پا” لقب گرفته و تقریباً 25000 بررسی پنج ستاره در آمازون دارد ، بنابراین آیا Baby Foot خوب است؟

اگر کسی هستید که بارها و بارها از درمان اسپا لذت می برد – چه کسی این کار را نمی کند؟ – پس بله ، آبگرم پا مطمئناً ارزش پول را دارد. در دراز مدت ، خرید یکبار مصرف گران قیمت از نظر میزان پس انداز شما با عدم مراجعه منظم به سالن یا اسپا ، هزینه خود را در بر خواهد داشت. اگر نمی خواهید به صدها فرو بروید ، قطعاً گزینه های ارزان تری در بازار وجود دارد ، اما اگر می خواهید یکی از آن را با همه اصلاحات (یا یکی از مواردی که بیش از خیساندن پاهایتان در آب گرم است) انجام دهید ، پس باید سرمایه گذاری.

برای چیزهای نرم افزاری ، به آبگرمکن فوتور Beurer FB50 Foot با بخاری نگاه کنید. آبگرم پا با فناوری نور مادون قرمز و مغناطیسی درمانی دارای سه اتصال پدیکور و همچنین یک آبگرمکن پنج سطح ، لرزش و عملکردهای ماساژ حباب و رفلکسولوژی است. این اسپای پا مظهر درمان خود است.

ست اسپا و پدیکور فوتون Revlon Pediprep با شش لوازم جانبی ارائه می شود و در حال حاضر با قیمت کمتر از 50 پوند به فروش می رسد – معامله! با دو پیوست متحرک ، سنگ پوکه برای نرم نگه داشتن پا و ماساژ مکانیکی برای چرخش دوباره پا های خسته ، در کمترین زمان بهترین دوست شما خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Associate Commerce Writer GLAMOR UK ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

از بین صدها کرم دور چشم ، این 15 ماده ای هستند که * در واقع * کار می کنند

برای روز آبگرم در خانه خود آماده هستید؟ یکسان. برای بهترین آبگرم پا در زیر جمع بندی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>