بهترین آرایش بدن 2021: از جمله سس بدن جدید Fenty

[ad_1]

آه تابستان ، نمی توانیم صبر کنیم. خداحافظی روزها و شبهای کوتاه و مرطوب که با لباس خواب زیر پتو سپری شده اند. پوست براق ، رنگهای آفتابی و موهای بی دغدغه به ما هدیه دهید. ما می توانیم پیراهن های خود را برای تی شرت ها ، مربیان خود را برای صندل و… زیر لباس های ورزشی خود را برای s شورت عوض کنیم. آه ، شلوارک یکی از تفرقه انگیزترین لباس ها و شما عاشق هستید یا عاشق آن نیستید. اگر دومی هستید و فکر شلوارک ، چه چرمی ، باری یا کتانی است ، کافی است که در اواخر ماه فوریه بخواهید زمان را مسدود کنید ، زیر لباسهای بافتنی خود دنج باشید ، تنها نیستید.

ما بنیاد بدن جدید KKW کیم کارداشیان را آزمایش می کنیم و در اینجا آنچه اتفاق افتاده است …

و گرچه ما گمان می کنیم ریحانا این مسئله را ندارد ، اما آنچه که او دارد عشق شخصی به خود و کتاب درخشان پوست است که همه ما می توانیم از آن برگ برداریم. و یک محصول وجود دارد که ما می دانیم او قطعاً از آن استفاده می کند ، سس بدن جدید Fenty Beauty او.

رنگ بدن با فرمول ژل کرم ، باعث ایجاد نور سبک و براق کننده ظریف می شود. این ماده در برابر رطوبت ، عرق و انتقال مقاوم بوده و با روغن باباسو و ویتامین E غنی شده و باعث تغذیه پوست می شود. در هفت سایه skintone وجود دارد.

آیا می خواهید لاغرترین آرایش بدن موجود را داشته باشید؟ این راز محرمانه ترین آرایش هنرمندان مشهور بود ، اما دیگر به لطف مجموعه ای از محصولات مختلف که بهره بردن از مزایای آن را برای همه ما آسان می کند ، وجود ندارد. آرایش بدن را می توان به سه دسته تقسیم کرد: روغن ها ، پایه ها و درخشش بدن / تاری.

روغن ها برای یک براق کننده مرطوب کننده مناسب هستند و از نسخه های فوق العاده لوکس براق یا برای اصلاح زیبایی اقتصادی مناسب هستند ، فقط کمی روغن نارگیل فشرده شده را بکشید و تماشا کنید که چگونه پوست پوست شما صاف می شود و درخشش زیبایی به آن می بخشد.

مراقبت از پوست در سراسر بدن در سال 2020 رونق می گیرد. در اینجا آنچه شما باید بدانید …

زیرسازی بدن بهترین گزینه برای یکنواخت سازی پوست است. بنیاد “Airbrush Legs” از سالی هانسن و بنیاد “Face and Body” از Mac مهمانان اولیه این مهمانی بودند و در طول سال ها همچنان مورد علاقه های فرقه بودند.

درخشش بدن یا تاری بدن محصول “کمی از همه چیز” است. صاف و پوشاننده می شود و معمولاً رنگ پوست و رنگدانه های مروارید دارد تا نقص ها را تار و براق کند.

جکینتا اسپنسر ، آرایشگر مشهور ، می گوید: ”محصولی را انتخاب کنید که نزدیک به رنگ پوست شما باشد. من دوست دارم از Vita Liberata Body Blur استفاده کنم ، زیرا برای صاف کردن ظاهر پوست بسیار مناسب است. با استفاده از یک برس آرایشی بزرگ و با استفاده از حرکات دایره ای اعمال کنید. اجازه دهید محصول کاملا خشک شود “تا از انتقال آن جلوگیری شود. “بسیاری از فرمول ها به گونه ای طراحی شده اند که بدون انتقال و تا ساعت ها ثابت بمانند ، اما من بعضی اوقات دوست دارم آن را با اسپری تنظیم کننده آرایش اسپری کنم تا محصول قفل شود.”

بنابراین خواه دنبال یک درخشش سبک و سالم باشید و هم بخواهید پاها و شانه های خود را با کمی پوشش برکت دهید ، محصولی برای همه در دسترس است. در زیر ما یک لیست نهایی از بهترین آرایش بدن با تایید GLAMOR را در اینجا جمع آوری کرده ایم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>