بهترین ابزارهای مدیریت پول رایگان

[ad_1]

در مورد استفاده بیشتر از پول نقد ، بهتر است یک مجموعه ابزار منابعی و سلاح های مخفی داشته باشید تا کارها را به ساده ترین شکل ممکن انجام دهید. اگرچه بسیاری از خدمات پرداخت شهریه ارزش این پول را دارند ، اما اگر می خواهید بدهی خود را پرداخت کنید ، پس انداز خود را به حداکثر برسانید و یا فقط پول بیشتری در اختیار داشته باشید تا در هنگام باز شدن کار از لذت بردن خود لذت ببرید ، ارزش این را دارد که به طور رایگان به چه چیزی دسترسی داشته باشید. در اینجا چند مورد از بهترین منابع برای هر بخش از جعبه ابزار مدیریت پول شما آورده شده است:

زندگی با بودجه کاملاً مهم در احساس رفاه مالی و کنترل شما بر پول است – اما پیگیری دستی آن دشوار یا طاقت فرسا است. خوشبختانه ، این شکافی در بازار است که طی چند سال گذشته بیش از اندازه کافی پر شده است ، با برنامه های fintech مانند Snoop ، Money Dashboard ، Emma و Yolt ردیابی خودکار بودجه که به طور خودکار هزینه های شما را طبقه بندی می کند و به شما کمک می کند تا همچنان ادامه دهید. مسیر. برنامه آینده Maslife حتی مالی و رفاه را با هم ترکیب می کند و به شما اجازه می دهد تا هزینه های خود را برچسب گذاری کنید ، از این طریق بینش بیشتری در مورد عادات خود ایجاد می کنید و به شما کمک می کند تا دلیل بیش از حد هزینه خود را تشخیص دهید.

اگر رویکرد سنتی تری را به بودجه بندی ترجیح می دهید ، اما وقت و اطمینان لازم برای ایجاد صفحه گسترده خود را ندارید ، چند الگوی رایگان عالی در دسترس است. Moneysavingexpert.com ، که قطعاً باید یک صفحه علامت گذاری شده برای هر کسی باشد که می خواهد به پول خود نگاه کند ، یک راهنمای بودجه و الگوی برای شروع کار دارد.

هنگامی که وقت زیادی را در خانه می گذرانید ، 6 هک عملی برای مدیریت هزینه های خانه خود دارید

برای صرفه جویی در هزینه شما نیازی به پرداخت هزینه نیست ، به خصوص که در حال حاضر نرخ بهره بسیار پایین است. ابزارهای فراوانی برای خودکارسازی و به حداکثر رساندن پس انداز شما وجود دارد. دو برنامه اصلی صرفه جویی در خودکار ، Chip و Plum ، هر دو گزینه رایگان دارند – اینها از همه عملکرد نسخه های پولی خود برخوردار نیستند ، اما اگر به دنبال سادگی هستید کار آنها را انجام می دهند.

همچنین لازم است گزینه های پس انداز را در بانک حساب فعلی خود بررسی کنید ، زیرا بیشتر آنها به شما امکان می دهند چندین حساب پس انداز اساسی را همزمان باز کنید ، به شما این امکان را می دهد که پس انداز خود را هر طور که دوست دارید ترتیب دهید. افرادی که در گروه بانکی لویدز (هالیفاکس ، لویدز و بانک اسکاتلند) هستند گزینه “ذخیره تغییر” را دارند که به شما امکان می دهد خرید کارت های بدهی را جمع آوری کرده و اختلافات را مانند مونزو جمع آوری کنید.

هر زمان که قرارداد جدیدی را شروع می کنید ، از خدمات عمومی و پهنای باند گرفته تا بیمه و وام ، با یافتن معامله صحیح می توانید صدها پوند پس انداز کنید و برای مقایسه گزینه های شما فقط چند دقیقه طول می کشد. با تشکر از رویکردی کاملاً خوب در تبلیغات ، شما احتمالاً موارد اصلی را می دانید – MoneySupermarket ، Go مقایسه و CompareTheMarket ، اما Moneysavingexpert.com همچنین به عنوان یک سایت مقایسه ای عمل می کند ، و Look After My Bills یک سرویس کاملاً خودکار است که اطمینان می دهد همیشه بهترین نرخ برای گاز و برق شما.

ابزار اصلی شما ، برای دستیابی به بهترین معاملات ، تقویم Google یا Outlook شماست. یادآوری هایی را برای زمان انقضا قرارداد خود تنظیم کنید و اجازه ندهید آنها به طور خودکار تمدید شوند – بسیار کم اتفاق می افتد که هنگام پرداخت قبض های روزمره به دلیل وفاداری پاداش دریافت کنید و تعویض اغلب تنها راه برای پایین نگه داشتن آنها است.

خدمات Cashback سلاح مخفی پس اندازکنندگان پول مستقر است ، زیرا به شما امکان می دهد از خریدهایی که انجام داده اید پول خود را پس بگیرید – نوعی تخفیف تأخیری. استفاده از سایتی مانند Quidco هر زمان که یک خرید متوسط ​​یا بزرگ انجام می دهید ، می تواند کمی به شما کمک مالی کند ، درصورتی که درصدی از سفارش شما به صورت بازپرداخت به شما بازپرداخت می شود. از خریدهای فیزیکی مانند مبلمان و فناوری گرفته تا بیمه نامه ها و قراردادهای تلفنی ، همه چیز تحت پوشش است.

صحبت از قراردادهای تلفنی است ، یک راه عالی برای بازپرداخت پول از طریق جایزه Airtime است که به شما امکان می دهد هر زمان خرید در خرده فروشان شریک مانند Boots و Argos صورت حساب تلفن همراه خود را کاهش دهید.

ممکن است این باشد که شما ترجیح می دهید کمی خرید کنید – مخصوصاً بعد از یک سال که خرده فروشان مستقل این همه تلاش کرده اند. Tuck App با راه اندازی در ماه آوریل ، به شما امکان می دهد هنگام خرید با مشاغل کوچک ، پول نقد دریافت کنید.

نادیده گرفتن من ، البته ذکر این نکته است که همچنین در گروه فیس بوک Glamour Money Matters ، تعداد زیادی پشتیبانی ، راهنمایی و همبستگی رایگان نیز وجود دارد که در آن می توانید س questionsالاتی را بپرسید ، اطلاعات را به اشتراک بگذارید و به بالا بردن پول کمک کنید. دستور کار زنان جوان.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>