بهترین اقامت برای هر نشانه ستاره

[ad_1]

ما می دانیم که شما می خواهید به خارج از کشور بروید – ما نیز. اما ، ما همچنین فکر می کنیم که آغوش مسافرتی برای رفتن به خانه هنوز ذهن را تحریک ، آرامش و هیجان می بخشد. در غیر این صورت امسال انگلیس و بدون بیماری همه گیر بیشتر خواهید دید؟ احتمالا نه. بنابراین ممکن است در حالی که انگیزه وجود دارد ، از طریق جستجوی آنچه در نزدیکی آن است ، لذت ببریم.

آنچه را که هنگام مرور مقصد بالقوه دنبال می کنید ممکن است فقط توسط علامت ستاره شما تحت تأثیر قرار بگیرد ، چیزی نمی دانستید. مانند همه چیزهای زندگی ، خصوصیات و ویژگی های نشانه شما بر آنچه شخصاً جذاب است تأثیر می گذارد. در حالی که برج حمل و نقل و شناوری بها می دهد ، سرطان ها چیزی را انتخاب می کنند که مورد علاقه طبیعت احساسی و ملایم آنها باشد.

این سایه موی حیوانات روح شماست ، مطابق نشانه ستاره شما

Just Car Checks به منظور کمک به برنامه ریزی در مورد وضعیت اقامت شما ، نشان داد که چه چیزی برای هر علامت بهتر است ، از مکان گرفته تا فعالیت.

برج حمل (21 مارس – 19 آوریل)

افراد برج حمل رانده می شوند و برای تجربه چیزهای جدید تلاش می کنند. بنابراین ، آنها به راحتی خسته شده اند و به دنبال تنبلی در استخر یا ساحل نیستند – آنها عمل می خواهند.

Snowdonia فرصت مناسبی را برای یک برج حمل فراهم می کند تا با سم زدایی دیجیتال استراحت کند اما با یک فعالیت بدنی بی پایان فعال بماند. خاموش کردن WiFi و استفاده از راه آهن کوه Snowdon به Eryri ، خانه یکی از محبوب ترین مقصدهای پیاده روی در انگلیس ، برای یک برج حمل مناسب است. پارک ملی Snowdonia در میراث فرهنگی فراوان است ، مناسب برای Aries برای گسترش دانش خود و آزمایش چیزهای جدید.

ثور (20 آوریل – 20 مه)

عمیق اندیشی همان کاری است که یک ثور به بهترین وجه انجام می دهد. آشنایان ممکن است یک ثور را تنبل بدانند. با این حال ، حلقه درونی یک ثور می داند که آنها فقط وقت شیرین خود را می گیرند و قبل از ارتکاب به تجزیه و تحلیل مسائل می پردازند.

Isle of Wight یک محیط سعادتمند و آهسته را به یک Taurus ارائه می دهد که به آنها امکان می دهد رشد کنند. شما احتمالاً یک Taurus را خواهید دید که در یک لژ با وان آب گرم اقامت دارد و در آنجا لیست خود را از طریق خواندن ، در جلسات یوگا و ذهن آگاهی شرکت می کند در حالی که دروغ دروغ می گوید.

جوزا (21 مه – 20 ژوئن)

یک جوزا تمایل دارد فردی تکانشی ، اجتماعی ، عاشق سرگرمی باشد و می خواهد جهان را ببیند. آنها تنظیمات سریع را دوست دارند که علاقه آنها را برانگیخته و به تحریک روانی مداوم نیاز دارند. یک جوزا اغلب خود را سرگرم می کند زیرا موجوداتی بسیار خلاق است.

کرن وال بهترین مقصد برای یک جوزا است زیرا این مقصد به آنها امکان می دهد در بسیاری از فعالیت ها شرکت کنند ، به طور مداوم معاشرت کنند و شاهد سایت های بی نظیری باشند. بندر چارلستاون ، در امتداد خط ساحلی جنوبی Cornwall به یک جوزا اجازه می دهد مجموعه ای از ورزش های آبی از جمله SUP ، قایق رانی و جت اسکی را تجربه کند. این مکان همچنین دارای سواحل و میراث منحصر به فرد است که به یک جوزا اجازه می دهد چیزهایی را که قبلاً ندیده اند ببیند و دانش خود را رشد دهد.

از ثور با صرفه گرفته تا جوزای مجلل ، آنچه در فال شما درباره نگرش شما به پول می گوید ، در اینجا است

سرطان (21 ژوئن – 22 ژوئیه)

وفادار ، باهوش باهوش و بسیار احساساتی ، یک سرطان خوشحال ترین وقتی است که توسط کسانی که دوستشان دارند محاصره شوند. نشانه ای که دوست دارد در مرکز توجه باشد ، شما اغلب یک سرطان را پیدا می کنید که در مرکز صحنه قرار می گیرد تا حکایتی خنده دار را بیان کند یا برای اقدام بعدی خود با دوستان خود نقشه ای را طراحی می کند. آنها عاشق جمع آوری خاطرات هستند و اغلب می توانند خاطرات مورد علاقه خود را با جزئیات به یاد بیاورند.

احساسات بدون زحمت آنها ، یک سرطان را به سمت ماندن در خواب می کشاند که باعث دلتنگی می شود. آنها احتمالاً مرتباً به مقصدی برمی گردند که از بچگی به آنجا رفته اند. یک اقامتگاه در نورفولک برای یک سرطان مناسب است زیرا مقصد به آنها اجازه می دهد از سواحل کودکانه مورد علاقه خود دیدن کنند و عصرانه در یکی از بارهای بسیاری از کوکتل لذت ببرند.

لئو (23 جولای – 22 آگوست)

اگر یک لئو به کاری متعهد شود ، همه چیز خود را می دهد. آنها تلاش می کنند تا شماره یک باشند و اغلب شهرت خود را به عنوان بهترین در همه چیز کسب می کنند. آنها از نظر جبران ناپذیری مادی هستند و از چیزهای ظریف تر طرفداری می کنند.

برایتون دارای تعداد بیشماری B&B ، هتل و Air B&B است و به یک لئو این امکان را می دهد تا یافته های مرفه خود را در اینستاگرام به نمایش بگذارد. بعد از یک میان وعده پر از ته ته یک لئو را در نزدیکترین نوار کوکتل Insta دوستانه پیدا خواهید کرد.

دوشیزه (23 آگوست – 22 سپتامبر)

یک باکره سازش نمی کند و استانداردهای بالا یک الزام است ، اما مستعد ابتلا به سندرم تحریک کننده است. به نظر یک فرد خارجی ، آنها زندگی را یکپارچه و با لطف زیادی طی می کنند ، اما در زیر سطح کار با عصبانیت تلاش می کنند آنچه را که می خواهند انجام دهند. اگرچه ممکن است کمی شاد به نظر برسند ، اما شخصیت های بازیگوش هستند که دوست دارند موهای خود را پایین بگذارند.

باکره ای را پیدا خواهید کرد که اسبهای وحشی را در جنگل جدید تحسین می کند ، در حالی که در یک کابین پیچیده است (البته با وان آب گرم). آنها ممکن است در طول روز با دوستانشان استراحت کنند ، اما با نزدیک شدن به شب ، می بینید که آنها به عنوان یک میزبان عالی عمل می کنند ، در کابین خود کوکتل درست می کنند و بازی های مهمانی را طراحی می کنند.

Libra (23 سپتامبر – 22 اکتبر)

یک متفکر عمیق ، یک ترازو قبل از تصمیم گیری ، همه وقایع را ارزیابی می کند. یک ترازو خرید چیزهای جدید را دوست دارد و خوشبختی فوری را از آنها بدست می آورد. آنها از ظاهر خود بسیار افتخار می کنند و شناخته شده اند که هرگز آنچه را دوست دارند خریداری نمی کنند و در عوض برای آنچه دوست دارند پس انداز می کنند.

Libra اهداف اقامتگاهی را برای شما فراهم می کند زیرا آنها احتمالاً خانه ای با تعداد زیادی اتاق ، زمین تنیس و استخر اجاره می کنند. کنت پر از ویژگی های لوکس است ، مناسب برای یک ترازو و شلوغی کانتربری به آنها امکان می دهد از بین بروند و – مهمتر از همه – از فروشگاه ها استفاده کنند.

چگونه یک هدیه تولد را بر اساس علامت ستاره کسی انتخاب کنیم – به این معنی که * دوست داشته باشند آن را دوست داشته باشند

عقرب (23 اکتبر – 21 نوامبر)

عقرب توسط گرایش ها هدایت می شود ، خواه مد باشد ، هم فضای داخلی ، یا آخرین سبک تمرین ، آنها همیشه در جریان هستند.

حمام از کیفیت مطلوبی برخوردار است و عقرب احتمالاً مناسب آن خواهد بود. یک عقرب از معماری مانند هلال سلطنتی حمام قدردانی می کند و حمام های رومی را الهی می داند. یک لوکس 5 * ، یک عقرب به درمانهای آبگرم رضایت می دهد و از ساعتها سرگردی بین چندین فروشگاه مستقل لذت می برد.

قوس (22 نوامبر – 21 دسامبر)

یک قوس در خارج از منزل بسیار خوشحال است. آنها تقریباً در هر فعالیتی شرکت خواهند کرد و آماده انجام هر مکانی برای انجام آن خواهند بود. همیشه در حال حرکت ، همگام بودن با یک قوس سخت است.

این که آیا شما از Go Ape دیدن می کنید ، سعی در شلیک کبوتر سفالی یا دمیدن بخار با برچسب لیزر دارید ، Peak District برای یک قوس ساخته شده است. از آنجا که آنها از پارک ملی Peak Distrees شروع به افزایش می کنند ، هیچ فعالیتی در کارت نخواهد داشت ، و به دلیل پیچیدگی و چشم اندازهای نفس گیر ، مانند پیاده روی Stan Edge را ترجیح می دهد.

برج جدی (22 دسامبر – 19 ژانویه)

یک برج جدی برای چیزهای ظریف زندگی ارزش قائل است. با این حال ، احتمالاً آنها فقط در صورتی فکر می کنند که لیاقت خود را دارند. برج جدی برج های خانه هستند و در حالی که تشخیص می دهند که باید خاموش شوند ، در تعطیلات خود از خانه به دنبال خانه می گردند. برج های برج تیز برای اینکه کاملاً از این تجربه لذت ببرند ، باید در محیط اطراف خود احساس راحتی کنند.

یورک مقصد مناسبی برای یک برج جدی است. اجاره خانه به آنها امکان می دهد که راحتی خانه خود را به همراه داشته باشند در حالی که امثال کلیسای جامع به آنها امکان می دهد دانش فرهنگی خود را گسترش دهند. شما به احتمال زیاد غذای غذاخوری Capricorn را که از چای بعد از ظهر در چای شربت بتی لذت می برد ، پیدا خواهید کرد زیرا کیفیت آن را کاملاً درک می کنند. چندین میخانه در کشور یورک به یک برج جدی اجازه می دهد در محیط اطراف خود راحت باشد.

دلو (20 ژانویه – 18 فوریه)

یک دلو در زندگی از سرعت کمتری طرفداری می کند و اغلب اوقات را عقب نگه داشته می شود. آنها تجربه هایی را تجربه می کنند که آرامش آور است ، از سم زدایی دیجیتال نمی ترسند و دوست دارند احساس سرگرمی سنتی کشور را تقلید کنند.

Cotswolds به یک دلو اجازه می دهد تا از سرعت کمتری در زندگی برخوردار شود و در عین حال تجربه های جدیدی را برای آنها به ارمغان بیاورد. احتمالاً می توانید یک دلو در حومه شهر پیدا کنید که در حال ساخت مجموعه شعر خود باشد در حالی که تمرکز حواس را در یک پیاده روی طولانی مدت در کشور تمرین می کنید. آنها عاشق سکونت در کلبه هایی هستند که در مکان هایی مانند کینگهام که اغلب به عنوان دهکده مورد علاقه انگلیس شناخته می شود پر از شخصیت است.

ماهی (19 فوریه – 20 مارس)

یک ماهی جزئی از یک چرت است و طرفدار شرکت خود است. آنها دوست دارند به تنهایی به دنیا سفر کنند ، عاشق فعالیت های تنها مانند شنا هستند و بسیار هنرمند هستند. یک ماهی هیچ منیتی ندارد و تمایل ندارد که به نظر دیگران درمورد آنها اگر همه اطرافیان خوشحال به نظر می رسند.

ادینبورگ هنگام بازدید از مقاصدی مانند کاخ Holyrood House ، کاخی که ترکیبی از یک بنای تاریخی و گالری هنری است ، به خلاقیت ماهیان دامن می زند. شهر قدیمی ادینبورگ مطمئناً آب میوه های خلاق ماهی را به شما جلب خواهد کرد و شهر به طور کلی برای کسانی که به دنبال اقامت خود هستند بسیار مناسب است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>