بهترین الهام از لباس های گاه به گاه پست همه گیر از مجموعه های Couture

[ad_1]

تقویم مد اخیراً کمی از نوع آن خارج شده است … هفته های دو سالانه مد IRL به نفع فیلم ها یا نمایش های ایستا کنار گذاشته شد ، میدونی، همه گیری اما اکنون ، با آرامش مقررات ، مد نمایش ها اولین لحظه بزرگ مد هستند که می توانند آن را به برنامه های IRL برگردانند. و شیرینی های رویایی مجلل ، عجیب و غریب و رو به پایین که از برخی از طراحان مورد علاقه ما ظاهر شده اند کاملاً زمان بندی شده اند تا به ما ایده هایی برای لباس پوشیدن بدهند ، اکنون ما مجاز به جشن گرفتن و بیرون رفتن هستیم. در آخر!

کوتور چیست؟

در حالی که هرکسی می تواند یک نمایش مد را برگزار کند یا به مجموعه های Ready To Wear بپیوندد ، ایجاد یک دوره کاملاً دقیق دیگر است. تعداد انگشت شماری از طراحان مدرسین معتبر معتبر معتبر هستند اتاق اتحادیه هایوت کوت در پاریس ، اگرچه گاهی از مارک های مهمان دعوت می شود تا به برنامه بپیوندند.

نیازهای اتاق سندیکال این است که طراح قطعات یکبار مصرف را با دست ایجاد کند و برای سفارش دادن به مشتریان خصوصی (با اتصالات همراه) و اینکه آنها حداقل 15 کارگر تمام وقت در یک استودیوی پاریس استخدام می کنند. مجموعه هر فصل باید شامل 35 نگاه برای شبانه روز باشد.

بزرگترین ترندهای مد که باید برای سال 2022 بدانید ، از “لباس الهه” گرفته تا بازگشت بدنه

این فصل گزینه های تقویت شده شبانه است که ما از آن رد می شویم. تکه های چین دار فلزی طلایی در Dior ، ابریشمی که مانند مایع در Armani Privé می درخشد ، یقه های بیانی در Schiaparelli و یک لباس سیاه با گردن ریه طلایی که بلا حدید آن را تازه از نمایشگاه بیرون کشید و برای بستن فرش قرمز در کن پوشید.

در حالی که Couture فقط با خریداران در سطح جهان روبرو است – برونو پاولوفسکی ، رئیس Chanel آنها را “چند خوشحال” توصیف می کند – طرح هایی که ما در بتونه می بینیم هنوز در سراسر دنیای مد طنین انداز است.

طرز کار کوتور از یک استاندارد بی عیب و نقص ، اغلب پیچیده است و به مهارت های بسیار آموزش دیده نیاز دارد “دستهای کوچک” (نام فرانسوی لباسهای آتلیه.)

به عنوان قطعات منفرد ، اقلام کوتور ممکن است به صدها هزار پوند برسد و این محدودیت مشتری باعث می شود که برخی از خانه های کوتور با ضرر کار کرده باشند – اما فرصت کوتاهی که برای ما در خواب دیدن رویاهای بزرگ ارائه می دهد به همان اندازه هر قطعه عالی هدف معتبری دارد فیلم سازی ، موسیقی یا هنر. به خصوص اکنون می توانیم از الهام برای برنامه ریزی لباس های ورود مجدد خود استفاده کنیم. اینها ظاهری هستند که باعث ریزش ما می شوند …

بیشتر بخوانید از مدیر مد Glamour UK به طور گسترده الکس فولرتون در اینجا یا او را در Instagram دنبال کنیدalexandrafullerton

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>