بهترین ایده های هدیه روز مادر DIY برای سال 2021

[ad_1]

ما ممکن است هنوز برای روز مادر 2021 در حصر باشیم و ممکن است مادرتان را نبینید (از 8 مارس اجازه دارید با یک نفر دیگر در فضای باز بنشینید – بنابراین می توانید از نظر فنی ملاقات کنید). برنامه های شما هر چه باشد ، گیر افتادن در خانه یک معنی دارد – زمان بیشتر برای کاردستی!

اگر فرد خاصی خلاق نیستید ، ممکن است فقط بخواهید ایده های هدیه روز مادر ما در سال 2021 را بررسی کنید. با این حال ، اگر می خواهید مهارت های خود را امتحان کنید ، چگونه مادر امسال خود را هدیه می کنید؟ هیچ چیز به شما نشان نمی دهد که شما به اندازه یک هدیه روز مادر عزیز بسیار مهم هستید و از این ترس ندارید ، شما واقعاً نیازی به یک هنرمند ، نانوا یا گل فروشی متخصص ندارید تا چیزی خلق کنید که در واقع به طرز شگفت انگیزی شیک باشد – و موردی که او نیز برای او مفید خواهد بود.

در واقع ، ایده های بسیار متفکرانه DIY ما از آنچه فکر می کنید آسان تر است – از اکلیل های بهاری گرفته تا رنگ آمیزی گلدان های گل خود ، تزئین حوله های چای و شمع سازی ، ما فکر می کنیم که این هدایای خانگی برای ساختن آنها نیز بسیار درمانی است (هر چیزی که ما را از خیره شدن به صفحه در طول روز دور می کند چیز خوبی است ، درست است؟)

بنابراین ، در اینجا پیشنهادات هدیه روز مادر DIY ما وجود دارد. دریافت ، تنظیم ، برو!

تاج گل بهاری درست کنید

همه می دانند که تاج گلها فقط مخصوص کریسمس نیست و با نزدیک شدن سریع روز عید پاک ، چرا سعی نمی کنید مادرتان را به عنوان یک تاج گل خشک در این روز مادر بسازید؟ مطمئناً می توانید گل های خود را خشک کنید اما برای اینکه روند کار کمی ساده تر باشد ، پیشنهاد می کنیم برای خود یک کیت از Etsy یا Not On The High Street تهیه کنید که همه چیز مورد نیاز شما را داشته باشد و احتمالاً اشتباه نکنید. از همه بهتر ، او می تواند آن را در تمام طول سال آویزان کند زیرا مانند گلهای معمولی پژمرده نخواهد شد.

یک گیاه کاشت گیاهان ایجاد کنید

مادر شما باغ یا قفسه آشپزخانه داشته باشد ، گلدان هایی که پر از گیاهان پر مصرف او است (فکر کنید نعنا برای چای تازه نعناع ، رزماری همراه مرغ سوخاری ، ریحان برای اضافه کردن به بولونزی) به او هدیه می کنید همیشه یک مادر برنده است روز ایده هدیه DIY. یک گلدان چوبی را با سه گلدان از بذرهای انتخابی خود پر کنید – یا گلدان ها را از سوپرمارکت محلی خود رشد دهید – و برای گرفتن امتیاز ارائه ، با مقداری گل ماسه پیچ کنید. آسان

بهترین هدیه های روز مادر که به همان زیبایی و بی نظیری او هستند (نه ، Whatsapp کافی نیست)

مقداری چای حمام را بزنید

چای واقعی نیست ، این چای حمام است – یک ظرف بزرگ زیبا و پر از آب گرم که استرس های روز را از بین می برد. تقریباً می توانید هر آنچه را که نیاز دارید بصورت آنلاین خریداری کنید – نمکهای Epsom ، لایه لایه بین گلبرگهای گل رز خشک ، اسطوخودوس ، جلبک دریایی … گزینه ها بی پایان هستند. کمی اسکوپ اضافه کنید تا بتواند به راحتی داخل آن بریزد و کمی برچسب چمدان را فراموش نکنید تا به او بگویید چه چیزی اضافه کرده اید.

گلدان های زیبا را رنگ کنید

بله ، ایده های باغبانی خانگی بیشتر برای روز مادر. اگر گلدانهای گیاهان مورد علاقه اش در فضای باز همیشه در حال تمام شدن است ، چرا دست خود را روی یک گلدان ساده نگذارید و به او کمی عشق هنری بدهید ، در سایه مورد علاقه خود نقاشی کنید ، خواه این رنگ خاکستری Farrow & Ball باشد یا چیزی واضح تر. فقط مطمئن شوید که رنگ هایی را انتخاب می کنید که می توانند در مبلمان فضای باز استفاده شوند (و به آن یک پوشش محافظ سیلر نیز بدهید).

حوله های چای چاپ شده با لیمو ایجاد کنید

شما هرگز نمی توانید حوله چای کافی داشته باشید ، به خصوص آنهایی که ارزش آن را دارند. ما عاشق این ایده هدیه روز مادر DIY هستیم که شامل تهیه چند حوله چای سفید ساده ، بریدن نصف لیمو و ریختن آن ، آبدار بودن آن به سمت پایین ، با رنگ پارچه ، و سپس تمیز کردن آن مانند کاغذ دیواری است. او آن را دوست خواهد داشت.

چند کیسه اسطوخودوس را بدوزید

چه کسی دوست ندارد کمی کیسه اسطوخودوس خشک به کشوی ملافه یا قفسه کمد خود اضافه کند؟ اگر می توانید خیاطی کنید – و هیچ مهارت فانتزی دیگری غیر از دانستن نحوه نخ و گره زدن نیست – پس می توانید اینها را بسازید. با استفاده از مقداری پارچه (پیراهن گل یا روتختی قدیمی کاملاً خوب کار خواهد کرد) دو دایره ، مربع یا قلب منطبق برش بزنید ، درزها را بدوزید ، و قبل از بخیه زدن بقیه ، کمی فاصله بگذارید تا در مقداری اسطوخودوس خشک ریخته شود. روبان و تا داه بپیچید!

چگونه به مادر خود بهترین روز مادر را در قفل بدهیم (حتی اگر نمی توانید او را ببینید)

یک قالب کوکی بپزید

دقیقاً یک ایده هدیه روز مادر DIY کاملاً اصلی نیست ، اما هیچ کس هرگز کوکی های خانگی را رد نمی کند – مخصوصاً یک قالب کامل از آنها. ببینید آیا می توانید یک قلع قلعه مورد علاقه خود را در Ebay پیدا کنید یا از طریق یک فروشگاه خیریه آنلاین دستور کوکی مورد علاقه ما این دستور العمل کوکی بی بی سی است (اگر کوکی های بن را دوست دارید ، خیلی دور نیستند).

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>