بهترین بالش های بدن 2021: 11 بالش بدن و بارداری برای به حداکثر رساندن خواب شما

[ad_1]

آیا تا به حال می توانید به اندازه کافی بخوابید؟ اما به طرز عجیبی ، حتی در حین قفل کردن که فرصت کافی برای گرفتن هشت ساعت چشم بسته داریم ، به جای اینکه زود برگردیم ، اکثر ما خود را در حال پیمایش در اینستاگرام یا تماشای Netflix تا ساعات اولیه می بینیم. و پس از آن ، حتی ناامید کننده تر از خود به تعویق انداختن زمان خواب برای کارشکنی ، این است که شما فقط. نمی شود خواب.

حتی برای افراد سالم در خواب ، این حالت هرگز شیوع بیشتری نسبت به بارداری ندارد. علاوه بر سفرهای مکرر حمام ، گرفتن (و راحت ماندن) یک کار شبانه است. موقعیت خواب موردعلاقه شما احتمالاً دیگر یک گزینه نیست و تحویل گرفتن از تلاش کلاس HIIT است. بنابراین اگر خود را درگیر یک تلاش شبانه برای خواب بیشتر می دانید – خواه این امر به دلیل بارداری ، دردهای مفصلی یا مشکلات کمر باشد – احتمالاً زمان آن رسیده است که در یکی از بهترین بالش های بدن پول می تواند خرید کند – زیرا واقعاً ، آیا می توانید قیمت خواب را تعیین کنید؟

من یک پتوی وزنه دار را امتحان کردم تا به اضطرابم کمک کند و هرگز خواب بهتری نداشته ام

آیا من به بالش بدن احتیاج دارم؟

اگر باردار هستید ، به خصوص در سه ماهه دوم یا سوم ، یک بالش بدن می تواند یک باشد تغییر دهنده ی بازی. از آنجا که به احتمال زیاد دیگر قادر به خوابیدن روی شکم نیستید ، و NHS توصیه می کند از 28 هفته به پشت نخوابید ، خوابیدن به پهلو واقعاً تنها گزینه شماست – بنابراین حمایت از بالش بدن تفاوت زیادی در خواب شما ایجاد می کند کیفیت

حتی اگر کودک با دست انداز روبرو نیستید ، بالش بدن می تواند یک سرمایه گذاری ارزشمند باشد ، به خصوص اگر از مشکلات گردن یا کمر رنج می برید. به علاوه ، آنها یک شریک قاشق * عالی * می کنند.

یک راهنمای قطعی برای بهترین بالش ها برای لوکس ترین خواب شبانه شما

بالش های بدن چه نوع هستند؟

بالش های بدن به هر شکل و اندازه ای (به معنای واقعی کلمه) هرکدام موافقان و مخالفان خاص خود را دارند. بالش های U شکل گهواره ای تمام بدن را ارائه می دهند اما بسیاری از املاک و مستغلات تختخواب را اشغال می کنند ، بنابراین اگر یک تخت بزرگ یا بزرگ دارید یا به تنهایی می خوابید ، بهترین گزینه ممکن است باشد. بالش C شکل همچنین پشتیبانی کامل از بدن را برای شما ایجاد می کند که ممکن است بعد از آن باشید ، اما با پشتیبانی کمی کمی از پشت. اگر به دنبال چیزی جمع و جور هستید ، نمی توانید یک بالش V شکل را بزنید – ایده آل اگر قصد دارید آن را به طور منظم از اتاق خواب به اتاق نشیمن منتقل کنید. گزینه دیگر یک بالش بدن مستقیم است – آنها هم برای بارداری و هم برای کسانی که مشکلات کمر و گردن دارند عالی هستند.

بهترین بالش بدن کدام است؟

انتخاب ما برای بالش بدن bbhugme است. همراه با برچسب قیمت کلان – 138 پوند – اما همچنین بررسی های بی شماری خوب و تعداد زیادی روش برای استفاده از آن. با پشتیبانی کامل از 5 نقطه ، پر کردن ضد باکتری آن باعث خنک شدن شما و جلوگیری از گرم شدن بیش از حد می شود. با وجود پشتیبانی جدی از بدن ، نسبتاً قابل حمل است و تخت * کامل * را اشغال نخواهد کرد. به علاوه ، این اساساً مانند یک آغوش غول پیکر است – عشق چیست؟

الان بخرش

PSA: این بالش های تشک ، تخت شما را با هزینه کمتر از 200 پوند تغییر می دهد (بدون نیاز به تشک جدید)

برای ویرایش 11 بالش بدن برای خرید اکنون به پایین اسکرول کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>