بهترین تخفیف های خانگی Amazon Prime Day: تخفیف های خانگی Amazon Prime Day 2021

[ad_1]

علاقه مندان داخلی و طرفداران فروش کالاهای خانگی ، زنده به نظر برسید: Amazon Prime Day اینجاست و بسیاری از معاملات انجام شده وجود دارد. به ظروف آشپزخانه ، دستگاه های قهوه ، لحاف ، بالش و تشک فکر کنید ، و در سمت راست منظور ما قرار خواهید گرفت معاملات روزانه آمازون Prime Home. این رویدادی است که ما داریم همه منتظر باشید و در زمان مناسب فرا رسیده باشد. اگر عاشق کدهای تخفیف انحصاری و پس انداز در دکوراسیون منزل خود هستید ، این کد برای شما مناسب است.

Amazon Prime Day چیست؟

اگر نمی دانید Prime Day چیست پس شما هستید مطمئن برای درمان هستند. این یک فروش 48 ساعته است که می بیند آمازون قیمت های مختلف خود را در طول روز می کوبد تا به مشتریان نخست خود معامله ای بابت تشکر از شما بدهد. شما باید سریع باشید و باید همیشه مراقب همه چیز باشید ، زیرا معاملات رعد و برق آمازون و معاملات Spotlight ممکن است روی حیله و تزویر باشد. تخفیف های ویژه دوام بیاورید تا زمانی که کالایی فروخته شود ، در حالی که معاملات صاعقه هر پنج دقیقه شروع کنید و برای مدت زمان مشخصی اجرا کنید – بنابراین ممکن است ناگهان چیزی پیش از این به فروش برسد.

رویداد سال گذشته ، علیرغم اینکه دیرتر از زمان برنامه ریزی شده برگزار شد ، اما یکی از موفق ترین خرده فروشی ها تاکنون بود. آمازون در طول این دو روز بیش از یک میلیون معامله (!) انجام داد که معلوم شد بزرگترین دو روز فروشندگان شخص ثالث بوده است. فروش در 19 کشور از 2.5 میلیارد پوند فراتر رفت ، که در مقایسه با سال قبل 60٪ افزایش داشته است.

29 معاملات زیبایی اولیه Prime Prime Day که شما * واقعاً * دوست ندارید از رایحه ، مراقبت از مو و مراقبت از پوست غافل شوید

اعضای آمازون نخست با معاملات در مورد مواردی مانند مد و زیبایی تا فن آوری و تناسب اندام ، در یک روز زمینه ای شرکت می کنند. بله ، شما باید در سیستم ثبت نام کنید یا حداقل 30 روز در یک دوره آزمایشی رایگان شرکت کنید. این v انحصاری است.

چگونه می توانم در Amazon Prime Day 2021 شرکت کنم؟

هزینه عضویت در Amazon Prime ماهانه 7.99 پوند یا یک سال 79 پوند هزینه دارد و ثبت نام شما را برای سایر مزایای گذشته از Amazon Prime Day واجد شرایط می کند ، مانند تحویل مفید همان روز هنگام استفاده از مرطوب کننده مورد علاقه خود ، بیش از 800،000 کتابهای الکترونیکی رایگان و دسترسی به Prime Video (Netflix کاملاً خود آمازون) و خدمات موسیقی آمازون. دیگر هیچ وقت برای اتلاف وجود ندارد بنابراین برو GO GO!

برای آمازون نخست ثبت نام کنید

چه معاملات خانگی ای را می توانید در روز نخست آمازون خریداری کنید؟

نگران نباشید ، ما به اندازه شما مشتاق هستیم که دست خودمان را بگیریم معاملات خانگی Amazon Prime Day امسال باشد. سال گذشته ، تخفیف در مواردی مانند دستگاه های قهوه ، شمع Yankee ، ظروف آشپزی Le Creuset و وسایل تمیز کردن از جمله بسیاری از معاملات انجام شده بود – و امسال نیز موارد مشابهی را شاهد است. بله تشک کف صوتی Silentnight Easy Living Memory با 30٪ تخفیف ، در کل 60 پوند صرفه جویی می کند و بهترین خواب شبانه زندگی را برای شما به ارمغان می آورد. این مخلوط کن NutriBullet به بهترین آبمیوه گیری شما تبدیل خواهد شد ، 130 پوند بود و هم اکنون 60 پوند است که 54٪ شما را صرفه جویی می کند! چمدان S’Cure XL Plus Samsonite با 44٪ تخفیف ، چمدان مناسب برای تعطیلات آخر هفته بعدی شماست.

فراموش نکنید که در طول روز انبوه معاملات رعد و برق نیز انجام خواهد شد ، بنابراین نگاه خود را به افراد جایزه معطوف کنید!

بهترین برس های هوای گرم برای دستیابی به سشوار بدون وز و وز در خانه (و تعداد زیادی از آنها با rn تخفیف دارند)

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Associate Commerce Writer GLAMOR UK Georgia Trodd ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>