بهترین تخفیف های مد روز نخست آمازون 2021: تخفیف های لباس روز نخست آمازون

[ad_1]

آمازون روز نخست رسماً آغاز شده است ، بنابراین اگر در بازار برخی از کالاهای اصلی تابستانی برای سطح بندی بازی کمد لباس خود پس از قفل هستید ، این بازی برای شما مناسب است. مطمئناً ، کلمات “آمازون” و “مد” معمولاً با هم مترادف نیستند … اما در حقیقت؟ ما کاملاً خوشحال شده ایم معاملات روز آمازون Prime Day امسال ارائه می شود

اگرچه ممکن است برای تهیه قطعات سرمایه گذاری یا لباس های مهمانی عروسی تابستانی به غول خرده فروشی مراجعه نکنید ، اما برای لباس های نامناسب یک کپسول خوب ، اما این یک گنجینه خوب است. * به طور جدی * – اگر دنبال برخی از شلوار جین های کمر بلند Levi ، یک جفت صندل سکوی Teva مورد علاقه اینفلوئنسر ، مربیان New Balance برای پیاده روی قدرت در مطب یا سه راهی Calvin Klein برای WFH هستید ، برخی از آنها وجود دارد واقعاً پس انداز خوبی می شود و فقط ما نیستیم که چنین فکر می کنیم.

بهترین معاملات مد Amazon Prime Day امسال چیست؟

امسال ، اینفلوئنسرposeandrepeat با آمازون مد همکاری کرده تا صفحه ای پر از مواد اصلی تابستانی را که شایسته جایگاهی در کمد لباس شما است ، آماده کند – و برخی از بهترین معاملات مد روز آمازون را می توان در آنجا یافت. “من عاشق این هستم که آمازون مد طیف وسیعی از مارک های مختلف از جمله Levis ، Tommy Hilfiger و Calvin Klein را ارائه می دهد. Prime Day یک فرصت عالی برای انتخاب چیزی است که ممکن است مدتی به آن چشم داشته باشید یا اینکه خود را با یک لباس جدید پذیرا کنید ، “روبی به ما گفت. اگرچه انتخاب های روبی برای توده مردم فروخته نمی شود ، شما می توان قطعات را با 20٪ تخفیف با کد خریداری کنید RUBI20 هنگام پرداخت از ساعت مچی بی سیم کوارتز طلای بی سیم تامی هیلفیگر گرفته تا کاپشن کامیون Levi’s که مناسب برای پوشیدن لباس های تابستانی شماست و این کیف کیف دستی یاسی بنفش زیبا ، خریدهای برتر ما را در پایین صفحه خواهید یافت.


لباس زنانه Springfield Vestido Midi Rojo Botones ، 21.90 پوند ، تخفیف 20٪ با کد RUBI20


تی شرت رینگر آرام زن Wrangler ، 25 پوند ، 20٪ تخفیف با کد RUBI20


پیراهن Corduroy Lourdes زنانه SPARKZ COPENHAGEN ، 48.47 پوند ، تخفیف 20٪ با کد RUBI20.

از فروش عمومی لباس Prime Day؟ صندل های تخفیف دار صندلی Teva – بهترین گزینه در صندل های پدر – بهترین انتخاب ما هستند. راست به بهترین شکل ممکن زشت ، طولانیروزهایی که کفش های Teva فقط برای معلمان جغرافیا در دبیرستان اختصاص داشت ، گذشته است. آنها از پلاستیک بازیافتی ساخته شده اند ، راحت ، کاربردی و دارای اعتبار جدی مد هستند. این برند با طراحان بزرگی مانند آنا سوئی و هنرمندانی مانند تگان و سارا در اواخر همکاری کرده است.

اکنون آنها را بخرید

در جای دیگر ، ما در حال تماشای این شلوار جین Levi پا راست هستیم ، که از 103.07 پوند به 53.20 پوند (!) کاهش یافته است ، این بند شلوار آهک سبز Calvin Klein ، از 13.65 پوند به 7.96 پوند کاهش یافته و پیراهن جین غربی متنوع و ضروری زنان Levi’s – شریک ایده آل برای کفش های ورزشی و شلوار جین سفید. این قیمت 68 پوند بود ، اما این قیمت در روز نخست نخست به 33 پوند کاهش می یابد.

برای دیدن بیشتر جواهرات پنهان آمازون مد به پایین صفحه بروید ؛ در ضمن ، همه چیزهایی که باید در مورد فروش بدانید اینجا است.

29 معاملات اولیه اولیه Prime Prime Day آمازون که شما * واقعاً دوست ندارید از رایحه ، مراقبت از مو و مراقبت از پوست غافل شوید

چه زمانی آمازون نخست روز 2021 است؟

امروز! آمازون روز نخست 2021 در حال برگزاری است از 21 ژوئن تا 22 ژوئن. بدو ، راه نرو

Amazon Prime Day چیست و چگونه می توانم شرکت کنم؟

Amazon Prime Day مهمترین رویداد خرید آمازون و موارد دیگر است بزرگترین فروش سال. در ابتدا به عنوان یک روز جشن 20 سالگی آمازون آغاز شد ، اما دیر رشد کرده است و اکنون یک رویداد بزرگ خرید دو روزه است. احتمالاً بزرگتر از – یا حداقل هم تراز با – جمعه سیاه و دوشنبه سایبری است.

رویداد سال گذشته ، علیرغم اینکه دیرتر از زمان برنامه ریزی شده برگزار شد ، اما یکی از موفق ترین خرده فروشی ها تاکنون بود. آمازون در طول این دو روز بیش از یک میلیون معامله (!) انجام داد که معلوم شد بزرگترین دو روز فروشندگان شخص ثالث بوده است. فروش در 19 کشور از 2.5 میلیارد پوند فراتر رفت ، که در مقایسه با سال قبل 60٪ افزایش داشته است.

امسال؟ آمازون بیش از دو میلیون معامله را از طریق معاملات زیبایی Amazon Prime Day تا خانه ، فناوری و تناسب اندام ، فقط برای اعضای Prime Amazon در هر گروه از محصولات ارائه می دهد. بله ، شما باید یک عضو آمازون نخست وزیر باشید – یا حداقل 30 روز در یک دوره آزمایشی رایگان شرکت کنید -. هزینه عضویت ماهیانه 7.99 پوند یا یک سال 79 پوند است و ثبت نام شما را برای سایر مزایای گذشته از روز نخست آمازون واجد شرایط می کند ، مانند تحویل مفید همان روز هنگام استفاده از مرطوب کننده مورد علاقه خود ، بیش از 800000 الکترونیکی رایگان کتابها و دسترسی به Prime Video و خدمات Amazon Music.

در Amazon Prime ثبت نام کنید

ما 23 لباس زیر 200 پوند در فروش Net-A-Porter پیدا کرده ایم که هم اکنون مناسب هستند

بعد از معاملات روز آمازون بیشتر؟ شما می توانید سشوارهای مو ، موهای صاف ، مسواک های برقی ، چوب های حلقه زنی ، دستگاه های قهوه ، دستگاه های لیزر موهای زائد در خانه ، اپیلاتورها ، برس های هوای گرم و موارد دیگر را صرفه جویی کنید ، بنابراین وقت آن است که از بهترین ها مطلع شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت Glamour UK Sophie Cockett ، وی را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

در اینجا بهترین معاملات مد آمازون است که امروز می توانید خرید کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>