بهترین جواهرات پنهان در لندن

[ad_1]

یکی از بهترین چیزهای لندن این است که همیشه چیزهای جدیدی برای کشف وجود دارد.

گردشگران خط تولید سنگهای قیمتی مشهور – چشم لندن ، کاخ باکینگهام و تفریحات وست اند – در حالی که اهل لندن با چاشنی کافه های مورد علاقه خود را دارند ، آنها پارک ها را از داخل می دانند و همه آنها باغ آبجو مورد علاقه خود را نیز دارند.

اما ، حتی برای مردم مادام العمر لندنی ، این شهر اسرار زیادی را در خود جای داده است که فقط منتظر کشف آنها هستند.

زیباترین پارک های لندن که امسال * برای کاوش آنها * نیاز دارید

آیا می دانید می توانید به ساحلی روی لوله برسید؟ بله ، روسلیپ لیدو فقط از آکسبریج در خط Piccadilly گذشته است. یا کوچکترین میدان لندن ، Pickering Place ، چه می شود؟ این مکان فراتر از یک تونل با بلوط در سنت جیمز قرار دارد.

به احتمال زیاد ، در زمان های غیر همه گیر ، معمولاً از کنار این مکان ها عبور می کنید بدون اینکه سرنخی در آنجا باشد.

با توجه به اینکه دولت به عنوان بخشی از نقشه راه خود برای کاهش قفل کردن ، چراغ سبز نشان می دهد که دیدار با دوستان ما را در خارج از کشور کمی بیشتر آغاز کند ، زمان بهتری برای کشف اسرار بهتر نگهداری شده در لندن نبوده است.

در حالی که برخی از آنها ممکن است لازم باشد تا کاملاً قفل شدن صبر کنید (این برنامه در حال حاضر برای 21 ژوئن برنامه ریزی شده است ، اما ممکن است تغییر کند) ، برخی دیگر می توانید در این دقیقه به دنبال آنها بگردید.

در اینجا 58 کار واقعاً سرگرم کننده ای که شما * نیاز به انجام آنها در خانه دارید قبل از اینکه ما اجازه قفل کردن داشته باشیم وجود دارد

چرا در حالی که در پایتخت هستید یک پیاده روی بزرگ در پایتخت انجام نمی دهید و چند مورد را علامت گذاری نمی کنید؟ در مسیر خود می توانید ویرانه های کلیسایی را ببینید که در جنگ جهانی دوم ویران شده ، طاق های واترلو را کشف کرده و در یک باغ مخفی در West End قرار بگیرید.

برای کسانی که در Hampstead یا Highgate زندگی می کنند ، یک دهکده گوتیک برای کشف وجود دارد و یک قسمت مخفی از Hampstead Heath وجود دارد.

اول کجا میری؟ برای دیدن راهنمای ما در مورد فضاهای پنهان لندن به ادامه مطلب بروید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>