بهترین جین های خوش طعم برای بالا بردن G&T یا ساختن کوکتل خود را به سطح بعدی برسانید

[ad_1]

روزهای خوب گذشته را با رفتن به یک بار / باشگاه / میخانه با همسران خود ، اسکن لیست کوکتل و سفارش کوکتل با طعم عجیب و غریب به یاد دارید؟ نه ، ما هیچ کدام سالگرد اولین قفل به سرعت در حال نزدیک شدن است و آنچه ما فکر می کردیم یک مرحله کوتاه مدت است ، اکنون واقعیت زندگی روزمره ما است – به معنی (همراه با تعداد زیادی رویداد دیگر) ، یک شب بیرون رفتن با دختران در این مرحله یک خاطره نسبتاً دور است.

در حالی که پرداخت 20 پوند برای یک میکسولوژیست را برای ریختن یک نوع اب یخ زده از دست نمی دهیم ، اما انواع خوشمزه نوشیدنی ها را از دست می دهیم. بنابراین ما تصمیم گرفته ایم که تجهیزات ساخت کوکتل خود را بیرون بیاوریم ، بهترین ظروف شیشه ای خود را جلا دهیم و خودمان را به آنها کمک کنیم بهترین جین ها با طعم در آنجا – ایده آل برای بازسازی احساس کوکتل اسپنی.

از بهترین سلسیورهای جین گرفته تا بطری های طلای گلدان Champers ، در اینجا بهترین نوشیدنی ها برای درمان موج گرما بعد از کار وجود دارد

G&T به سرعت به نوشیدنی نوشیدنی تبدیل شده است ، چه برای تست یک جشن (البته در بزرگنمایی) ، یا فقط برای خودتان برای زنده ماندن در یک هفته دیگر از مدرسه خانگی. اما یک جین با طعم و مزه این نوشیدنی کلاسیک را به سطح بعدی می رساند – و انواع مختلفی وجود دارد که می توانید متناسب با پالت خود انتخاب کنید. برای چیزی میوه ای ، این عطر و طعم ریواس و پرتقال خون را امتحان کنید ، از طرف دیگر ، پالت های تلخ از این جین چیلی و آهک قدردانی می کنند ویرایش ما حتی شامل یک جین با طعم خامه لخته است ، زیرا صادقانه در این مرحله ، حتی بعد از ظهرها نیز می توانستیم با یک نوشیدنی کار کنیم.

بهترین خدمات تحویل الکل برای بالا بردن برنامه های آخر هفته قفل شده شما: برای شراب ، کوکتل های پیش ساخته و موارد دیگر

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>