بهترین حساب های اینستاگرام متخصص پوست

[ad_1]

اکنون زمان پاک کردن خوراک اینستاگرام شماست. خیلی زود به نمایشگاه ها بگویید ، به کاربرانی که فرهنگ رژیم را تداوم می بخشند ، خداحافظی کنید و به منابع خبری جعلی تا-تا بگویید. هرگز آنقدر مهم نبوده است که ما به تمیزکاری شبکه های اجتماعی بپردازیم – ما بیش از هر زمان دیگری به تماشای صفحه نمایش می پردازیم و هرگونه محتوای کاذب یا منفی می تواند به زودی بر سلامت روان ما تأثیر بگذارد.

به همین دلیل است که “افراد تأثیرگذار متخصص” افزایش یافته اند ، یعنی کسانی که در رشته خود دارای صلاحیت هستند ، کتابهایی در مورد موضوعاتی که در مورد آنها پست می کنند تألیف کرده اند و به عنوان منبع غنی از اطلاعات قابل اعتماد عمل می کنند. در دنیای آرایش ، این اغلب به آرایشگران آموزش دیده ای ترجمه می شود که در هفته های مد دور صحنه های پشت صحنه را انجام داده اند و همچنین تجربه زیادی در زمینه عکسبرداری و پروژه های خلاقانه دارند.

هنگامی که نوبت به مراقبت از پوست می رسد ، کاربران اینستاگرام به متخصصان پوست مراجعه می کنند تا نکات و توصیه های قابل اطمینان در زمینه مراقبت از پوست ، از جمله کمبود مواد مختلف فعال ، از رتینول گرفته تا اسیدهای مراقبت از پوست ، و همچنین بررسی در مورد راه اندازی محصول جدید و حتی اطلاعات منع شده در مورد درمان های زیبایی مانند بوتاکس و پرکننده های پوستی.

علاوه بر مشاوره تخصصی ، این متخصصان تأثیرگذار همچنین نفس تازه ای از مراقبت از پوست به شدت فیلتر شده می گیرند که با استفاده از ناامنی های پوستی ، ایده آل کاذب زیبایی را تداوم می بخشد. بدتر این که ادعاهای گمراه کننده برخی محصولات خاص یا اطلاعات نادرستی را که نتایج مشخصی را نوید می دهد هل می دهد که در نهایت ناامید کننده خواهد بود. در حالی که اینستاگرام تلاش های زیادی برای مقابله با اخبار جعلی انجام داده است و آژانس استاندارد تبلیغات اخیراً استفاده از فیلترهای زیبایی در تبلیغات لوازم آرایشی را ممنوع کرده است ، متخصصان تأثیرگذار بیشتر برای ارائه مشاوره های استثنایی و واجد شرایط تلاش می کنند.

بدون زحمت بیشتر ، در اینجا تأثیرپذیری متخصص پوست GLAMOUR ارزش پیگیری شما را دارد …

بدنبال بیشترین تزریق پوست هستید؟ این تأثیرگذارهای مثبت پوست را که با تمام زیبایی پوست خود را در آغوش گرفته اند ، بررسی کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>