بهترین دستگاه های پیشرفته برای افزودن به پوست و سلامتی روزمره

[ad_1]

زیبایی الهام بخش و الهام بخش همه خوب و خوب است ، اما پس از یک سال که مجبور شدیم استقلال بیشتری نسبت به کارهای زیبایی خود ایجاد کنیم – و از درمان های کلینیک مورد علاقه خود چشم پوشی کنیم – ما به دنبال نوآوری های مراقبت از پوست هستیم که نتایج بسیار سختی را به همراه داشته باشد.

ماسکهای LED و دستگاههای سفت کننده پوست برای افراد روشنفکر هاردکور که انگشتشان روی نبض است چیز جدیدی نیستند ، اما برای متوسط ​​مهره زیبایی ، اینها حس خیلی بیشتری پیدا می کنند. مارکهایی مانند Theragun به طور ناگهانی محبوبیت زیادی پیدا کرده اند تا ماساژهای ورزشی را که نمی توانیم به آنها دسترسی پیدا کنیم ، پر کنند. به همین ترتیب ، دستگاه های صورت با کارایی بالا و تأیید شده از نظر بالینی ، خدماتی بالاتر و فراتر از ابزارهای معمولی مانند گاشها و غلتک های صورت ، که به روال زیبایی ما راه یافته اند ، ارائه می دهند.

خبر خوب ، ناراحت کننده های پوستی: اینها درمان های تایید شده توسط پزشک در سطح کلینیک است که می توانید در سرویس بهداشتی انجام دهید

علاوه بر این که باید درمان های حرفه ای خود را متوقف کنیم ، ما به طور همزمان علاقه بیشتری به رژیم های مراقبت از پوست خود داریم. جستجوهای Google جهشی را نشان داده است که “مراقبت از پوست” در سال گذشته مشاهده کرده است ، زیرا قفل کردن ما را مجبور به استفاده از اوقات فراغت در خانه به نفع خود کرده است. ما در بسیاری از زمینه های زندگی خانگی خود (با نگاهی به شما ، قهوه ساز جدید و سیستم صوتی) بازی فناوری خود را ارتقا داده ایم ، از این رو زیبایی باید همان درمان را داشته باشد.

نیوبی هندز ، مدیر زیبایی جهانی در Net-A-Porter ، در گفتگوی زیبایی سالانه این برند توضیح داد: “ما در تعامل مخاطبان با مشاوره عملی زیبایی که می توانند از آنها استفاده کنند ، یک نقطه محوری دیدیم.” با تجزیه و تحلیل روندهای زیبایی و عادات مشتری که این پلتفرم طی 12 ماه گذشته مشاهده کرده است ، به ویژه یک منطقه رشد چشمگیری داشته است: فناوری زیبایی.

نیوبی نشان می دهد: “دستگاه ها برای ما بازار در حال رشد بوده اند ، و این مسلماً واقعاً با حضور همه در خانه و تعطیل شدن سالن ها بسیار موفقیت آمیز بوده است.” در حالی که رولرها و ماساژورهای صورت همچنان محبوب هستند ، اما تغییر چشمگیری از ابزارهای جامع به ابزارهای پیشرفته وجود دارد. وی با تأکید بر اینکه دستگاه های الکترونیکی نسبت به سال گذشته تقریباً نیمی رشد کرده اند ، تأیید می کند: “رشد چشمگیر در دستگاه های با تکنولوژی پیشرفته بوده است.” “به نظر می رسد که در حالی که قبلا زنان به چهره گرای خود تبدیل شده بودند ، اکنون به سرعت به پزشک خود تبدیل می شوند.”

راهنمای قطعی شما برای مراقبت از پوست درجه پزشکی و کیهانی (به علاوه تفاوت بین این دو)

این یک روند است که در سراسر هیئت مدیره دیده می شود. الکسیا اینگه ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Cult Beauty ، موافقت می کند: “Lockdown باعث شده است که تصور مردم از دستگاه های زیبایی درمانی تغییر یابد.” به طور خاص ، این امر باعث شده است که ما در مورد میزان کارآیی آنها و میزان تمایل ما برای پرداخت آنها تجدیدنظر کنیم.

الکسیا می گوید: “این تحول اجباری سالن در خانه بازار 400 تا 2000 پوندی پوند را ایجاد کرده است.” ابزارهایی مانند Theragun ، DRx Spectralite FaceWare Pro و Deesse Mask همگی افزایش چشمگیری داشته اند. و در Net-A-Porter ، ابزار پرفروش خرده فروشان – ماسک بی سیم LED آنجلا کالیا با قیمت 1،750 پوند – به فروش رسیده است. چندین بار.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>