بهترین راه اندازی مجدد نمایش تلویزیونی

[ad_1]

آنها می گویند تقلید بزرگترین منبع چاپلوسی است و وقتی صحبت از راه اندازی مجدد تلویزیون می شود ، قطعاً واقعیتی در آن وجود دارد. برنامه های تلویزیونی هرگز محبوبیت بیشتری نداشته اند و عطش ما برای بازگشت همه چیز در بالاترین حد خود قرار دارد ، با هجوم احیای دوباره بر روی صفحه نمایش ما ، برخی از روزهای شکوه جوانی ما را یادآوری می کند.

این که این یک دنباله ، پیش درآمد ، اقتباس یا اسپین آف از نسخه اصلی باشد ، نمی توانیم انکار کنیم که در حال حاضر تهیه کنندگان نیازهای نوستالژیک ما را خراب می کنند و به ما اجازه می دهند برخی از شخصیت ها و مکان های مورد علاقه خود را دوباره مرور کنیم. در حالی که برخی از راه اندازی مجدد تلویزیون بسیار ناامیدکننده بوده است ، اما تعداد زیادی از آنها ثابت کرده اند که در نوع خود محبوب هستند ، با انتخاب بازیگران بیشتر و دیدگاه تازه تر آن را برای مخاطبان مدرن مرتبط می کند.

60 نمایش تلویزیونی بزرگترین دهه 90 که نیاز به بازگشت دارند

بگیر دختر شایعه، در حال نوشتن این مقاله در خیابان های نیویورک در حال فیلمبرداری هستیم. در حالی که نسخه اصلی ، که از 2007-2012 اجرا می شد ، کاملاً نماینده با بازیگران کاملاً سفیدپوست نبود ، راه اندازی مجدد جدید از نظر قومی متنوع است و همانطور که نویسنده جوشوا صفران فاش کرد ، داستان های داغتر و مقدار زیادی “محتوای کویر”.

برای هرکسی که هوس برخی از تفریحات مدرسه قدیمی را دارد ، یک سری جدید از ذخیره شده توسط زنگ تابستان گذشته در سرویس جریان NBS Peacock قرار گرفت (برای تماشای آن به VPN نیاز دارید). کمدی محبوب دهه 90 که شخصیت های Zack ، Kelly ، Slater و Screech را در دوران دبیرستان (و در نهایت زندگی در دانشگاه و بزرگسالان) دنبال می کرد ، بیشتر بازیگران اصلی فیلم از جمله جسی اسپانو (الیزابت برکلی لورن) ، AC Slater (ماریو لوپز) ، کلی کاپوفسکی (تیفانی تیسن) و زاک موریس (مارک-پل گوسلار) با بازگشت زیاد به نسخه اصلی ، حتی اگر دانش آموزان دبیرستانی ما در حال حاضر بزرگسالان مناسبی باشند.

اینها همه بازسازی های دیزنی است که مورد برکت ما قرار گرفته است

البته ، بسیاری از احیا های برتر دیگر نیز وجود داشته است – از ویل و گریس و دختران گیلمور به زودی به زمین Hocus Pocus 2، ما به معنای واقعی کلمه نمی توانیم به اندازه کافی کافی داشته باشیم.

در اینجا خلاصه ای از راه اندازی مجدد تلویزیون مورد علاقه ما که ارزش تماشا دارد وجود دارد …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>