بهترین راه برای ماندگاری لاک ناخن بدون تراشیدن

[ad_1]

به عنوان یک ویرایشگر زیبایی ، دائماً از متخصصان این صنعت ، چه در پشت صحنه هفته مد و چه در یک تیراندازی با تیمی از افراد حرفه ای ، ترفندهای تجاری را انتخاب می کنم. اما بعد از هشت سال مطمئن شدم که همه آنها را شنیده ام. من می دانم که چگونه از قرار گرفتن رژ لب روی دندانهایم جلوگیری کنم (انگشت شست خود را پس از استفاده از مکش) و قوانین فرم دادن به ابروهای من. من می دانم که چگونه صورتم را ماساژ دهم تا به رفع پف کردن کمک کند و می دانم که از شامپوی بدون سولفات برای زنده نگه داشتن رنگ مو استفاده می کنم.

وقتی صحبت از مانیکورهای خانگی ام می شود ، همه قوانین کتاب را رعایت می کنم. من همیشه از یک ناخن شیشه ای ناخن استفاده می کنم تا به ناخن طبیعی خود آسیب نرساند ، من از کوتیکول هایم مراقبت می کنم ، از لاک ناخن با کیفیت خوب استفاده می کنم و هرگز در “مهر و موم کردن لبه ها” کوتاهی نمی کنم (و ترفند داخلی که یک لایه نازک از لاک ناخن به نوک ناخن برای جلوگیری از خرد شدن). و با این حال ، من فقط نتوانستم ماندگاری لاک ناخن خود را حفظ کنم. در بهترین حالت ، یک روز پایان بدون تراشه دریافت می کنم.

فکر می کردم این فقط چیزی است که باید بپذیرم. شاید من تخت های ناخن فوق العاده روغنی دارم و فقط باید با آن کنار بیایم ، که ناامیدکننده است زیرا من عاشق انجام ناخن هایم هستم اما از اتلاف وقت خود متنفرم.

سپس ، هنگامی که من در Call Big Call Call شرکت داشتم ، رویداد مجازی ما که اوایل سال اتفاق افتاد ، من در یکی از بزرگترین عناوین دانش زیبایی که تمام مشکلات بد مانیکور من را حل می کند ، گیر کردم. بهترین تکه؟ خیلی ساده است

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در این مراسم ، ما در حال گوش دادن به میشل هامفریس ، مانیکور مشهور بودیم ، و به ما می آموخت که چگونه برخی از روندهای هنری ناخن را در خانه انجام دهیم و من فرصت را غنیمت شمردم و از اوضاع و احوالم بپرسم. وی گفت: “این لاک ناخن نیست که شما از آن استفاده می کنید یا روش استفاده از آن است.” “این به دلیل پاک کننده لاک ناخن است که شما قبلاً از آن استفاده می کنید.”

من شک داشتم اما کنجکاو شدم. من همیشه به بهترین لاک ناخن با ماندگاری بالا می پردازم ، اما ارزان ترین پاک کننده موجود را بدست می آورم ، با این فرض که همه چیز یکسان باشد. من کسی نیستم که با بهترین های جهان بحث کند ، من بلافاصله یک پاک کننده لاک ناخن با کیفیت خوب خریداری کردم (من به دنبال Essie Good As Gone Remover رفتم) و از آن برای پاک کردن لاک موجود و همچنین آماده سازی ناخن هایم قبل از استفاده از پوشش پایه جدید استفاده کردم مانیکور اینکه بگوییم نتایج زندگی من را تغییر داده اند ممکن است کمی چشمگیر باشد ، اما مطمئناً روند زندگی من را تغییر داده و مرا تحت تأثیر قرار داده است.

اکنون ، لاک ناخن من حدود شش روز طول می کشد بدون اینکه خرد شود. شش روز. من می توانم طرح های زیبایی ایجاد کنم و وقت خود را صرف اطمینان از بی نقص بودن مانیکور خود کنم زیرا در واقع ارزش یک سرمایه گذاری برای پرداخت چنین طولانی را دارد.

اگر در تلاش برای ماندگاری ناخن های خود هستید ، راهنمای مرحله به مرحله ما را برای استفاده بیشتر از مانیکور در خانه خود بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>