بهترین روال تناسب اندام بر اساس علامت ستاره شما

[ad_1]

خواه یک نان ورزشی بدنساز باشید و بخواهید کارها را عوض کنید ، یا هنوز تمرینی را که از آن هراس نخواهید داشتید ، لذت بردن از یک برنامه جسمانی مناسب در یافتن تناسب مناسب است. اگر دویدن این کار را برای شما انجام نمی دهد یا HIIT کمی احساس شدید می کند ، به علامت ستاره خود اجازه دهید تا شما را در مسیر درست راهنمایی کند. ما در زیر بهترین تمرینات را برای فال شما جمع آوری کرده ایم.

ARIES

طناب بازی
(21 مارس-نوزدهم آوریل)
برج حمل ، به عنوان اولین علامت آتش زودیاک ، سبک ، روشن ، حباب دار و پرانرژی هستید. شما به یک تمرین اکتان بالا و قدرتمند نیاز دارید تا به شما کمک کند تا بخار خود را از بین ببرید. شما بسیار خود انگیزه دارید بنابراین می توانید به تنهایی ورزش کنید. مقداری صدای موسیقی بگیرید و بیست دقیقه در روز سعی کنید آن را رها کنید – ممکن است زیاد به نظر نرسد ، اما یک تمرین سریع و شدید بدن کامل است که برای علامت شلوغی شلوغ مناسب است.


ثور

پیاده روی
(20 آوریل-20 مه)
با ثبات و آرامش ، شما یک خیار بسیار باحال هستید ، ثور ، که ممکن است به دلیل نشانه زمین بودن شما باشد. شما دوست دارید که کارها را با سرعت خود انجام دهید و نوعی هستید که گل رز را متوقف می کنید و بو می کنید. پیاده روی کم ارزش است اما در واقع برای بدن شما عالی است. پیاده روی آخر هفته (در حالت ایده آل جایی زیبا) و گردش شبانه منظم به شما در افزایش ضربان قلب کمک می کند ، در حالی که فضای مناسبی را به شما می دهد.


جوزا

اسکیت سواری
(21 مه – 20 ژوئن)
جوزا ، طبیعت کنجکاو ، تکانشی و بازیگوش هستید یعنی بیش از حد کنجکاو هستید و نمی توانید به تردمیل بمانید. شما به چیزی هیجان انگیز و سرزنده نیاز دارید که علاقه شما را در خود جلب کند. ورود … غلتک. حتی بهتر ، یک دوست را نیز طناب بزنید و ورزش را با یک نقطه معاشرت ترکیب کنید.


سرطان

شنا كردن
(21 ژوئن-22 ژوئیه)
هوش هیجانی شما شما را از هم متمایز می کند ، اما همانطور که شخصی که دوستان اغلب با مشکلاتشان روبرو می شوند ، اوضاع گاهی اوقات کمی سنگین می شود. شما به تمرینی نیاز دارید که لحظه ای آرامش و دور از سر و صدا را به شما ارائه دهد. شنا یک تمرین عالی برای بدن است ، و همچنین بسیار درمانی است و به عنوان اولین نشانه آب زودیاک ، منطقی است که شما یک کودک آب هستید.


LEO

کلاس رقص
(23 جولای – 22 اوت)
با اعتماد به نفس ، خروج و راحت در کانون توجه ، لئوس رهبر بسته است. یک کلاس رقص درست مثل شما اجتماعی ، سرگرم کننده و خوش فکر است و حتی روش های بیشتری برای ابراز وجود به شما ارائه می دهد.


باکره

PILATES
(23 اوت – 22 سپتامبر)
باکره ها قدرت آرام دارند که نمی توان آنها را دست کم گرفت. شما سخت کوش ، مصمم و آماده هستید. تمرینی که بر روی هسته اصلی شما تمرکز داشته باشد به شما کمک می کند تا این قدرت بدنی را حفظ کنید ، اما به شما این امکان را می دهد تا در برخی از حواس تان جمع شده و از لیست کارهایتان دور شوید.


ترازو

دوچرخه سواری
(23 سپتامبر – 22 اکتبر)
ترازو ، شما یک جذابیت طبیعی هستید. شما عاشق فرهنگ و عاشقانه هستید و یک روز ایده آل برای شما این است که به یک موزه بروید و سپس به یک برنامه تئاتر بروید. شما عاشق دیدن مناظر جدید هستید ، پس چرا با دوچرخه سفر نمی کنید؟ دوست یا شریک زندگی خود را به خدمت بگیرید و یک چرخه طولانی را بهانه ای برای کاوش در محیط اطراف خود کنید.


عقرب

کیک بوکسینگ
(23 اکتبر – 21 نوامبر)
شما یک کوکی سخت عقرب هستید و یکی از قدرتمندترین نشانه های زودیاک هستید. اگرچه شما یک عاشق نیستید و یک مبارز نیستید ، اما وقتی به نزدیکترین و عزیزترین حالت می رسید ، تمایل دارید که خارجی ها را دراز بکشید. برای اینکه بخار بخورد ، شما به چیز دیگری نیاز دارید و بسیار پر انرژی است ، بنابراین کیک بوکسینگ یک تمرین عالی برای شما است.


SAGITTARIUS

پیاده روی
(22 نوامبر-21 دسامبر)
یک چیز همه عشق ها را دوست دارند ماجراجویی است. شما دوست دارید وارد دنیا شوید و ببینید چه اتفاقی می افتد. به عنوان علامت آتش ، شما طرفدار عمل هستید و دوست دارید خود را به چالش بکشید. پیاده روی طولانی مدت به شما آزادی و اشتیاق و همچنین احساس موفقیت را می دهد.


برجسته

صخره نوردی
(22 دسامبر-نوزدهم ژانویه)
سرپوش ، شما مصمم و بلند پرواز هستید ، کوههایی دارید که می خواهید صعود کنید و هیچ چیز مانع رسیدن شما به قله نمی شود. شما واقع بین هستید که ممکن است رسیدن به آنجا مدتی طول بکشد و در رویکرد خود مراقب باشید ، اما این شما را از رسیدن به آنجا باز نمی دارد. هرچند امنیت مهم است (شما دوست دارید مسئولیت پذیر باشید) ، بنابراین سنگ نوردی یک فریاد عالی برای شماست ، فقط مطمئن شوید که یک طناب ایمنی دارید.


دلو

تابلو فرش
(20 ژانویه – 18 فوریه)
دلو ، شما باهوش و تحلیلی هستید ، اما کمی هم دمدمی مزاج هستید. شما بسیار مستقل هستید و از وقت تنها برای شارژ مجدد کمک می کنید. شما خوشحال هستید که قبل از اینکه دوباره به این رقابت بپیوندید ، فکر خود را رها کنید. بودن در میان طبیعت و بیرون از خانه شما را آرام می کند. علیرغم اینکه علامت هوا است ، نماد شما حامل آب است و به همین دلیل است که ممکن است اطراف آب را آرام کنید. سوار شدن به پارو را بچرخانید – این به قدرت و مهارت جسمی نیاز دارد اما آرامش نیز به شما می دهد. به علاوه ، شما از ایجاد یک چلپ چلوپ ترس ندارید.


ماهی ها

یوگا
(نوزدهم فوریه-20 مارس)
آخرین علامت زودیاک ، شما در حال پرورش ، شهودی و روشن بودن احساسات دیگران هستید. شما اعتماد به نفس و ملایم دارید و آرزوی ارتباط دارید اما می توانید یک معطل باشید. جنبه مراقبه یوگا مکثی را برای شما فراهم می کند تا شما نیاز دارید تا همه چیز را در ذهن خود صاف کنید و همه چیز را به وضوح ببینید ، به علاوه باعث ایجاد قدرت ، تعادل و انعطاف پذیری می شود.


برای اطلاعات بیشتر از معاون ویرایشگر زیبایی GLAMOUR ، اِل ترنر او را در Instagramelleturneruk دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>