بهترین روپوش عروس و ساقدوش عروس ، لباس شب و لباس خواب 2021

[ad_1]

هنگام راه رفتن در راهرو ، گفتن نذورات و لذت بردن از صبحانه * خوشمزه * عروسی ، همه قسمتهای مهم هر روز بزرگی است ، آماده شدن در صبح عروسی زمانی است که شما برای همیشه به خاطر خواهید سپرد. قبل از اینکه لباس عروس خود را بپوشید و آرایش عروس را در جای خود درست کنید ، از چند ساعت غیر قابل تعویض در کنار ساقدوش های خود لذت خواهید برد: اتصال ، نوشیدن شامپاین و آرامش. مثل با هر یک رویداد بزرگ ، نیمی از سرگرمی زمانی اتفاق می افتد که غرق شوید.

از آنجا که آماده شدن زمان ویژه ای است ، همیشه ایده خوبی است که یک عکاس به شما بپیوندد تا چند عکس “آماده” برای گرم تهیه کند. و یک روش تضمین شده برای زیبا سازی بی پایان آنها وجود دارد: با همسان سازی لباس عروس و ساقدوش عروس، لباسهای مجلسی یا ست لباس خواب.

روند عروسی در سال 2021 نشان داد: این همه چیز در مورد لباس های بلند ، لباس گیاه شناسی و عروسی های جمعه است

اگرچه روپوش های ساقدوش عروس یک ضرورت کامل عروسی نیستند ، اما آنها اطمینان زیادی خواهند داشت که ساقدوش های شما از شما قدردانی و دوست داشته می شوند. اگر قبل از عروسی به آنها هدایای پیشنهاد ساقدوش عروس هدیه نداده اید ، این موارد چیزی است که مهمانی عروس شما می تواند آن را برای همیشه ارزشمند نگه دارد (و بپوشد). آنها همچنین کاربردی هستند ، از آنجا که می توانید هنگام انجام آرایش و آرایش موها را بپوشید ، نگرانی شما از پوشیدن لباس روی سر و از بین بردن ظاهر تمام شده بدون نگرانی است.

بنابراین ، بهترین کت ها و لباس های عروس و ساقدوش عروس را از کجا می توانید خریداری کنید؟ Etsy از مجموع لباس های مهمانی عروس – که بسیاری از آنها را می توان شخصی – از فروشندگان کوچک و مستقل ، به خود می بالد. و چه زمان بهتری برای حمایت از مشاغل کوچک است؟ این روپوش های ساقدوش عروسکی ابریشمی به صورت رنگی در دسترس هستند و می توانند از پشت به صورت شخصی درآیند. عروس می تواند سفید یا عاجی بپوشد در حالی که ساقدوش های عروس او می توانند رنگی بپوشند و آنها در اندازه های مختلف وجود دارند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

طراحان لباس شب و لباس زیر Net-A-Porter سهام های Love Stories ، Olivia Von Halle و Desmond & Dempsey را که هر یک از لباس های مناسب عروسی ساخته اند ، ذخیره می کنند. روپوش ابریشمی ساتین Mimi از Olivia Von Halle با لوله کشی رژگونه و یک قطعه سرمایه گذاری بی انتها برای هر عروس به پایان رسیده است ، در حالی که این روپوش پر و برش Love Stories فراوانی زرق و برق و تجمل را به صبح عروسی شما تزریق می کند.

اگر بودجه کمتری دارید ، H&M غالباً لباسهای مجلسی ابریشمی زیادی در محل خود دارد که کاملاً به عنوان روپوش عروس و لباسهای ساقدوش عروس کار می کنند. نمونه مورد: این روپوش ساتن شرابی که با توری تزئین شده ، برای عروسی زمستانی مناسب است. در جان لوئیس ، می توانید یک روپوش ساقدوش صورتی “Brides Besties” به قیمت 18 پوند همراه با این لباس عروس متناسب – هر دو ساخته شده توسط Ginger Ray – و این لباس راحتی توری از خیابان Boux یک روش جالبی برای درج “چیزی” شماست. آبی “در لباس آماده شدن شما.

ایده های “چیزی آبی” ، از جواهرات مینیمالیستی شیک تا لوازم جانبی موی گل

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>