بهترین ساق بلند حاملگی 2021 برای هر سه ماهه

[ad_1]

من به عنوان یک زن باردار نمی توانم بگویم که چقدر هیجان زده ام که شلوار چسبان اکنون به صورت 24 ساعته و 7 ساعته و به هر مناسبت از نظر اجتماعی قابل قبول است. وقتی که من هر مناسبت می گویم ، منظور من البته کار از خانه ، پیاده روی یا قدم زدن در Sainsbury است ، اما من فکر می کنم این عادلانه است که بگویم حتی پس از قفل کردن ، بچه های پنبه ای Lycra که ما به طور معمول پوشیده ایم بخشی از کمد لباس های روزانه ما خواهد بود – خواه یک ورزش سخت داشته باشید یا نه.

اگر مانند من ، شکم شما در حال رشد است که به صورت روزمره احساس می شود ، می دانید که راحتی کلیدی است. و اگرچه لباس های راحتی یا لباس شنا می تواند کلاهبرداری را انجام دهد ، اما در واقع هیچ چیز بهتر از انداختن یک جفت شلوار استرچ مخصوص بارداری نیست. با استفاده از یک باند کششی که به راحتی دست انداز شما را می پوشاند (و حتی می تواند پشتیبانی کند) و توانایی مکیدن شما (بدون احساس سوسیس فشرده) شلوارهای مخصوص حاملگی پایه و اساس بسیاری از کمد های زنان باردار را تشکیل می دهد.

این محبوب ترین نام نوزادان امسال خواهند بود (و همه ما از Bridgerton الهام خواهیم گرفت!)

علاوه بر فاکتور راحتی ، شلوار چسبان – به خصوص شلوار چسبان مشکی – نیز مطابقت دارند همه چیز. همین حالا از طریق قفل ، شلوار استرچ بارداری خود را با یک بلوز یا ژاکت کش باف پشمی جفت کنید. برای فرصتی برای نشان دادن اینکه دست انداز شما لباسهای بافتنی خود را به داخل می اندازد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

وقتی قفل بالابر بلند می شود و شما و دست انداز آماده دیدن هستید ، شلوار استرچ شما به همین راحتی تغییر مکان می دهد – با یک بلیزر و یک جفت بند بند لباس بپوشید ، یا سعی کنید با یک دکمه بزرگ به بالا جفت شوید – دکمه های پایین را باز نگه دارید ، یا گره ای در بالای دست انداز خود بزنید تا دید بیشتر دست انداز داشته باشید (به عنوان یک پاداش اضافی ، احتمالاً می توانید یکی از پیراهن های قبل از قبل لباس خود را بپوشید.)

بنابراین اگر خودتان را با نان در تنور می بینید ، سرمایه گذاری در چند جفت شلوار چسبان بارداری با کیفیت کاملاً منفی است. خوشبختانه ، تعداد زیادی شلوار استرچ شیک و غیرشفاف وجود دارد که اکنون می توانید از بین آنها انتخاب کنید. از شلوار استرچ های مد با جزئیات تقسیم مچ پا گرفته تا جفت های چرمی (این سبک اسپانکس است) همیشه فروخته شده است ، بنابراین قبل از اینکه آنها از بین بروند آنها را تهیه کنید) و مدل های شلوار خیابان مانند اینها از انبه ، شلوارهای مخصوص حاملگی زرق و برق داشته است.

11 بهترین بالش بدن برای * تضمین * خواب خوب شبانه ، چه باردار باشید و چه نباشید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>