بهترین سبک های حاشیه ای برای اشکال مختلف صورت

[ad_1]

اگرچه حاشیه ها می توانند یک روش عالی برای تغییر دادن موهای شما بدون متعهد شدن به یک خرد شدن بزرگ باشد ، اما نمی توان انکار کرد که آنها باید کمی بررسی شوند. به هر حال ، اگر یک حاشیه را بریدید ، دیگر بازگشتی وجود ندارد – خوب ، حداقل برای چند ماه.

به علاوه ، اضافه شدن حاشیه می تواند به طور چشمگیری ظاهر کلی شما را تغییر دهد. یک حاشیه کامل می تواند احساسات فوری را برای دختران فرانسوی ایجاد کند ، حاشیه میکرو حاشیه و جذاب به نظر می رسد و بزرگترین فصل است. روند مو ، حاشیه پرده ، دهه 70 را به ظاهر شما اضافه می کند. اما ترجیحات را کنار بگذاریم ، این مسئله نیز وجود دارد که کدام مدل و طول حاشیه مناسب فرم صورت شما است.

لوک هرشسن ، آرایشگر و مدیر عامل شرکت هرسسونز می گوید: “حاشیه ای برای همه وجود دارد ، اما هر حاشیه متناسب با هر چهره نیست.” “این خیلی در مورد فرم صورت شما نیست ، اما شما باید پیشانی خود را در نظر بگیرید.”

به گفته لوک ، اگر پیشانی بلندتری دارید ، می توانید با هر نوع حاشیه ای ، از جمله سبک کاملا ضخیم و کامل ، کنار بیایید. با این حال ، اگر پیشانی کوتاهی دارید ، نزدیک ترین چیزی که می خواهید به یک حاشیه بروید ، انفجار پرده ای رشد یافته یا چیزی کمی طولانی تر از آن است که کل پیشانی شما را نمی پوشاند.

همچنین بهتر است از طریق گزینه های مختلف با آرایشگر خود گپ بزنید – بالاخره آنها متخصص هستند. آندریاس وایلد در سالن لری کینگ در ناتینگ هیل می گوید: “حاشیه یک چیز شخصی است ، هیچ سبک جهانی متناسب با هر چهره وجود ندارد ، بنابراین چیزی است که شما واقعاً باید آن را با آرایشگر خود رقم بزنید.” “در نهایت ، شما می خواهید حاشیه به قاب بندی ویژگی های صورت کمک کند ، بنابراین صورت بلندتر ممکن است با حاشیه ای پرتر و بلندتر که دقیقاً بالای چشم قرار دارد متناسب باشد و یک صورت گردتر با سبک بازتر متناسب باشد تا ویژگی ها را له نکند. همچنین بسیار مهم است که به بافت مو نگاه کنید و ببینید آیا لیس گاو وجود دارد که می تواند بر نحوه نشستن حاشیه تأثیر بگذارد. “

در مورد اینکه چگونه می توانید از وقت سالن خود بیشترین بهره را ببرید وقتی صحبت از حاشیه می شود؟ لوک توصیه می کند از سبک هایی که دوست دارید – و از سبک هایی که دوست ندارید عکس بگیرید. “این واقعاً مهم است که آرایشگر شما از هر دو ایده داشته باشد ، خصوصاً به این دلیل که ایده شما درباره سبک خاصی می تواند بسیار متفاوت از آنها باشد.”

برای بهترین حاشیه ها در اشکال مختلف صورت پیمایش کنید تا در جلسه بعدی آرایشگر خود را نشان دهید …

بهترین آرایشگاه های لندن برای ترمیم پس از قفل کردن

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>