بهترین سشوارهای GHD 2021: مقایسه شده توسط زیبایی دهندگان

[ad_1]

وقتی صحبت از مو می شود ، هیچ کس بهتر از موافقان GHD این کار را انجام نمی دهد. ابزار یک ظاهر طراحی شده آنها دارای است طولانی به دلیل تطبیق پذیری ، فناوری هوشمند و طول عمر به ظاهر نامحدودشان دوست داشته شده اند. به من اعتماد کن ، من از تجربه صحبت می کنم. آرایشگر محبوب GHD Original IV من 15 سال است که بخشی از برنامه های مراقبت از موهای من است و همین امر را انجام داده است هرگز من را شکست داد خواه رشته های پوکر مستقیم ، موج ساحلی یا فرهای محکم داشته باشم ، نمی دانم بدون آن کجا خواهم بود.

اما فقط صاف کننده های مو نیستند (ما هر صاف کننده مو GHD را در اینجا مقایسه کرده ایم) ، گرزهای فر و برس های هوای گرم است که GHD کامل کرده است. سشوار هم هست. سشوار GHD سریعترین راه برای حالت دادن به موها هستند و به شما زیبایی سالن را می دهند و سبک های بزرگ و پر انبوهی را می دهند که معمولاً فقط توسط آرایشگر معروف شما حاصل می شود.

بهترین سشوارها برای هر نوع مویی که ارزش سرمایه گذاری را دارند

مانند هر ابزار GHD ، فقط یک گزینه وجود ندارد. در عوض ، وجود دارد * چهار * سشوارهای مختلف GHD برای خرید در سایت که هر یک از آنها انواع مختلف بودجه و بودجه را تهیه می کنند. اگر مطمئن نیستید به کدام یک از آنها احتیاج دارید ، راهنمای ما برای هر سشوار GHD ارائه شده است ، اینکه آنها چه کاری انجام می دهند و چرا در این زمینه تغییر دهنده بازی هستند. شما روتین

بهترین سشوار GHD کدام است؟

به زبان کوتاه ، این به موهای شما بستگی دارد. اگر یک همه کاره عالی می خواهید ، هوای GHD بهترین گزینه شماست. موتور قدرتمند و فیلتر هوا به این معنی است که شما قادر خواهید بود موهای خود را سریعتر از همیشه خشک کنید ، و فناوری یونی آن باعث می شود که پرواز برای آنچه ظاهری صاف و براق که دوست داریم در سالن داشته باشیم ، دور باشد. اگرچه هلیوس GHD گران تر است ، اما اگر در خانه سشوار کنترل کنید ، یک وسیله ضروری برای ابزار شما است. سبک تر و سریعتر از بقیه سشوارهای GHD خشک می شود ، 30٪ براقیت بیشتری به مو می بخشد و با یک نازل سفارشی برای یکنواختی صاف ارائه می شود.

بهترین صاف کننده های مو برای هر بودجه ای که شما را با یک ضربه موهای براق و براق رها کند

آیا ارزش خرید سشوار GHD را دارد؟

کاملا. ما می دانیم که دست اول آنها برای شما سالها دوام خواهند آورد و اگر مرتباً از آنها استفاده می کنید در کمترین زمان نتیجه خود را می دهند خوش ساخت ، سبک و پر از مزایای نرم کنندگی مو ، آن ها یک ضرورت هستند. خواه لباسهای قابل کنترل بیشتری بخواهید ، هم حجم قابل توجهی تقویت کنید و یا فقط به ابزاری نیاز دارید که قبل از بیرون آمدن از در ، موی مرطوب خشک شود و چند دقیقه طول بکشد ، همه آنها این کار را انجام می دهند.

آیا سشوار Dyson بهتر از GHD است؟

از زمان راه اندازی سشوار Dyson Supersonic ، این بازی باعث تغییر بازی مو شده است ، اما 299 پوند هزینه دارد ، مطمئنا ارزان نیست. اگر بودجه بالاتری برای پرداخت هزینه در اختیار دارید ، چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود دارد. همراه با ضمیمه های سبک مغناطیسی مختلف از جمله کنسانتره ، پخش کننده و شانه دندان پهن است. گرچه توسط GHD به رتبه اول رسیده است ، که – گرچه ارزانترین سشوار بازار نیست – اما بهترین ارزش برای پول است. سشوارهای GHD سالها دوام دارند ، موها را بیش از هر زمان دیگری سالم نگه می دارند و کار سریع انواع موها را انجام می دهند.

بهترین سشوارهای مسافرتی در این تابستان استراحت کوتاه خود را انجام دهید که به همان اندازه کامل شما باشد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>