بهترین سوتین های خواب: سوتین های راحت برای خواب 2021

[ad_1]

آنچه را که فکر می کردید می دانید فراموش کنید: سوتین خواب هستند یک چیز. ما می دانیم ، می دانیم. احتمالاً خرج کرده اید هر روز از تمام زندگی خود تاکنون منتظر این هستید که آن سوتین مزاحم را از بین ببرید و اجازه دهید همه آن شل باشد. اما زنانی که پستان بزرگتر دارند ، به خوبی می دانند که – هرچند احساس شگفت انگیز “از بین بردن سوتین” – خوابیدن بدون سوتین در شب بسیار ناخوشایند است.

همچنین مواردی وجود دارد که نمی خواهید به یک سوتین * مناسب * متعهد شوید ، اما شما هم نمی خواهید کاملا بدون سوتین بروید. هر چه اندازه مشاعره شما یانو ، هنگامی که از خانه کار می کنید ، بعد از ناهار یکشنبه خود روی مبل تنبل می شوید یا در Netflix دوبله می کنید. شما چیزی نرم و کره ای بدون سیم می خواهید – اما چیزی که کمی پشتیبانی می کند. خوب چه کار کنیم؟

وارد شوید: سوتین خواب فروتن. بخوانید: راحت ترین نوع سوتین شناخته شده برای زن که از پوشیدن بدون توقف بدتان نمی آید زیرا می توانید به معنای واقعی کلمه به سختی آن را احساس می کنم. بی سیم. فوق العاده نرم سبک وزن. می توانید سوتین خواب خود را برای تنبلی در اطراف خانه ، زیر لباس ورزشی و البته زیر لباس خواب خود هنگام پوشیدن لباس های Zzz بپوشید. همچنین می توانید سینه بندهای خواب پرستاری را در اختیار داشته باشید که هنگام شیردهی یک شبه پشتیبانی می کنند. یک سوتین خواب در این ویرایش برای همه وجود دارد.

این دست – راحت ترین سوتین بی سیم است که تا به حال پوشیده ام (و احتمالاً تنها سوتینی که دوباره می پوشم) است.

بهترین سوتین ها برای خوابیدن کدامند؟

M&S در بازی های سوتین خواب پیشرو است. آنها اخیراً سوتین خواب Flexifit را به دامنه لباس زیر که همیشه در حال رشد است اضافه کردند – و این برخی را جمع کرده است به طور جدی بررسی های شگفت انگیز موجود در رنگ های سرمه ای و خاکستری (و در اندازه های فنجان F +) ، از پارچه تنفس برند Flexfit ساخته شده است که به گونه ای ساخته شده است که هنگام خواب با بدن حرکت می کند. سوزی جنکینسون ، رئیس M & S در طراحی لباس زیر ، گفت: “تکنسین ها و طراحان با استعداد ما برای ساخت یک سوتین مدرن در پارچه ای قابل تنفس که به آرامی از پوست پشتیبانی می کند و بسیار نرم است ، با دانشگاه Loughborough همکاری نزدیک داشته اند.”

یکی از مشتریان گفت: “من این را چند هفته پیش خریداری کردم و بسیار بهتر از سوتین های خواب قدیمی ، راحت تر و پشتیبانی بیشتر است.” بد نیست ، ها؟ PS: آنها همچنین یک جلیقه سینه بند Flexifit dropped را کنار گذاشته اند که پشتیبانی مشابه داخلی را به صورت cami ارائه می دهد.

در جای دیگر ، sloggi یک برلت نرم و نرم Go All Round عرضه کرده است که به نظر می رسد برای خوابیدن کاملاً راحت است. فقط در یک سایز موجود است (اگرچه مارک به شما قول می دهد که “متناسب با همه” است) و از پارچه کششی MicroModal 360 درجه ساخته شده است مانند پوست دوم احساس می شود کره ای نرم و بسیار سبک است که به راحتی می توانید آن را فراموش کنید.

M&S این سوتین خواب نابغه را ایجاد کرده است که در هنگام چرت زدن پشتیبانی ملایمی را ارائه می دهد – و دارای بررسی های شگفت انگیزی است

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت ما سوفی کوکت ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>