بهترین شلوار جین سایز بزرگ: شلوار جین شیک برای خانم های خمیده

[ad_1]

خرید شلوار جین سایز بزرگ است هیچکس زمان گذشته مورد علاقه ، خواه شلوار جین کوچک ، شلوار جین پا صاف یا شلوار کمر بلند باشد که به دنبال آن هستید. و اغلب ، جین های سفت ، کمربندهای محدود کننده و سایه های عمومی به این معنی است که خانم های خمیده لباس های جین یا شلوارهای ملایم را نسبت به لباس جین خود ترجیح می دهند. اما لازم نیست اینگونه باشد! GLAMOR سرپرستی کرده است نهایی ویرایش بهترین شلوار جین سایز بزرگ تا به شما در راه کمک کند.

میلیاردها شلوار جین در جهان وجود دارد (به طور جدی ، هر سال دو میلیارد جین شلوار جین ساخته می شود) ، اما پیدا کردن مناسب برای بدن خود و – بیایید قبول کنیم – آنهایی که باعث می شوند دست انداز شما بهترین حالت را داشته باشد ، یک کار حماسی چه چیزی در لیست خواسته های جین دختران منحنی وجود دارد؟ بندهای کمری که بند نمی خورند. شلوار جین متناسب با ناحیه ران و ران جین با کیفیت مناسب که بعد از یک ساعت پوشیدن آویزان نمی شود. اوه ، و درخواست ما از صنعت جین به طور کلی … نام جدیدی برای شلوار جین “لاغر” چطور است؟ پرسیدن * آه * نباید زیاد باشد.

بهترین مارک های جین برای افزودن به رادار شما برای پارچه ای که برای همیشه مد است

ما حفر کرده ایم عمیق به سبک های جین در حال فروش امروز و دریافت که همه کاره ترین شبح ها برای شلوار جین اندازه بزرگ شلوار جین دوست پسر ، شلوار جین مادر ، شلوار جین پا گسترده ، شلوار جین مستقیم و شلوار جین “لاغر” است. این پنج افسانه برای مجموعه ای از موارد مناسب عمل خواهد کرد و همه ارزش افزودن به کمد لباس شما را دارد. (بدیهی است که این شما هستید که می دانید چه چیزی در قسمت جین کمد شما کم است ، اما ما فکر نمی کنیم که پنج جفت اسراف باشد … با توجه به اینکه زنان متوسط ​​انگلستان صاحب 10 جفت شلوار جین هستند …).

بنابراین ، بهترین مارک های شلوار جین برای خانم های خمیده چیست؟

آنچه در مورد کارداشیان دوست دارید بگویید ، اما شلوار جین از مارک جین Khloe Kardashian خوب آمریکایی دریافت کرده است خیلی زیاد ستایش برای پارچه های با کیفیت خود با کشش ، “کمربندهای مجسمه سازی ضد شکاف” و اندازه های فراگیر. شلوار جین لاغر Good Curve از اندازه 2-22 ساخته شده و بسیار لوس کننده است! تنها پیشنهاد ماست؟ ما می خواهیم این طیف درخشان اندازه را در مدل مشاهده کنیم. عالی خواهد بود ، متشکرم

اگر به دنبال یک شلوار جین راست پا هستید ، 501 از Levi’s Plus مناسب است آنهایی که – کسانی که. کمر بلند و مگس دکمه ای ، این شلوار جین سایز بزرگ است که می تواند شما را به هر جایی برساند.

شلوار جین پهن – مانند این جفت از همکاری H&M و Lee Jeans – انتخاب بسیار خوبی در مورد شکل های انحنا است. حجم اضافی روی شکل پا ، فرم شما را متناسب نگه می دارد و اگر طول پای مناسب را انتخاب کنید ، متناسب با پاشنه خواهد بود و مربیان ما همچنین کمر بسیار بلند را که از ایجاد شکاف جلوگیری می کند – و نخ بازیافت شده و جین پایدار که از آن ساخته شده اند را دوست داریم.

آخر هفته ، کمی شلوغ تر مانند شلوار جین مخصوص مچ پا دوست پسر از M&S را امتحان کنید. آنها در چهار رنگ ، سه طول پا (کوچک ، منظم یا بلند) ساخته می شوند و تا اندازه 22 افزایش می یابند یا شلوار جین بلند مرتبه ASOS Curve را امتحان کنید. با بند کمر و برش گسترده تر از روی باسن ، آنها را با یک تی شرت سفید و یک جفت مربی بپوشید و خوب می توانید بروید!

مجموعه جین پایدار حماسی GANNI X Levi بالاخره اینجا است – و شما خواهان هر قطعه ای هستید

اگر به دنبال چیز خاصی هستید ، ما یک غواصی عمیق روی جین انجام داده ایم. در زیر بیشتر ویرایشهای شلوار جین ما را بررسی کنید …

شما از حالا تا تابستان یک لباس جین می پوشید. اینها 17 سبکی است که لباس پوشیدن را نسیم می کند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>