بهترین شکل های مو برای پشت موهای شما: Inspo برای دادن آرایشگر خود

[ad_1]

ما به جلوی موهایمان اهمیت زیادی می دهیم. به عنوان مثال ، موی چتری و لایه های قاب بندی ، هوای زیادی می گیرند. سپس طول وجود دارد. این به طور کلی مورد توجه بسیاری قرار می گیرد. در مورد وقتی که آرایشگر س asksال می کند “چگونه شکل خود را در قسمت عقب دوست دارید؟” اممممم؟ بله ، ما در مورد آن خیلی مطمئن نیستیم.

برخلاف اشکال باب ، که ما از سبک های A ، نامتقارن ، صاف ، فرانسوی و یک کمد لباس کامل برای انتخاب سبک برخوردار هستیم ، اوضاع کمی از شانه های ما گیج کننده تر می شود. ما نمی توانیم تنها کسانی باشیم که برای برخی از inspo ها پیش بینی می کنیم زیرا هشتگ # hair360 (که سازندگان پشت و کناره موهایشان را پوشانده اند) بیش از 26 میلیون بازدید در TikTok جمع کرده است.

منطقی است که ما می خواهیم به عقب برگردیم ، زیرا وقتی آن را پیش می کشیم اتفاق می افتد. ریکی والتر ، بنیانگذار SALON64 ، می گوید: “پشت مو باید براساس طول کلی و ظاهری که می خواهد به دست آید”. “به یاد داشته باشید موهایی که در پشت قرار می گیرند معمولاً به جلو رانده می شوند تا جلوی ظاهر را نیز ایجاد کنند و بنابراین باید برای هر دو کار کنند.”

ما برای مشاوره با آرایشگران برتر در مورد فرم دادن به پشت موهایمان صحبت کردیم. در اینجا چند سبک برای بررسی وجود دارد …

‘V’ ظریف

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این جایی است که لایه ها در یک نقطه به هم می پیوندند و در پشت مو “V” ایجاد می کنند و به گفته آرایشگران ، این یک مورد بحث برانگیز است. ریکی هشدار می دهد: “قطع شکل” V “در پشت اغلب به این معنی است که هنگام فشار دادن به جلو ، وزن بسیار کمی وجود دارد و می تواند موهایی با ظاهر لاغر ایجاد کند. بعلاوه ، اگر جلو بیش از حد لایه لایه باشد ، می تواند به سبک قدیمی ظاهر شود ، موافق مدل مو معروف ، استفان برتین ، سفیر SheaMoisture انگلستان است.

گفته شد ، اگر با ظرافت تمام شود ، می تواند باورنکردنی به نظر برسد. اصلاح موهای دهه 70 که این تابستان بسیار عظیم خواهد بود ، با یک چرخش عمدی و مدرن این سبک را باز می گرداند. شان و نیک ، طراحان برجسته لندنی که پشت سر The Hair Bros هستند ، می گویند: “ما” V “های واضح را دوست نداریم.” به یک برش فارا فاوست ، همراه با امواج صاف فکر کنید. ترفند این است که نرم نگه دارید. Dom Seeley ، مدیر خلاق بین الملل ، موافق است در Color Wow.

نعل اسب یا برش ‘U’

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

Nicholas Hardwick ، ​​آرایشگر اصلی در Josh Wood Color می گوید: “من عاشق آزمایش روش های مختلف برای تشویق سبک تازه و مدرن تر با حفظ طول هستم.” “مورد علاقه من کوتاه کردن لایه ها به سمت جلوی مو است که منجر به” شکل نعل اسبی “از طریق طول می شود. بسته به طول موهای شما ، این می تواند از کمی فرم صورت تا قسمت های طول استخوان یقه باشد و باز شود ناحیه جلویی بسیار مهم (صورت ، گردن ، سینه و غیره) به زیبایی ، “اضافه می کند.

هرچند از قسمتهای قاب بندی جلو فاصله داشته باشید ، فقط مطمئن شوید که لبه خارجی پشت را خیلی کوتاه نگیرید. “اگر موهایتان را از پشت شانه ها برش دهید ، در اصل” گوشه “های مو را می برید. این ناحیه مو است که درست پشت شانه شما قرار می گیرد و وقتی به جلو کشیده می شود ، در جلو می نشیند تا به شما بدهد یک شکل خوب ، “می گوید Dom. “دوباره ، اگر” U Shape “را انتخاب می کنید ، آن را نرم نگه دارید.”

The V ‘عمیق

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

طبق گفته آرایشگر مو ، ایندرا میشل ، این مویی است که “تقریباً هر لاتین سکسی با موهای بلند درخواست آن را می کند.” برای مدرن نگه داشتن آن و تعریف کافی در جلو ، او کوتاه ترین لایه را روی تیغه شانه در عقب شروع می کند ، بنابراین هنگام کشیده شدن به جلو ، استخوان های یقه را کم می کند. این باعث می شود موهای فانتزی سکسی و مضحک که افراد مشهوری مانند کیم کارداشیان و JLo اخیراً با آن تجربه کرده اند. فقط مطمئن شوید که این سبکی است که می خواهید به آن پایبند باشید زیرا اگر بخواهید پس از مدت کوتاهی به یک برش ناگهانی بروید ، رشد می تواند لجباز باشد ، می گوید Dom.

فوق العاده صاف

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای برش های کوتاه تر ، شما نیازی به اعتماد به لایه ها برای حجم نخواهید داشت ، به همین دلیل یک برش صاف به زیبایی کار می کند. “شکل” V “یا” U “معمولاً موهای لایه ای کمی را تکمیل می کند ، زیرا می تواند ابعاد دیگری ایجاد کند ،” دیون اسمیت ، آرایشگر مشهور می گوید. او می گوید: “اما خط مستقیم با کسی که موهایش را به حالت یک بلند می پوشد به خوبی کار می کند” ، بنابراین برای حباب ها و لوب ها می تواند به زیبایی کار کند.

منحنی نرم

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

ریکی می گوید: “برای موهای بلندتر ، یک انحنای نرم در پشت توصیه می کنم.” یکی از خالقان TikTok ،amyjanexm توضیح داد “من لایه های گرد را می خواهم” ، وقتی موهایش را کوتاه می کند. موهای او دارای خط مقدماتی نرم و منحنی است ، اما با توجه به حجم ، وی خاطرنشان كرد: “من قسمت بالا را می خواهم [internal] لایه ها بسیار کوتاه تر از پایین هستند. “

بلند و صریح

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت کوکی های Targeting را بدهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

استفان می گوید: “من دوست دارم پشت آن صاف بریده شود زیرا به موها کمک می کند تا نسبتاً سالم به نظر برسند و همچنین با همه تراکم ها و انواع موها متناسب است.” با این حال ، برای اینکه جلوی آن زیاد سنگین به نظر نرسد ، بهتر است چند لایه قاب بندی صورت را برش دهید.

پشمالو

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

Shag برگشته است ، وقت بزرگ. در اینجا به جای برخورد دقیق با لایه ها ، بیشتر جالب است. “نکته کلیدی که باعث ایجاد یک خرده ریز می شود یک کرک لایه هایی در اطراف تاج و کناره ها و همچنین قسمت جلویی وجود دارد تا حجم آن بیشتر به سمت ریشه ها برود. ” شما می خواهید بیشتر شکننده و قابل مشاهده باشند تا بافت زیادی داشته باشند.

فرفری

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

لاری کینگ ، آرایشگر ارشد مو ، می گوید: “بهترین مدل ها برای فرها اغلب به معنای لایه های کوتاه تر نیز هستند ، زیرا این باعث افزایش فر می شود.” “این اجازه می دهد تا فرها جوانه بزنند و با طول بیش از حد وزن نمی شوند. از آرایشگر خود بخواهید که موهای شما را از خیس تا خشک کند ، بنابراین آنها می توانند شکل را مشاهده کنند در حالی که فرها شکل طبیعی خود را دارند و در صورت خشک شدن می توانند جمع شوند. ،” او اضافه می کند.

A-Line

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

یک باب خط A در جلو بیشتر از عقب ختم می شود. پاداش این است که طول اضافه شده در قسمت جلوی زیر چانه شما حلقه می شود ، ویژگی های شما را قاب می کند ، ساختار استخوان را افزایش می دهد و گردن شما را طولانی می کند. این می تواند به همان اندازه که دوست دارید شیب دار یا ظریف باشد ، اما برای ایجاد توهم موهای پرپشت و ضخیم ، یک برش کوتاه تر در قسمت پشت بهتر جواب می دهد. برای بدست آوردن این شکل کاملا گرد ، آرایشگر شما آن را با قیچی نازک می کند قبل از اینکه قسمت پشت را مخروط کرده و با تیغ وزنه برداری کند. نتیجه یک پایان پرشکوه ، پرجرم.

لایه های داخلی

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای طبیعی ترین حرکت در حالی که طول خود را در پشت حفظ می کنید ، Dom توصیه می کند همه چیز را نرم و بدون خطوط سخت و بدون برش صاف در عرض برش دهید. در عوض ، روی “لایه های شبح” حسی و نامرئی تمرکز کنید.

وی می گوید: “همیشه از آرایشگر خود بخواهید كه برش را به منظور برش فقط وزن از بین ببرد ، بنابراین شما طول خود را حفظ می كنید اما قسمت عمده ای را از بین می برید. این به موها كمك می كند تا حرکت کنند و هنگام ریزش لایه های مو به آنها زنده می شود.” وی می افزاید: “شما نمی خواهید لایه های موجود در مدل مو را ببینید ، آنها باید با هم مخلوط شده و به مدل سازی کمک کنند ، به مدل موهای شما علاقه و حرکت می دهند.” پاداش این است که تلاش کم و حداقل تعمیر و نگهداری است.

برای اطلاعات بیشتر از معاون ویرایشگر زیبایی GLAMOUR ، اِل ترنر او را در Instagramelleturneruk دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>