بهترین صاف کننده های مو GHD 2021 در مقایسه با ویراستاران زیبایی

[ad_1]

من مطمئن نیستم که کجا می توانم باشم صاف کننده های مو GHD. آنها اولین جفت اتوی مویی بودند که من خریداری کردم و در آن زمان بیشترین پولی را که برای خرید هر چیز خرج کردم. من 13 ساله بودم: چند سالی که در دبیرستان بودم و از نظر طبیعی نسبت به خودم آگاه بودم وحشی یال پس از تاسیس در سال 2001 و به سرعت کسب جایگاه فرقه ، این ابزار فوق العاده محبوب مو GHD بود که من برای راه حل به آن متوسل شدم.

مدل دهنده GHD Original IV ابزاری بود که با پول خود از آن جدا شدم: اتوی موی اصلی و محبوب طرفداران این برند (و محلی که همه چیز از آنجا شروع شده است). صاف کننده ها از فن آوری گرمای سرامیکی استفاده می کنند ، در دمای مطلوب 185 درجه سانتیگراد کار می کنند و هر بار نتایج براق و براق ارائه می دهند. تعجبی ندارد که 13 ساله من گیر افتاده است. آنها برای من یک دهه خوب دوام آوردند ، قبل از اینکه سرانجام در اوت 2019 از من دست بکشند. من می گویم که اجرای بسیار خوبی است.

بهترین صاف کننده های مو برای هر بودجه ای که شما را با یک ضربه موهای براق و براق رها کند

از زمان نابودی آنها ، من سهم من از صاف کننده های مو از مارک های GHD که اغلب در برابر آنها قرار دارد را امتحان کردم: Dyson ، Remington ، BaByliss و غیره زیاد. اما صاف کننده های موی GHD هنوز جایگاه ویژه ای در قلب من دارند – مهمترین دلیل آن این است که انجام کار (با سرعت) تضمین شده است. همیشه بدون تردید آنها را به همه دوستانم توصیه می کنم.

امروزه GHD همچنان به عنوان یک رهبر بازار سلطنت می کند. آنها که توسط ویرایشگران زیبایی ، آرایشگران حرفه ای و مدل ها به طور یکسان دوست دارند ، بیش از 300 (!) جایزه به دلیل خاصیت روان سازی سریع آهن ، برس های هوای گرم ، سشوار ، چوب های مو و برس های مو به دست آورده اند.

بهترین سشوارهای مسافرتی در این تابستان استراحت کوتاه خود را انجام دهید که به همان اندازه کامل شما باشد

در صحنه صاف کننده ها (هنوز حوزه اصلی تخصص آنها) وجود دارد پنج انواع مختلفی که برای خرید در وب سایت آنها در دسترس است … بنابراین اگر تازه وارد GHD هستید (یا می خواهید به زرادخانه ابزار موی GHD خود اضافه کنید) ، دانستن اینکه چه مواردی متناسب با نیاز شماست ، بسیار مشکل است. و نوع مو و بودجه وارد شوید: راهنمای مقایسه ای ما برای هر ابزار اصلاح موی GHD و آنچه که آنها به خوبی انجام می دهند.

ویراستاران زیبایی ما – هر یک از انواع مختلف مو و نگرانی ها – از زمان انتشار هر یک از آنها را مورد استفاده قرار داده و آنها را دوست داشته اند. GHD Platinum + (جدیدترین قطره صاف کننده که نوع مو شما را پیش بینی می کند و تجربه شما را در پاسخ به آن سفارشی می کند) از طریق GHD Max (برای کسانی که موهای بلند ، ضخیم یا موج دار دارند) وجود دارد.

آیا GHD Platinum بهتر از Original است؟

در حالی که نسخه اصلی ارزان تر است و یک تجربه یکپارچه از سبک را بدون هیچ ویژگی درخشان ارائه می دهد ، GHD Platinum است ابزار کلی بهتر چرا؟ از فناوری گرمای پیش بینی شده استفاده می کند که به معنای انطباق صفحات با ضخامت و تراکم قسمت جداگانه مو است که روی آن کار می کنید. آسیب گرما کاهش می یابد ، و انتهای شکاف نیز کاهش می یابد.

بنابراین ، کدام صاف کننده مو GHD بهترین است؟ برای راهنمای کامل ما به پیمایش ادامه دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت Glamour UK Sophie Cockett ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>